Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vincevega


vincevega
csendes tag

Zealz GK802 Freescale i.MX6 Quad Core Android Mini PC Cortex-A9 DDR3 1GB RAM 8GB ROM TV Box Dongle Black

Highlights:
Freescale i.MX6 Quad Core CPU&GPU 1.2GHZ
1GB RAM + 8GB Flash
Android 4.0 OS (Android 4.1/4.2 upgradeable)
Support Full HD 1080P resolution play
True 1080P HD decoding the perfect hardware solution
Built in WiFi module 802.11b/g/n,max speed 150Mbs
Built-in Bluetooth makes you transport music ,data and listen to music freely

Specification:
CPU: Freescale i.MX6 Quad Core Cortex-A9 , Frequency 1.2GHz
GPU: Vivante GC2000,Quad core GPU, Quad IPU
OS: Android 4.0 ICS(Android 4.1/4.2 upgradeable)
Memory: DDRIII 1GB
ROM: Built-in 8GB NAND Flash, Support 16GB/32GB expanded
WiFi: Built in WiFi module 802.11b/g/n,max speed 150Mbs, no drops
Bluetooth: Built-in bluetooth
USB: USB 2.0 HOST port
Power: Micro USB port for power supply (5V/2A required)
External card: Micro SD card slot, support up to 32GB
HDMI: HDMI 1.4 OUTPUT (Video and Audio)
Language: English,Chinese,Spanish,French,German,Portuguese,Italian,Russian,Korean, Indian
Video format: 3D-Dual Full HD (1920x1080p), MPEG-1, MPEG-2,MPEG-4 ASP,DivX3, DivX4, DivX5, Xvid, H.264, H.263, VC-1,RV30/40, WMV, RealVideo
Audio format: PCM, LPCM, MP3, AAC, MPEG Audio, WM, WMA,WAV, OGG, M4A, AC3, DTS
Subtitles: SRT,SSA,ASS,SUB
Picture format: JPG,GIF,BMP,PNG
Package Dimensions: 102 x 38 x 10 mm
Weight: 50g

What's in the box?
1X GK802 TV BOX
1X AC adapter
1X Micro usb cable
1X HDMI cable

Bemutató videó:
http://www.youtube.com/watch?v=dHtQvGyV6Mk

Geekbuying.com link:
http://www.geekbuying.com/item/Unii-GK802-Fresscale-i-MX6-Quad-Dure-Cortex-A9-DDR3-1GB-RAM-8GB-ROM-TV-Box-Dongle----Black-312807.html

A téma indítás apropója az volt, hogy rendeltem ilyet a Geekbuying.com oldalról. Csigapostával kértem, így 7-15 nap alatt itt is lesz (remélem). Ha valaki vásárolt már ilyet, szívesen fogadom a tapasztalatokat. Ha én vagyok az első, akkor pedig miután megjött, írok róla véleményt.
A célja az lesz, hogy többé ne kelljen semmilyen laptopot/számítógépet a tvhez kötni filmnézéshez. Remélem úgy eszik meg mindent, ahogy a leírásokban szerepel. Ha a vas megfelel még torrenteznék is vele hébe-hóba.

Welcome to the mindfuck

(#2) vincevega


vincevega
csendes tag

Még egy bemutató videó:
http://www.youtube.com/watch?v=Xi41rpk22jk

Már Ubuntu Linux is futtatható rajta:
http://www.youtube.com/watch?v=9yz9DhxSfhU
http://www.tgdaily.com/hardware-features/68490-zealz-gk802-runs-android-and-ubuntu-linux

Kíváncsi vagyok az eszközre. Hideget is meleget is olvastam külföldi felhasználói tesztekben.

Welcome to the mindfuck

(#3) Zol77


Zol77
aktív tag

Szerintem ez nagyívben kerülendő.
Ez a Vivante GC2000 -es gpu nem egy teljesítmény bajnok.
Aki négymagos minipc-t szertne szerintem várja meg az AllwinnerA31-es droidokat,tabletben már kapható,
de ami meg a legjobb választás lesz ,az a négymagos rockchip, az RK3188. 40%-al lesz gyorsabb,mint a tegra3.
De hogy ne csak a levegőbe beszéljek,itt egy videó a négymagos minipc-ről,ami össze van eresztve egy kétmagos Rockchippel + Mali 400 MP4-el.
[link]
Az első teszt eredménye 7:17-nél van, a másik meg 13:08-kor a videóban,aki a lényegre kíváncsi.
Gondolkoztam rajta,hogy lecserélem a jól bevált UG802-t, de számomra ez pénzt nem ér.

[ Szerkesztve ]

(#4) vincevega


vincevega
csendes tag

Meglátjuk mit nyújt a vas. Egyelőre 4 nap alatt csak Processing státuszt láttam a Geekbuying.com oldalon. Mi a tapasztalat? Csiga postával tényleg 7-15 nap múlva lesz itt a cucc?

Welcome to the mindfuck

(#5) vincevega


vincevega
csendes tag

Kaptam ma egy ilyet :Y

"We have sent out your order"
"Date 01-10-2013"
"Estimated Delivery Time: 15-30 business days"

Tracking szám alapján még nem ellenőrizhető. Pár nap és meglátjuk. Halad ez :DD

Welcome to the mindfuck

(#6) vincevega


vincevega
csendes tag

12-01-2013 Despatched to overseas (Country code: HU)

:C

Welcome to the mindfuck

(#7) vincevega


vincevega
csendes tag

Kiderült, hogy az első 500 db elfogyott, és a második menetben már picit változtattak a hardware-en ill. a firmware-en is. Itt lehet olvasni róla:

http://www.armtvtech.com/armtvtechforum/viewtopic.php?f=51&t=1113

Amúgy itt elég lelkesen válaszolnak a kérdésekre.

Ja és még valami:

15-01-2013 Arrived at overseas (Country code: HU) :C

[ Szerkesztve ]

Welcome to the mindfuck

(#8) vincevega


vincevega
csendes tag

(#9) vincevega


vincevega
csendes tag

Ma érkezett meg az eszköz. Elsőre minden rendben van. Rootoltam és letöltöttem pár programot rá. Éles tesztre csak a következő napokban lesz időm, ha van esetleg olyan HD anyagotok amit szeretnétek, hogy kipróbáljak rajta, akkor küldjétek bátran!

Welcome to the mindfuck

(#10) Magnat válasza vincevega (#9) üzenetére


Magnat
veterán

Szia, majd egy részletes Antutu meg Quadrant screenshotot tudnál betenni?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#11) Magnat


Magnat
veterán

Vmi fejlemény?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#12) vincevega


vincevega
csendes tag

Ma délelőtt sikerült kicsit foglalkoznom az eszközzel.

Amiket vettem:

Zealz GK802 Android Mini PC, 2A-es táppal
RC11 Air Mouse
Belking 4 portos slim aktív USB hub
Buffalo tévére szerelhető HDD tartó
Asix chip-es USB LAN adapter
Van még hozzá egy 1TB-os külső USB winchester, de azt a következő firmware frissítéskor fogom tudni csak használni, mert azt írták onnantól már NTFS meghajtókat is fog tudni kezelni.

Első benyomások:

Az eszközben van egy belső microSD foglalat, ezen maga a rom, és van egy külső microSD kártya foglalat is. A gyári firmware-t azonnal cseréltem a deadhp1 által készített módosított, root-olt firmware-re. Megszokott egyszerű android kezelőfelület minden sallang nélkül. Pár alap programot felraktam, pl. Total Commander, Astro, tTorrent (uTorrent nem volt hajlandó tölteni), droid VNC server, FTP server, egy Reboot alkalmazás (hasznos, mert nem kell kihúzkodni a tápot belőle restarthoz), BusyBox.

FTP-n másolok az eszközre WiFi hálózatról, maximum 1,2 Mbyte/sec sebességet tapasztaltam mind Ethernet, mind WiFi hálózaton keresztül.

Amiért főként vettem, hogy HD filmeket tudjak lejátszani egy SONY Full HD LCD tévén. A gyári média lejátszót ki sem próbáltam, egy kis utána olvasással a BSPlayer-t választottam. Hardveres lejátszást is támogat így ki tudja használni a GPU képességeit. Belső memóriakártyáról próbáltam lejátszani pár HD anyagot, úgy tűnik, hogy 18-20 Mbit körüli bitrátájú 1080i mkv filmeket már akadozva játszik csak. Alatta viszont szépen viszi a filmeket. Fogalmam sincs, hogy ez jó e vagy rossz, érdekelne a véleményetek. Ha akad valami izmos teszt MKV akkor azt szívesen kipróbálnám vele.

Pár kép:
01
02
03
04
05

Welcome to the mindfuck

(#13) Magnat válasza vincevega (#12) üzenetére


Magnat
veterán

Műxik 1080p-n v ez is 720p?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#14) vincevega válasza Magnat (#13) üzenetére


vincevega
csendes tag

1080i-n is megy, csak mikor a teszteket csináltam még nem állítottam át. Full HD anyagokat próbáltam vele, jól mennek 20 Mbit/s bitráta alatt.

[ Szerkesztve ]

Welcome to the mindfuck

(#15) mszl válasza vincevega (#14) üzenetére


mszl
aktív tag

Szia!

Az enyém is úton van ! Addig is kérük sok infot, tapasztalat megosztást!!

Köszi!!

A hálózat építést csak elkezdeni lehet, befejezni nem.... Eredetije a HUP-on!! Onnan kölcsönöztem!!

(#16) vincevega válasza mszl (#15) üzenetére


vincevega
csendes tag

Itt érdemes olvasgatni még:
GK802 fórum

Persze én is írok amint valami újdonság kiderül.

RC11 air mouse nem nagyon szereti ha közben nagy sávszélességű WiFi kapcsolat megy éppen a közelében. Az USB-s vevőjétől kb. 1 méterre van a WiFi router és ha pl. a laptopom letölt netről gyorsan WiFin keresztül, akkor az egérkurzor akadozik a képernyőn. Próbáltam WiFi csatornát váltani, de a probléma nem változott. :(

Welcome to the mindfuck

(#17) vincevega


vincevega
csendes tag

Elkészült az új rootolt és play store fixelt firmware 1.65.4 verziószámmal.

Innen érhető el a firmware:
Fórum

Innen pedig a belső SD kártya tartalma:
Fórum

Legfontosabb változások:

-Mindkét hardver verzióval működik
-WiFi és Bluetooth működik (eddig is ment)
-NTFS meghajtók támogatása (ez már nagyon hiányzott!!!)
-Működik a recovery/reset gomb (eddig nem volt rá szükségem, van rá app)

Welcome to the mindfuck

(#18) vincevega


vincevega
csendes tag

Tökéletes az új firmware. NTFS meghajtó csatlakoztatásához szükséges a Play áruházból a Paragon exFAT, NTFS & HFS+ progi. Remekül működik, már csak ez hiányzott! :))

Welcome to the mindfuck

(#19) mszl válasza vincevega (#17) üzenetére


mszl
aktív tag

Szia!

Igaz nincs nálam még a cuccos, de egy kis rövid ismertető, a firmware frissítésről jó lenne.
Főleg a belső kártyáéról, mert szeretném azt lecserélni egy Samu 16GB CL10-esre, ezt használom a telómban, tabletben, eléggé bevált nekem.
Köszi!

A hálózat építést csak elkezdeni lehet, befejezni nem.... Eredetije a HUP-on!! Onnan kölcsönöztem!!

(#20) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Jó kis cuccnak tűnik, épp tegnap éjszaka olvastam utána a kütyünek. Ha megszűnnek a gyermekbetegségei akár a pc-t is kilőheti.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#21) lecsoman


lecsoman
csendes tag

Én tegnap kaptam meg a geebuying-ról egy GK802-őt, egy iMito MX2-őt és egy air mouse-t.

Az iMito MX2-ből rózsaszínt küldött. :D:D:D Pedig feketét vagy fehéret kértem.

A GK802-őn nem működik az USB. Nem tudom vezérelni semmivel a készüléket. Most szét szedtem és fel másolom egy másik kártyára az új firmwaret, de szerintem sok köze nem lehet hozzá... MOndjuk itt olvasva azért sokkolt, hogy a 1080i-t akadozva viszi csak.

Az Air mouse pedig 5-10 percenként lecsatlakozik és ki kell vennem az elemet, hogy újra indítsam.

Egyébként az iMito MX2 jó lenne, de elég lassúcska szegén, így laza netezgetésen kívül és pár ( pl. StumbleUppon) appon kívül sokmindenre nem jó (számomra). Főle, hogy az android érintőképernyővel használható ki igazán és nem egérrel.

Mostmár értem, hogy a Galaxy SIII miért volt 120e, ezek a kis számomra digitális megváltást ígérő sz.rok meg miért 20e környékén mozognak. Lehet venni kéne egy átalakítót, hogy a Galaxyt rákössem a TV-re, és akkor van egy 120e ft-os Android TV-m. :D

Ezek szerint tobbára is AllShare-rel lehet a legjobban megosztani a 1080i filmeket, és maradhatok a Samsung termékeknél. Mondjuk legalább a Youtube mehet mostmár a TV-n.

Már csak azt nem értem, hogy a Samsung miért hiszi, hogy az AllShare-t csak Samsung készülékekre limitálása jó üzleti megoldás, és azt nem értem, hogy miért nem fogja magát egy jobb cég és csinál egy igazi komoly Android TV-t, nem olyat mint az ASUS, hanem egy rendeset.

Boccs ha nagyon off...

(#22) lecsoman


lecsoman
csendes tag

Végül kiderült, hogy működik az USB. Most nem tudom, hogy az új firmware miatt, vagy az miatt, hogy a saját tápját használom a GK802-nek, de a szerintem a második.

Viszont most minden progi állandóan leáll. Ill. nem áll le csak az android kiírja, hogy megvárjam-e, hogy válaszoljon, vagy zárja be. Lehet az SD kártya amit bele raktam ideiglenes az új firmware-el lassabb mint ami benne volt...?

Egyébként jóval gyorsabbnak tűnik mint az MX2, de ha valaki ráveszi magát egy android TV vásárlására akkor szerintem a GK802-őt egyenlőre kerülje.

(#23) mszl válasza vincevega (#18) üzenetére


mszl
aktív tag

Szia!

Ha kicserélném a belső kártyát akkot utána már a frissítés nem kell csak a lemezképet kiírni a kártyára?
Tudnál ajánlani 1-2 jó kis játékot autós és lövöldözőst ami kipróbáltan működik a gépen??

üdv Laci

A hálózat építést csak elkezdeni lehet, befejezni nem.... Eredetije a HUP-on!! Onnan kölcsönöztem!!

(#24) vincevega válasza mszl (#23) üzenetére


vincevega
csendes tag

Sajnálom de még nem játszottam vele :\. Csak filmnézésre használtam. Igen, a belső kártyára felmásolod az image file tartalmát a WinImage progival és utána már más nem kell.

Welcome to the mindfuck

(#25) mszl válasza vincevega (#24) üzenetére


mszl
aktív tag

MIvel 16GB -os az új kártyya melyik particiót kell majd kiterjeszteni??

A hálózat építést csak elkezdeni lehet, befejezni nem.... Eredetije a HUP-on!! Onnan kölcsönöztem!!

(#26) mszl válasza vincevega (#18) üzenetére


mszl
aktív tag

Szia!

Megnéznéd nekem, hogy működik-e nálad a cifs manager v. a mount manager???

A hálózat építést csak elkezdeni lehet, befejezni nem.... Eredetije a HUP-on!! Onnan kölcsönöztem!!

(#27) mszl


mszl
aktív tag

Sziasztok!

Nekem valamiért nagyon lassú, laggol és Google play letöltések több 5-8 percig is eltartanak, pedig kis egyszerű progikat, cifs manager, wifi teszt progik.. stb töltök le. ugyanezen a wifi vonalon több teló és laptop simán megy úgyhogy nem a wifi elérhetősége a probléma.
Próbáltam több firmwarrel, most majd visszateszem az eredeti kártyát és kipróbálom azzal is mélyebben. A gyárit, hogy lehet rootolni??
A kártya formázás csak win alól jó?? Mert én linux alatt készítem elő a kártyát. csak az xp-gépen írom ki a winimage-el.

A hálózat építést csak elkezdeni lehet, befejezni nem.... Eredetije a HUP-on!! Onnan kölcsönöztem!!

(#28) mszl válasza mszl (#27) üzenetére


mszl
aktív tag

Visszagondolva egy régebbi defy frissítésre 2-3 szor factory reset volt és itt is úgylátszik megoldotta a problémát.
Már csak egy CIFS modul hiányzik a kernelből!!! A telómon és a táblagépen is gyorsabb az adatátvitel ha be van mountolva a file rendszerbe! pl. ott a 720 video akadozik ha csak betallózom esfile explorerrel, de ha cifs progival mountolom akkor simán mennek!!
Szerintem itt is megoldaná a 1080 -as videók wifi gondját.

A hálózat építést csak elkezdeni lehet, befejezni nem.... Eredetije a HUP-on!! Onnan kölcsönöztem!!

(#29) vincevega


vincevega
csendes tag

A kérdéseidre nem tudom a választ :), én csak NTFS partíciót használok.

Ma megint volt időm kicsit foglalkozni a kütyüvel. Az új 1.65.4-es firmware után meggyűlt a bajom a videó lejátszó programokkal. 4-ből csak egy volt képes megfelelően lejátszani bármilyen legalább 720p videót. A VLC Player a Dice Player és a BSPlayer ment a levesbe. Egyedül az MX Player működik tökéletesen hardver dekóder módban ezen az eszközön! Ezért ezt a lejátszót ajánlom telepíteni a play áruházból. Ami még szükséges hozzá, az egy DTS dekóder, ezzel már a DTS hanggal szerelt MKV-kat is lejátsza.
A többi lejátszóval a hang csúszott a képhez képest, vagy pl. digitális zörejek voltak a lejátszáskor (A BS Player eléggé az agyamra ment emiatt).

A gyári visszaállítás minden firmware frissítés után javasolt! Ezért oldódott meg neked is az akadozás.

Az új root-olt firmware frissítés után az alábbi programokat használom és jól működnek:

Rebooter (fast reboot) (reboot widget és sokféle reboot mode)
droid VNC server (TightVNC Viewer segítségével távolról érem el így az eszközt ha kell)
FTP Szerver
full!screen (segítségével eltüntethető a statusbar és a home és a back gomb kirakható halványan, remek app!)
MX Player (+ a fentebb írt DTS codec)
Paragon exFAT, NTFS & HFS+ (NTFS partíciók mount-olásához)
tTorrent Pro - Torrent Client

Welcome to the mindfuck

(#30) vincevega


vincevega
csendes tag

USB-Lan átalakítót használok, és a firmware sajnos elfelejti újraindításkor az Ethernet-et bekapcsolni, még akkor is ha a reboot előtt be van kapcsolva. A megoldást a külföldi fórumon találtam meg:

0. Root-olt firmware szükséges! Be kell kapcsolni az Ethernetet.
1. Telepíteni kell az Android Terminal Emulator programot
2. Le kell tölteni a eth_scripts.tar.gz file-t és bemásolni a következő helyre: /sdcard/
3. Az Android Terminal Emulator-ba ezeket kell beírni:

su
mount -o remount,rw /system
tar xzvf /sdcard/eth_scripts.tar.gz
sync

4. Újra kell indítani az eszközt

Az idegesítő hiba megszűnik, az újraindítás után azonnal bekapcsolt állapotba kerül az Ethernet modul :C

[ Szerkesztve ]

Welcome to the mindfuck

(#31) vincevega


vincevega
csendes tag

tTorrent esetén találkoztam egy olyan jelenséggel, hogy uninstall után nem tudtam vissza tenni. Azt írta, hogy nincs elég hely a lemezen. Elég sok hely volt úgyhogy másra gyanakodtam. Utána olvastam és előfordul hogy uninstallkor maradhatnak olyan file-ok a kütyün ami ezt a hibát okozzák. Nálam a \data\app mappában hagyott ez a program egy .odex kiterjesztésű file-t. Ennek törlésével ismét tudtam telepíteni a progit. :K

Welcome to the mindfuck

(#32) vincevega


vincevega
csendes tag

Beszereztem egy ilyen magyar billentyűzetet a cucchoz, nem rossz. External keyboard helper kell hozzá és mennek az ékezetes karakterek:

HAMA Uzzano

Welcome to the mindfuck

(#33) vincevega


vincevega
csendes tag

Jó ideje gyűröm a kis eszközt. Azóta 1x újraraktam mindent. MX Player nagyon jól bevált. 1 probléma csak hogy az 1ik hazai torrent oldalról nem akarnak lejönni a torrent fileok. Ha letöltöm az állomanyt és a kütyüre másolom a tTorrent simán tölti, de a böngészőn keresztül nem akarnak letöltődni a torrent fileok. Ez most az egyetlen problem. Mondjuk tTorrent is lehetne jobb, vagy valaki megcsinálhatná a Transmission klienst Androidra.

Welcome to the mindfuck

(#34) mszl


mszl
aktív tag

Sziasztok!

Hol lehetne beállítani a fekvő képernyőt, hogy a youtube alkalmazás fullscreenben játszaná le a videókat?
Csak arra találtam menüt, hogy automata forgatás legyen vagy sem. A landscape mod-ra nem találtam beállítási lehetőséget.
Kinek melyik youtube lejátszó vált be??

A hálózat építést csak elkezdeni lehet, befejezni nem.... Eredetije a HUP-on!! Onnan kölcsönöztem!!

(#35) mszl válasza vincevega (#32) üzenetére


mszl
aktív tag

Szia!

Hogy megy a kis billentyűzet?? A tapis görgetésre van alternatíva benne?? Az én lég egeremmel (RC11 mint a tiéd ) az oldal görgetéssel gondjaim vannak csak a kurzor billentyűvel megy, de van amikor az sem segít pl. Tubebox alkalmazás keresés után találati lista görgetés !!

[ Szerkesztve ]

A hálózat építést csak elkezdeni lehet, befejezni nem.... Eredetije a HUP-on!! Onnan kölcsönöztem!!

(#36) vincevega válasza mszl (#35) üzenetére


vincevega
csendes tag

A youtube-ot nem használom, de valamit írtak az MK808 fórumon, hogy az új frissítés óta valami nem 100-as vele. Nézz körül ott, hogy mi a megoldás.

A Hama Uzzano billentyűzeten van egy scroll gomb ami egyben nyomógomb is mint az egerek középső scroll gombja. Azzal tökéletesen megy a scroll. RC11-nél meg csak a fel le hadonászás :\.

Welcome to the mindfuck

(#37) mszl válasza vincevega (#36) üzenetére


mszl
aktív tag

Köszi!
Akkor lehet , hogy benevezek egy ilyen billentyűre.

A hálózat építést csak elkezdeni lehet, befejezni nem.... Eredetije a HUP-on!! Onnan kölcsönöztem!!

(#38) vincevega


vincevega
csendes tag

Tegnap frissítettem az MX Player Pro videolejátszót az új 1.7.12-es változatra, kár volt. Nem játszik le normálisan MKV file-okat. Konkrétan HW+ dekóder esetén el sem indul a lejátszás. Ezért nem volt mese, hiába vettem meg, sajnos nem hivatalos forrásból vissza kellett raknom az 1.7.11-es verziót, ezzel semmi gond.

Welcome to the mindfuck

(#39) mszl


mszl
aktív tag

Sziasztok!

Eladnám az én ilyen kis eszközömet. SAMU 16GB CL10 kártya került bele az erdeti helyére, (megvan az is). Új firmware, működik rendesen, de rájöttem, hogy nincs rá szükségem, inkább benevezek egy 10.1" tábla gépre.
Iá: 25000.- (a samu kártya miatt, ha elég az eredeti akkor 20000.-)
Eladó az RC11 billenytűzet is hozzá: 5000.- (Külön nem, mert addig is mivel használom :O )

Érdeklődni priviben, vagy mailben.

Üdv. László

[ Szerkesztve ]

A hálózat építést csak elkezdeni lehet, befejezni nem.... Eredetije a HUP-on!! Onnan kölcsönöztem!!

(#40) vincevega


vincevega
csendes tag

Egyelőre egy gondom van az eszközzel, filmnézés közben másodperc tört részére beszaggat időnként random jelleggel. Azt hiszem nyúzom még pár hónapig és ha már lesz normál firmware az új RK3188 alapú eszközökhöz akkor le fogom cserélni.

Welcome to the mindfuck

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.