Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:35

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13001) harry válasza BaZsee91 (#13000) üzenetére


harry
veterán

Füleld meg valahogy azonos környezetben, esetleg egymás mellett úgy, hogy hol a bal oldalra, hol a jobb oldalra tolod a balance-t. Nem kizárt ugyan, hogy a szatelittel nincs rendben valami, de elég valószínűtlen.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#13002) BaZsee91 válasza harry (#13001) üzenetére


BaZsee91
csendes tag

Megpróbálom. Remélem, semmi probléma vele. Egyébként 2-3 napos a szett, szóval teljesen új.

(#13003) csusza`


csusza`
senior tag

Sziasztok!

Az Edifier M1360 2.1 hangcuccossal kapcsolatban van valami tapasztalat?

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#13004) djsensore


djsensore
tag

Hali!
Az én kérdésem az lenne, hogy vennék egy Heco Victa 2 201-es passzív hangfalat mert tetszenek az adatok és meghallgattam, nagyon kígyó.
http://www.heco-audio.de/typo3conf/ext/nx_produkte/pi1/heco_detail.php?pid=3673&L=1

Na de most a kérdésem pedig az, hogy a szép frekitartományt kihasználván ugye jól érzem hogy olyan erősítőt kellene vegyek ami nem 20-20000 ig ad le erőt...?
Valami t hogy tudnátok e ajánlani stereo erősítőt hozzá, és ha esetleg monitorozáshoz használnám, akkor fontos e hogy ne RCA kábelen keresztül adjam be a kicsinek a tartalmat hanem valamely más átjátszón?
Van egyáltalán ez ilyen sztereoerősítő?

(#13005) Diablo18


Diablo18
senior tag

egyel nem értek egyet hogy 50 k felett go hifi topic
szerintem kicsit lehetne javítani hogy 50-100 k között és afelett

mert azért 50 k től még nemigazán lehet 1 jó hifirendszert össze rakni
:F

(#13006) bajaki


bajaki
őstag

Sziasztok!

Tudom, leírtátok már ezerszer, hogy 1255a, de én mégis ez és az 1800a között vacillálok.
Igazából ahogy végigolvasgatom a hozzászólásokat, nem sok olyan ember van aki mind a kettőt kipróbálta volna. Tudom, az 1800a háromutas...stb, de mégis egy csomóan megvették olvasgattam a vásárlói véleményeket és senkinek sem volt vele problémája.

Nekem fontosabb egy kicsivel több mély ( ha már ilyen áron nincs normális 2.1 ) mint a tökéletes magas. Ha csak a magas hangzás kicsi eltérése a különbség a két hangfal között akkor én be merném vállalni az 1800a-t.

Esetleg valaki aki kipróbálta mind a kettőt le tudná írni a tapasztalatait?

bajaki

(#13007) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Hali!

Most egy Logitech X-230-at használok a PC-hez, de szeretném lecserélni.
Főként filmezek és zenét hallgatok rajta.(zene főleg techno és társai)
ASUS Xonar DS-ről lenne hajtva az új hangcucc.
Mit ajánlotok helyette max. 30k-ig.

Üdv Gyuri :R

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#13008) R.U.Z.S.I válasza bajaki (#13006) üzenetére


R.U.Z.S.I
tag

1800a új korában nagyon nem tetszett. A mélye túl kemény volt, mintha kalapáccsal verték volna a dobhártyám. Idővel javul a hangzása. (vagy a fül edződik) :)
Az elhelyezés is sokat számít. Az 1255a-val jobban jársz. Kellemesebb a mély. pontosabb, szebb a magas, nincs elnyomva. Gondolom a külső miatt szeretnéd a nagyobbikat. Nekem a tv-re van kötve, oda megfelel. Nem arról van szó, hogy rossz a hangfal, csak kapni jobbat olcsóbban. Ha nincs viszonyítási alapod, lehet, hogy nagyon tetszeni fog.:) Fül kérdése is. Nem mindenki érzékeli a különbséget, de van.

(#13009) lordjancso


lordjancso
senior tag

Sziasztok!
Hangfalszett vásárlásán gondolkozom.
Jelenleg egy 2 hangszórós hifi van rákötve a gépemre, de már kezd eljárni felette az idő.
Természetesen számítógépre szeretném kötni (alaplapi hangkártyára, de ha úgy adódik, jobb hangkártyába is beruháznék), 2.1-es cucc kellene.
Zenehallgatásra (nagyjából minden stílus - elektronikus zenétől a kemény metálig), filmnézésre és játszani is használnám.
Esetleg ha valaki tudna linkelni egy olyan szakmai oldalt, ahol hangtechnikával foglalkoznak, írnak teszteket, az nagyon szuper lenne.
Minden ajánlatot, tippet szívesen fogadok! :R

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#13010) lordjancso válasza lordjancso (#13009) üzenetére


lordjancso
senior tag

Olvastam az első hozzászólában az Edifier HCS2330 2.1 hangrendszerről és tora2427 fórumtárs tesztjét is elolvastam. Elég meggyőzően hangzik.
Lehet még ilyet kapni? Forgalmazzák még?

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#13011) bajaki válasza R.U.Z.S.I (#13008) üzenetére


bajaki
őstag

Hát igen nekem viszonylag laikusnak több érv is az 1800a mellett szól. Jobb design, nagyobb teljesítmény. Mivel rosszat nem olvastam róla ezért gondoltam, hogy nekem megfelelő lesz.

Te ugye mind a két típust hallgattad már. Most így bejáródva mennyivel ad több basszust az 1800a?

Igazából nekem mind a 2 típus nagy előrelépés lenne ugyanis egy kb. 6 éves noname 5.1 rendszert használok 2.1-ként mert már szétmentek a hangfalak. Ez a 2 kicsi is recseg ropog ráadásul műanyag az egész...

(#13012) Televan74 válasza lordjancso (#13010) üzenetére


Televan74
nagyúr

PC Gear -nál találtam.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#13013) malwy


malwy
senior tag

Üdv! Pusztán érdeklődnék, hogy mik a lehetőségek a különféle kategóriákban.
Erősítőből diy munkálkodásoknál hála, mindig több van, mint hangfal és áltálában utóbbi ráadásul a gyenge láncszem.

10 000Ft környékén hiába rendelkezünk erősítőkkel, még mindig Genius 1255A a megfelelő választás, nem pedig valami passzív?

20 000Ft környékén mi a 2.0 best buy?

30 körül? 35?Természetesen 2.0, max 2.1 játszik csak, nem hiába ebbe a topikba írtam. Cél: minőségi zenehallgatás, hiszen már 5-6wattal boldog az ember a szobában. Egyébként találtam embert aki PA-ra esküszik [link]
Ez pedig ellent mond minden általam hallott érvnek.

Hangfalépítésről meg mindenki az égvilágon lebeszélt (eddig ;] ).

[ Szerkesztve ]

(#13014) JoinR válasza malwy (#13013) üzenetére


JoinR
senior tag

1.hsz kb. minden kérdésedre választ ad.

Egyébként nem ismerem ezt a PA hangfalat, de ha veszel belőle 2-t, az helyből 30k, persze ha van erősítőd az más kérdés, de egyébként meg egy kb. 60 ezres beruházás lenne, így nem csoda, hogy más színvonalat képvisel.

(#13015) malwy válasza JoinR (#13014) üzenetére


malwy
senior tag

Konkrétan az első hsz elküld hifi topikba. Vagy ajánlja azt a pár jól ismert, bevált aktív cuccot. Engem az érdekelt tulajdonképpen, hogy változik-e az eset, ha tekintetbe vesszük az erősítő meglétét.

(#13016) JoinR válasza malwy (#13015) üzenetére


JoinR
senior tag

Nekem ha lenne jó erősítőm, biztos ahhoz vennék hangfalat, és akkor go HI-FI topik :D

Nyilván nem lehet összehasonlítani a kettőt, az említett hangfalból 1 db kerül annyiba, mint egy 1255A hangafalastól, erősítőstől, stb...(persze az ár sokszor nem garancia semmire, de akkor is)

[ Szerkesztve ]

(#13017) malwy válasza JoinR (#13016) üzenetére


malwy
senior tag

No, megfogadom tanácsod és átbattyogok. Valóban, ha hozzáadjuk az erősítő értékét (nem árát :DDD ), akkor 50 fölé esek kategóriában:)

(#13018) dudika10 válasza malwy (#13015) üzenetére


dudika10
veterán

20-30k-ba már beleférnek használtan nagyon jó dobozok ha van melléjük erősítőd. :K
A kedvencem a Hivox tuningolt Swans W2 (L2). 22k-ért is láttam már. Egészen más kategória mint a Genius (árban is természetesen), 10k körüli keretbe is beleférnek használtan jobbak mint a Genius, de ott már vadászgatni kell (persze drágábban is).

Szóval ha van egy jó kis erősítőd és 30k-d mellé, akkor nem kérdés, hogy nem az első hozzászólást kell nézegetni, hanem a Hifi topikban kérdezősködni az aktuális használt kínálatról. 30k-ba új dobozok is beleférnek, kevesebbe nem nagyon, de nem érdemes azokat nézegetni. :N

PA, otthonra... totális baromság. Pláne ezek az olcsó vackok.

bajaki: az 1800A csak designban jobb (kinek mi természetesen, nekem is az 1800A tetszik jobban, az asztalomhoz is az menne inkább). A teljesítmény nem szempont. :N

Az 1800A nincs benne a 'nem ajánlott' kategóriában, csak a tesó mellett nem egy nagy eresztés. Van jobb, ennyi az egész. Természetesen ettől még lehetsz boldog azzal is.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#13019) bajaki válasza dudika10 (#13018) üzenetére


bajaki
őstag

Ahogy olvasgattam itt, fül kérdése is a dolog. Van akinek speciel az 1800a tetszik jobban.

Te hallottad már mind a kettőt?

(#13020) malwy válasza dudika10 (#13018) üzenetére


malwy
senior tag

Csak hát ez a "Hivox tuningolt Swans W2 (L2)" nekem olyannyira nem mond semmit, hogy még a google-val is bajban vagyok. :DDD

(#13021) dudika10 válasza bajaki (#13019) üzenetére


dudika10
veterán

Különben nem lennék ilyen magabiztos. :)

Persze, hogy van akinek jobban tetszik. De sokaknak sokminden tetszik (pl van akinek a 40dB-el kiemelt mélyek dübörgése jön be). Sokat kell olvasni és tapasztalni mellé, és egy idő után el tudod dönteni, hogy neked kinek a véleményére kell adnod.
A fejhallgatós topikban pl már van egy 'összeszokott' társaság, és ott elég egyértelmű, hogy kinek a véleménye milyen koordináta-rendszerben, hogyan értelmezendő. :)

(#13020) malwy: azért, mert hülye vagyok.
Nem Swans, hanem SoundArt. Nézd el nekem, este van. :B
Így már a google is segít. De ez csak egy példa volt a sok közül, mint személyes kedvencem (hivox tuning 10k volt annó, nem tudom most hogy mérik, de az nélkül nem nagy durranás a doboz). Rengeteg jó doboz létezik még.

[ Szerkesztve ]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#13022) bajaki válasza dudika10 (#13021) üzenetére


bajaki
őstag

Szerk.: Jó tényleg este van, félreolvastam...

Még mindig nem sikerült döntenem igazából, de azt sem igazán értem eddig, hogy akkor miben is rosszabb az 1800a? Annyi hogy a magasabb hangok nem olyan jók rajta?

[ Szerkesztve ]

(#13023) malwy válasza dudika10 (#13021) üzenetére


malwy
senior tag

Na hivox tuningot megfejtettem, most a dobozt veszem szemügyre. Holnap meg visszatérek az egészre:)

(#13024) dudika10 válasza bajaki (#13022) üzenetére


dudika10
veterán

Itt előjön megint az a bizonyos kinek a véleményét hogy értékeljük téma, mert semmit nem ér az, hogy elképzeled amit leírok, mert teljesen másként fogod elképzelni, mint ahogy én értem.

Egyébként dobozhangúbb, kiemelt mélyek puffogósabbak, nem olyan kontrolláltak, és a magasok csapnivalóak. Röviden-tömören, természetesen a másikhoz viszonyítva.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#13025) bajaki válasza dudika10 (#13024) üzenetére


bajaki
őstag

Én nem akartam megkérdőjelezni amit írtál, csak ha az emberben kialakul egy tudat, vagy megérzés, azt nehéz lerombolni addig amíg nem saját maga jön rá, hogy tévedett.

Kicsit térjünk rá akkor a 1255a-ra: annak mennyi mély hangja van? Tipikusan olyan zenéket hallgatok inkább amikben a mély azért elég sokat dominál és azért szeretném ha ebből maradna is valami. Az a baj ebben a kategóriában tényleg nincsenek jó 2.1-ek ezt én is belátom.

Esetleg mi lenne a 2.1-ből a belépőszint?

(#13026) dudika10 válasza bajaki (#13025) üzenetére


dudika10
veterán

Nem baj az, hogy megkérdőjelezed, sőt. Kellő forráskritika mindig kell az olvasáshoz (interneten meg aztán végképp). :K

Amíg van mélye, addig szép. Aztán az alja eltűnik (ez ekkora méretnél természetes). A kis mélynyomók sem jobbak semmivel, csak jól megnyomják a magasabb frekvenciákon, és ezért "hűű de erős" érzésed lesz. De kevés tapasztalattal egyből ki lehet szúrni, hogy ez nem olyan, amilyennek lennie kéne. Főleg az a baj, hogy rátelepszik és elnyomja a többi tartományt. Nyilván egy ilyen kis rendszer nem fog neked discos brum-brum-ot (mert tuc-tucnak nem nagyon lehet nevezni) varázsolni a nappaliba. Kellemes zenehallgatáshoz, vagy akár egy akciófilmhez elég, de mellkaspréselő itt sem lesz.
A fül egyébként elég gyorsan alkalmazkodik. A rosszhoz is meg a jóhoz is. :)

Azt megmondani, hogy elég lesz-e a mély számodra ott, ahol hallgatni fogod, senki nem tudja megmondani. Keress használtan, hátha felbukkan, és veszteség nélkül továbbadhatod ha nem tetszik, vagy próbált meghallgatni valakinél. :)

A normális(abb) 2.1-ek jóval feljebb kezdődnek. Első hozzászólásban is ott vannak, kb 30k-t kell értük leszurkolni.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#13027) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Erre a felhasználásra ez vagy ez lenne a jobb megoldás?
Mennyivel lenne jobb mint a mostani hangfalam?

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#13028) dudika10 válasza gyuromoj (#13027) üzenetére


dudika10
veterán

Amelyik belefér a keretbe. Mind a kettő jó vétel és mind a kettő teljesen más kategória mint az X230.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#13029) gyuromoj válasza dudika10 (#13028) üzenetére


gyuromoj
veterán

A drágább megéri azt a plusz ~7k-t? Tud annyival többet? Annyival jobb is?
Hosszútávra tervezek.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#13030) Zoona


Zoona
aktív tag

Sziasztok!

Szeretnék venni egy új hangfalat, jelenleg 2.0-ás Maxxtro márkájú van, de kontaktos és néha elég idegesítő. Teljesen általános felhasználásra szeretnék venni, esetleg kertipartik alkalmával is tudjuk hasznosítani , de lényegében, zene, játék, film ( a zenét ha itthonvagyok nemszoktam bömböltetni) olyan 6-7 ezer forint körül szeretnék rá költeni.

Eddig egy Logitech S220-ast néztem ki, vagy tudom hogy drágább de még egy z323, de azt már lehet elkerülném. Mivel nagy igényeim nincsenek, mit gondoltok a S220-ról? Az egyik közeli üzletben 5500 ér megtudom vásárolni. A jelenlegi hangfalamtól biztos jobb. De valami vélemény még?

Köszi

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

(#13031) harry válasza Zoona (#13030) üzenetére


harry
veterán

Első post. 10-11k körül van a Genius 1255a, ami meg is éri az árát, ha már veszel, szerintem érdemes áldozni rá. Bár amit néztél az fele ennyi, ami így elég nagy difi... de ha már veszel, szerintem ne dobd ki a pénzed valami olcsóbb kacatra, csak, hogy szóljon, hanem tegyél hozzá, hogy még élvezni is lehessen.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#13032) Little_Gaara


Little_Gaara
csendes tag

hali mindenki!!!
most vettem egy SW-G2.1 1250-es hangfalat de bedugom a gépbe a zöld jacket és semmi hang de régi hangszoróm meg szól rendesen. összeraktam rendesen meg minden de nem tudo mi lehet a baj.
le kell tölteni hozzá valamit vagy ...??
valaki ötelt,tipp???
előre is köszönöm a válaszokat :)

(#13033) harry válasza Little_Gaara (#13032) üzenetére


harry
veterán

Be is kapcsoltad? ;] nincs valami potmeter, hangeroszabalyzo nagyon letekerve? Telodra, vagy valamire nem tudod rakotni probakepp?

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#13034) Little_Gaara válasza harry (#13033) üzenetére


Little_Gaara
csendes tag

telóra rákötöttem és ott jó :)
gépemen valahogy nem szól
win 7em van nem tom befolyásol-e valamit :)

update: na most meg már jó lett nem tom mit csináltam másképp de jó lett

már csak valahogy ps3-ra kéne rákötni csak az a baj hogy hdmi kábel köti össze a tv-t és a ps3-at
valaki tud ebben segíteni??? :)

[ Szerkesztve ]

(#13035) R.U.Z.S.I válasza Little_Gaara (#13034) üzenetére


R.U.Z.S.I
tag

Egyszerű, tv-re kötöd :)

(#13036) Istikee007


Istikee007
tag

Üdv, hangfal vásárlás előtt állók, és a segítségeteket kérném.
Zene hallgatásra lenne igazán.
Én erre gondoltam 15000-ért.
Várom a véleményeteket.

AEG LB4710 hangfalpár
15000 Ft.

Tulajdonságok:

Három utas Bassreflex kialakítás
Egy magas, egy közép-mély, kettő mély hangszóró
Frekvencia átvitel 20-22000 Hz-ig
Impulzus terhelhetőség 480 W
Zenei terhelhetőség 340 W
Sinus terhelhetőség 200W
Impedancia 8 Ohm
Levehető első burkolat
Tartozék: hangszóró kábel
Nagysága: 112x1045x250 mm

(#13037) Little_Gaara válasza R.U.Z.S.I (#13035) üzenetére


Little_Gaara
csendes tag

kötöttem de akkor is valamiért a tv hangszórói szóltak és nem a hangfalak :)

(#13038) Ibituba válasza Istikee007 (#13036) üzenetére


Ibituba
aktív tag

Üdv. a legnagyobb optimizmussal sem tudom azt mondani hogy ezt érdemes akárcsak meghallgatni is nem pedig megvenni. Bár én nem hallottam de megelőlegezem neki a bizalmatlanságom. Erősitőd milyen van amire kötnéd?

(#13039) Little_Gaara válasza R.U.Z.S.I (#13035) üzenetére


Little_Gaara
csendes tag

hát ez nagyon fájt amit műveltem :)
a gyors útmutatóban az volt hogy a fehér és a piros aux-okat dugjam a tv-be és a 3,5mm jacket meg a hangszín szabályzóba
na most a gépre pont forditva van tehát jack>gép, auxok>haszín szabályzó
de a tv-n is van oldalt 3.5mm jack ahova fejhalgatot duom ha este játszok és mondom miért ne oda kellenne a tv-n is :) hát oda is kell bazmeg XD
jaaaajjjj hát lefáraszottam magam :) csak hát ugyebár a gyári útmutatóba pont forditva volt nem gondoltam volna hogy is fog müködni :)

lehet gratulálni jájjjjjjj

(#13040) Istikee007 válasza Ibituba (#13038) üzenetére


Istikee007
tag

Üdv, egy SILVER SA2002-es erősítőm van:
Itt láthatod a hátulját:
KÉP

(#13041) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Hali. Van egy Logitech Z-2300 hangrendszerem és elszállt az egyik szatelit, de a mélynyomónak semmi baja, az lenne a kérdés, h tudok-e hozzá venni emberi áron külön hangfalpárt, amivel működne a mélynyomó? :R

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#13042) dudika10 válasza Scholes9 (#13041) üzenetére


dudika10
veterán

Előbb azt mondd meg, hogy mi történik, ha felcseréled a két szatellitet?

Egyébként lehet, de egyáltalán nem biztos, hogy javíthatatlan baja van a szatellitnek.

[ Szerkesztve ]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#13043) Scholes9 válasza dudika10 (#13042) üzenetére


Scholes9
nagyúr

2 pár szatelitem is van, össze-vissza cseréltem már és csak az egyik műxik, 3 nem, mondjuk, ha benyomom a membránt, akkor érdekes, h szólnak...De lehet olyan szatelitet kapni, ai jó a Z-2300 mély ládájához? Másik, h nézegettem ezt a szettet én is, nemtom mennyivel lehet jobb-rosszabb, mint a Z-2300 :U

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#13044) Shing válasza Scholes9 (#13043) üzenetére


Shing
őstag

Ezt talán már el is olvastad, Z-2300-al lett összehasonlítva az Edifier:
http://logout.hu/cikk/hangszoroteszt_edifier_hcs2330_2_1/edifier_a_gyartorol_nagyvonalakban.html
De még biztos meglehet csinálni a Logit...

(#13045) dudika10 válasza Scholes9 (#13043) üzenetére


dudika10
veterán

Úgy emlékszem 6Ohmos dobozok vannak a szub mellett.
Tetszőleges 6-8Ohmos hangdobozokra nyugodtan cserélheted őket.
Az érzékenység ne legyen alacsony, illetve ha a terhelhetősége kisebb, mint az erősítő által maximum leadott teljesítmény, akkor vigyáznod kell a potméterre, mert ha véletlenül feltekered, akkor akár meg is ölheted a hangszórót.
A vezetékezést meg meg kell oldani, mert van ami csiptethetős, van ami banándugót fogad... de ez legyen a legkisebb gond.

Vagy lecserélheted az egész rendszert, mert a hangváltót is illenék cserélni az új dobozok mellé. Mivel a gyáriak nagyon gyengék, ezért nagyon magasan van elváltva a szub és van egy csúnya kiemelése is. Egy rendes váltással, normálisabb dobozok mellett viszont az eredeti célját érné el a szub, miszerint csak kiegészít alul, és nem elnyom mindent mindenhol.

[ Szerkesztve ]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#13046) zka67 válasza Istikee007 (#13036) üzenetére


zka67
őstag

Ez a hangfal csak parasztvakításra jó, semmi másra. Mit vársz 10 centis hangszóróktól, amit ha 7W-al meghajtasz, már vége is van? A másik pedig, hogy három utas hangfalakat én szívem szerint nem ajánlok.

Én PA1202-es hangfalakat vettem itthonra, egy Voice-Kraft S-400-as végfokkal és egy Dynacord EQ2215-ös equalizerrel (7 rugóért vettem használtan :) )

Én legfőképp filmnézésre használom, és majdnem elsírtam magam a Mamma Mia közben, olyan jól szól a cucc :D De természetesen zenénél sem találtam kifogásolni valót benne.

Mondjuk fél hangerőnél feljebb még nem tekertem nappal sem, egyrészt mert nem akarom az egész utcát magamra haragítani, másrészt meg halláskárosodásra sincs szükségem. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy bőven van benne tartalék.

(#13047) Scholes9 válasza dudika10 (#13045) üzenetére


Scholes9
nagyúr

2 új Z-5500 center szatellitet ráköthetek? 10k lenne, zsír újak. Elvileg azokkal jóval szebben szólna a sub, mint a gyári szatellitjeivel :U

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#13048) dudika10 válasza Scholes9 (#13047) üzenetére


dudika10
veterán

Pótolhatod velük, igen.
De ha az én véleményem érdekel, akkor a felét adnám érte az árnak...
Lehet, hogy ennyiért rakja fel mindenki apróra, de ettől még nem lesz reális... :U

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#13049) Scholes9 válasza dudika10 (#13048) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Mi lenne reális áron helyette, ami passzolna is a Z-2300 subjához :F 5k-t ér 2db zsír új Z-5500 center szatellit? Nehezen hihető számomra :B :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#13050) Scholes9 válasza Scholes9 (#13049) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Kis kiegészítés az előző hsz-hez:

Ez milyen lehet? Olvastam több emberke is ezekre cserélte le a gyári szatelliteket és elég komoly minőségbeli ugrást tapasztaltak, nemtom ez vagy a 2 center szatellit lenn-e a jobb, árban kb megegyeznek, még mindig jobb sztem, mintha telesen új rendszert kellene vennem :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.