Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  WayteQ x850

Hozzászólások

(#152) laszlohu válasza polip75 (#150) üzenetére


laszlohu
addikt

Próbáldd meg átkonvertálni a PDF - et SWF - re az alábbi progival, elvileg lejátsza az swf - et a flash playere.
Az option - ben két féle SWF szabványt is be lehet állítani az alábbi konvertálóval.

http://www.swftools.org/download.html

0.9.1

[ Szerkesztve ]

(#153) McClane válasza polip75 (#150) üzenetére


McClane
aktív tag

A Win CE 6-ban láttam PDF olvasót, bár még nem próbáltam.

(#163) hojos válasza picstike (#162) üzenetére


hojos
aktív tag

Már mint azt csinálja, hogy amikor bekapcsolod a PNA-t akkor rögtön a program indul és nem a gyári felület ?

(#165) picstike


picstike
tag

oké müxik le kellett törölni és vissza

(#166) hojos válasza picstike (#165) üzenetére


hojos
aktív tag

OK. De hova lettek a hsz-ek ???

(#167) boty1x


boty1x
csendes tag

letötöltem a sys.txt-t, és már nem indul újra. elkezd betölteni

initializing warning data-nál megáll

(#168) Aneus


Aneus
csendes tag

Nekem egy olyan problémám lenne, hogy az okos fejemmel ki akartam próbálni, hogy milyen az amikor a windows-ban jelszóval levédem a kütyümet. Beírtam a jelszót, megerősítettem, majd újra indítottam a készüléket. És itt kezdődött a gond! Megvan a jelszó helye, ahová be kellene írni, de nem add hozzá billentyűzetet! Fogalmam sincs, hogy hogy lehetne (ha lehet egyáltalán) elővenni! Az új gépemet lényegében most dobhatom a kukába?

(#169) gabor128


gabor128
aktív tag

Sziasztok!

Nemrég vettem egy Wayteq x850-et.
Szeretnék még venni bele egy memóriakártyát. A felhasználói kézikönyvben (ami szerintem egy rakás ...) nem említik, hogy pontosan milyen memóriakártyát lehet berakni, csak annyit, hogy microSD.

Az lenne a kérdésem, hogy van-e kapacitáskorlát (pl 4GB-os belemegy-e és felismeri-e)?
Illetve mi a különbség a mikroSD, miniSD és a mikroSDHC kártyák között?
Mindegy melyiket veszem hozzá?

Kösz!

(#170) DM43 válasza gabor128 (#169) üzenetére


DM43
őstag

A 8GB-os mikroSDHC-t tuti kezeli.

Az sd, sdhc kártyákról itt olvashatsz: http://en.wikipedia.org/wiki/Secure_Digital

(#171) gabor128 válasza gabor128 (#169) üzenetére


gabor128
aktív tag

Vettem egy 4GB-os mikro SDHC-t.
Ezt elsősorban telefonokhoz adták, de a GPS-be is belement. Adaptert nem adtak hozzá, de USB-n keresztül tudok rá másolni.

(#172) kmiki20


kmiki20
senior tag

Sziasztok,

Adott egy WaytecQ 850-es. A kezdő képernyőnél megfagy a gép. Aksi kivesz, visszatesz nem jött be. A resetet hiába nyomkodom. Ha számítógépre kötöm akkor se történik semmi. Valakinek esetleg ötlet?!

Köszi, Miki

(#173) kishoris válasza kmiki20 (#172) üzenetére


kishoris
tag

Melyik kezdő képernyőre gondolsz? Mindjárt a "Wayteq" rendszámú autónál bekapcsoláskor, vagy a navi indításnál?

(#174) kmiki20 válasza kishoris (#173) üzenetére


kmiki20
senior tag

Mindjárt az autós képnél megáll a készülék.

(#175) kishoris válasza kmiki20 (#174) üzenetére


kishoris
tag

Új a készülék? Eddig ment rendesen? Nem árulsz el túlságosan sokat. El kell telnie egy kis időnek mire a kütyü ráncba szedi magát.

(#176) kmiki20 válasza kishoris (#175) üzenetére


kmiki20
senior tag

Karácsonykor lett véve, azóta dobozában pihent (nem is volt bekapcsolva). Holnap egy viszonylag hosszú útra mennénk, gdoltam előveszem. Bekapcsoltam, de a képen túl nem lép. Kivettem az aksit, visszatettem, reseteltem, de semmi. Memória kártya nincs hozzá.

Próbáltam számítógépre kötni, a zöld led pirosra vált, de semmi se történik (se az XP, se a W7 nem ismeri fel, egyik se érzékel új hardwert. Már próbáltam árnyékolt usb kábellel is, de nem hozott eredményt).

Bekapcsolva hagyom, hátha reggelre magához tér, vagy legalább lemerül.

Párszor megcsináltam, h aksi kivesz visszatesz:

- a legtöbb esetben fekete képernyő, vagy autós kép
-párszor kiírta kék háttérnél a főbb hardweres paramétereit a készüléknek (de nem lépett tovább)
- egyszer kék háttér sárga (vagy fehér betűk) új firmware-t kért (de nem lépett sehová)
- egyszer bejutottam a menübe, de ott amint a beállítások menüre klikkeltem azonnal megfagyott az egész.

Több nem jut eszembe :)

[ Szerkesztve ]

(#177) gabor128


gabor128
aktív tag

Sziasztok!

Hogy lehet a készülékbe új pio pontokat felvenni?
http://www.poiplaza.com/index.php?p=suppapp
Szóval az érdekel, hogy milyen kiterjesztésű fájlokat és pontosan hova kell másolni a fenti linkről?
(pl. wifi pontok.)

@kmiki20:
Szerintem szervízben nézesd meg amíg garanciális.

[ Szerkesztve ]

(#178) kishoris válasza gabor128 (#177) üzenetére


kishoris
tag

Ha kicsit tovább klikkelsz az oldalon akkor a kérdésedre megtalálod a választ is.
iGO8
Sygic

kmiki20
Érdekes amiket írsz, de sajnos érdemben nem tudok segíteni!
Mindenképpen vedd fel a szervizzel a kapcsolatot, én eddig csak telefonon beszéltem velük (igaz nem szervizes dolgok miatt), de nagyon normálisnak és segítőkésznek bizonyult az ember a vonal másik végén.

[ Szerkesztve ]

(#179) kmiki20 válasza kishoris (#178) üzenetére


kmiki20
senior tag

Mindenképpen szervíz lesz, sajna mást nem lehet tenni.

(#180) gabor128 válasza kishoris (#178) üzenetére


gabor128
aktív tag

Köszi a választ. (IGO8)
A linkelt részt én is megtaláltam, de nem teljesen úgy van nálam ahogy ott le van írvva.
Az elérési út: igo8/content/userdata/POI.
Nekem nincs userdata az elérési útban (mondjuk ez mellékes). Viszont a POI mappában nekem országra lebontva vannak poi fájlok pl Hungary.poi - gondolom ez tartalmazza a progiban levő poi pontokat. Ezen kívül más fájl nincs a mapában!!!
Az oldalon pedig mindenféle *.kml, *.txt, *asc, stb fájlokat lehet letölteni, de nem tudom, hogy ezek közül melyiket kezeli a kütyü, hogy pontosan hova kell bemásolni, és hogy esetleg át kell-e konvertálni. Nem tudom melyik formátum van PNA-ra és melyik PDA-ra.

A traffipax-nak van külön egy speedcam könyvtár ahova be kellett rakni. Azt megnéztem, az ikonokat kirakja, de élesben még nem teszteltem. Ez a speedcam egy külön tészta.

(#181) gabor128 válasza gabor128 (#180) üzenetére


gabor128
aktív tag

Megpróbáltam végigcsinálni a leírtak szerint, de nem látja se a kml, se az asc fájlokat.
Csináltam egy ilyen mappát
igo8/content/userdata/POI
illetve a gyökérbe is (igo8/content/POI) beraktam, de semmi. Egyébként itt vannak a poi fájlok országra lebontva.

[ Szerkesztve ]

(#182) kishoris válasza gabor128 (#181) üzenetére


kishoris
tag

Amit először létrehoztál mappát az a jó vagyis a igo8/content/userdata/POI. Ebbe tedd bele a kicsomagolt kml fájlokat.
Indítsd újra a navit, majd a Kezelés menü alatt a POI-ra klikk, így beléptél a POI-kezelés menübe. Itt megkeresed az általad betett dolgokat (én próbaképpen megcsináltam a WiFi free-vel) és a szerkesztés gomb megnyomásával aktiválhatod a POI láthatóságát. Tutira megy, most zongoráztam végig a saját kütyümön. :)

(#183) gabor128 válasza kishoris (#182) üzenetére


gabor128
aktív tag

Hali,

Próbálgattam, de nem látja. Az eredetileg benne levő poi-kat be- illetve ki tudom kapcsolgatni, de az így utólag hozzáadottakat nem.
Nem lehet, hogy a sys.txt-ben meg kellene adni az elérési utat?

Nekem jelenleg ennyi van benne:

;[folders]
;app="Storage Card/iGO8"

[interface]
skin="ui_igo8"

(#184) kishoris válasza gabor128 (#183) üzenetére


kishoris
tag

Tehát létrehoztál egy poi mappát a content/userdata alatt. Ebbe beletetted a kicsomagolt kml fájlokat. Kütyü újraindít és semmi? A sys-be ehhez nem kell semmi tudomásom szerint.
Most tettem bele még párat, gyorséttermek, kórházak, gyógyszertárak, ezek így jelennek meg: H-Fast Food, H-Hospital, H-Pharmacy. Elvileg működnie kell.

(#185) gabor128 válasza kishoris (#184) üzenetére


gabor128
aktív tag

Hali,

Sikerült megoldani. A könyvtárszerkezettel volt némi probléma. Mindenesetre ahogy leírtad, illetve ahogy az oldalon le van írva, az működik.
Még egy olyan kérdésem lenne, hogy amikor berakom, akkor mindegyiknek ugyanolyan ikonja lesz a térképen hiába állítom be a szerkesztésnél.
Illetve ha bekapcsolok pár eredetileg benne levő poi-t, akkor némelyik utólag berakott ikonja megváltozik. Ilyen kis "aranytallérok" lesz belőle.(három kis sárga kör, egymás mögött)

Ez így üzemszerű?

(#186) Lulu28 válasza kishoris (#184) üzenetére


Lulu28
csendes tag

Helló ,

Én azt szeretném megkérdezni, hogy miért nem tudom megnyitni a VayteQ x 850 készülékemben a 4 GB -os micro sd -ről az mp3 -at?

Amikor rálépek a zene ikonra SDMMC mappát jelöl és semmi az mp3 -kat nem tudom megnyitni nem ír ki semmit!Nem látja..akkor mit csinálok rosszul?

Köszi ha valaki segít!

Lulu

(#187) Lulu28 válasza Lulu28 (#186) üzenetére


Lulu28
csendes tag

Köszönöm időközben megoldódott!

(#188) Misimókus


Misimókus
csendes tag

Kedves Mindenki!

Vásárlás előtt vagyok de már most belefulladtam a keresgélésbe.
Egy másik fórumon kinevettek h 30 alatt akarok jó gépet teljes európával.
Vennék egy x850-est vagy 950-est? Kb ua az ára 25000 körül. Miért?
PL: itt drágább a 850 ha jól látom

http://www.users.hu/?p=termek&termek=23129&wayteq-x950-hd-gps-5quot-4gb-sygic-lite-teljes-europa-navigacios-szoftver-gps-navigacio

http://www.users.hu/?p=termek&termek=27463&wayteq-x850-gps-43quot-4gb-sygic-drive-teljes-europa-navigacios-szoftver-gps-navigacio

Benne van minden ebben a készülékben? Ha elindulok a határon nem írja ki h game over?
Nem kell rátöltenem semmit? Kb arra szeretném használni mint a nem okos telefonomat: telefonálni. Csak menni és ezzel tájékozódni.
Itt az alábbi hozzászólásokban leginkább csak a névelőket értettem.
Tud valaki segíteni?

Mókus

(#189) laszlohu válasza Misimókus (#188) üzenetére


laszlohu
addikt

Az egyik link Sygic Lite ( Ebben nincs hangos navigáció )-al , a másikat Sygic Drive-al szállítják.

A Sygic Drive a jobb.

De Szerintem olyat vegyél, amiben Igo 8 , vagy Igo Primo van, azok sokkal jobb navigációs szoftverek.

[ Szerkesztve ]

(#190) kishoris válasza laszlohu (#189) üzenetére


kishoris
tag

Ezeket a készülékeket nem forgalmazzák sem iGO8 sem Primo szoftverrel.

MisiMókus:
Az x950-es már felejtős, helyette az új az x960bt.
Ezeket hivatalosan Sygic navigációs szoftverrel, vagy szoftver nélkül tudod megvenni.
Az már más kérdés, hogy mit lehet rátenni.

[ Szerkesztve ]

(#191) Misimókus válasza kishoris (#190) üzenetére


Misimókus
csendes tag

Köszi.

Azok a gépek legalább egy tizessel drágábbak.
Nekem már ez is elég. Itt azért elég jókat olvastam a navigálásáról. Ha megveszem teljes europával csak elvisz bárhová.
Az igo-t fel lehet rá tenni késöbb? vagy a sygic-et kell frissíteni?
melyik az olcsóbb és egyszerübb?
Mókus

(#192) kishoris válasza Misimókus (#191) üzenetére


kishoris
tag

Olvastál privátot?

(#193) kishoris válasza Misimókus (#188) üzenetére


kishoris
tag

Ennél megkapod ezeket a kütyüket olcsóbban, házhozszállítási díj nélkül több helyen.
Tudod, Google a barátod. :)

(#194) Misimókus válasza kishoris (#193) üzenetére


Misimókus
csendes tag

Bocs, egy szavadat se értem.
Elég sok internetes cég árát megnéztem, de kedvezőt nem találtam.
Tudsz megadni helyet? vagy nem lehet?
Mókus

(#195) kishoris válasza Misimókus (#194) üzenetére


kishoris
tag

Nézd meg a házhozszállítás költségeit is.
x960BT
x850
Konkrét üzletet itt nem ajánlok, picit keresgélj. Az általad linkelt oldalnál van olcsóbb, pár ezrest meg lehet takarítani.

(#196) Misimókus válasza kishoris (#195) üzenetére


Misimókus
csendes tag

Köszi!
Megvettem. Van egy két hülyeség. Triestbe akarok menni: vagy a 8-as úton visz Veszprém felé, vagy Zágrábon keresztül. Akárhogy állítom a készüléket leggyorsabb, legrövidebb... stb.
Szerintem ezek az útvonalak egyiksem az. Megyek a kútfejem után.
Köszi a korábbi hozzászólásokat.

Mókus

(#197) kishoris válasza Misimókus (#196) üzenetére


kishoris
tag

Nézd meg a privát üzeneteidet!

(#198) Jófej77 válasza laszlohu (#109) üzenetére


Jófej77
csendes tag

Szia !

Most vettem egy 850-et. Nagyon tetszik, csak vannak apróbb gondjaim, amit a tudatlanságom miatt nem tudok kezelni.
Légyszíves segít abban, hogy a navi kikapcsolása után ne induljon újra a gép.

Illetve kérdésem lenne, hogy mitől megy el az órája 1 órát.

előre is köszönöm a segítséget

(#199) m.jeno válasza Jófej77 (#198) üzenetére


m.jeno
senior tag

Tegyél bele egy SD krtyát és, akkor nem fog újraindulni, gondolon autómata az időbeállítás és addig nem mutat pontos időt,a mig nem kap gps jelet.

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#200) Jófej77 válasza m.jeno (#199) üzenetére


Jófej77
csendes tag

Köszönöm!
A kikapcsolás megoldódott.
De mitől csinálja ezt?

Az órával lehet valamit csinálni?

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  WayteQ x850
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.