Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • old gray

    addikt

    válasz Ferdzsoo #5090 üzenetére

    Egy memtest-et boot után futass le. Írtál mem. gondokat is (a sorrendre gondolok)..... prime-al is tesztelj, de legalább 1-2 órán keresztül, blend test-el. C1E / EIST funkciókat kapcsold ki, a DES-t fel se telepítsd. A Giga oldaláról csak ezeket a drivereket telepítsd: chipset driver és lan driver. A hdd-vezérlés: BIOS-ban az AHCI módot felejtsd el, sima IDE mód kell neked, ezáltal a SATA RAID drivert se telepítsd fel! Max. akkor ha RAID-et használsz. Tesztelj offline és online u.azokkal a beállításokkal. Ha offline nincs probléma és magas FPS-t kapsz, akkor nem tudsz mit tenni. Egér-drivert én fel sem tettem, a Vista-nak normálisan kezelni kell a rágcsálót. Csak a játékból szoktam állítani az egér-érzékenységét. Alaplapi hangkártya le van tiltva? Ha nincs, tedd meg. VGA: passz, ATI drivereket 2 éve használtam utoljára. SZvsz jobban jártál volna egy nvidia karival, egy 260GTX-el. Lehet az ATI jobb fícsörök terén és modernebb, de probléma is több van velük... Az új Catalystot sztem tedd fel, de ne a régire telepítsd rá, op. rendszer reinstall szükséges. Tűzfal? Vírusirtó? Router / switch van? Nincs packet loss-od?

    MOD: bázz 500-as érzékenység? :Y Az qrva lassúúúú. Én kb. 1500-1700-ra fogom levenni, de előre látom, hogy szokatlan lesz. Nekem eddig a 360fokos fordulat pár cm egér-mozdulat volt.... :)

    [ Szerkesztve ]

    Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

  • edgR

    őstag

    válasz Ferdzsoo #5090 üzenetére

    1 probat meg ajanlok neked: refreshlock leszed, felrak, a nativodat hasznald jatekban is felbontaskent, a megengedett max kepfrissitessel egyutt. es ahhoz lodd be a refreshlockot. utana inditsd el az ut-t es nezd a monitor beallitasain h valoban annyi-e a frekv.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés