Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Traffic Rider

Hozzászólások

(#151) felixo


felixo
őstag

Online mód van a játékban ?

Redmi Note 9

(#152) jonnyjoker01 válasza felixo (#151) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nincs.

Üdv. Johnny

(#153) nincsnév007


nincsnév007
őstag

Én nem rég kezdtem el játszani ezzel a játékkal, Van aki még játszik ezzel a játékkal? Eddig nagyon jó :D

[ Szerkesztve ]

(#154) B******** válasza nincsnév007 (#153) üzenetére


B********
aktív tag

Aktívan én most nem, bár tényleg elég szórakoztató, lehet hogy majd még előveszem.

(#155) nincsnév007 válasza B******** (#154) üzenetére


nincsnév007
őstag

Most én se játszok nagyon vele. De ez nem a játék hibája, hanem az hogy én nem nagyon szeretem telefonon játszani:) De aki teheti, próbálja ki mert nagyon jó játék:)
Bár ez most nagyon OFF de van még egy olyan játék hogy Musiverse, az is nagyon jó játék próbáljátok ki:)(Ki kell választani egy zenét és így a zenére készíti el a pályát. Nagyon jó)

(#156) #27441408


#27441408
törölt tag

Tegnap tettem fel a játékot, nekem kellemes csalódás volt, jó a játékmenet és a grafika is nagyon szép, szóval eme játéknak helye van a telón .

(#154) B********

Igen ez már a játék elején látszik tipikusan olyan játék amit 2-3 napig játszol ész nélkül, majd beleunsz leteszed és néha előveszed. :)

Szerintem a szabad mód meg az idő mód pont erre jó, 1 pár percig el lenni. (legalábbis én most a játék elején így láom)

[ Szerkesztve ]

(#157) #27441408


#27441408
törölt tag

Úgy olvastam , hogy ez nem régi játék tavaly jelent meg, akkor elvileg 1 pár évig még lehet számítani rá hogy fejlesztéseket kap? Úy tudom általába 3-4 évig szoktak 1 játékkal foglalkozni frissítgetni, aztán vagy jön új rész vagy nem.

(#158) Narxis


Narxis
nagyúr

WHAT'S NEW

THE SPEED OF SOUND
- Added 2 more bikes faster than sound!
MORE CHALLENGE
- Added 10 advanced missions
CAN'T PASS A MISSION?
- Added "skip mission" feature to keep you going
AND MORE..
- Added Hindi language support
- Various improvements and bug fixes

Thanos was right.

(#159) #27441408


#27441408
törölt tag

Ma megint elővettem, nem emlékszem régen is tudott e magyarul de most tud, most megpróbálok legalább 1 sport motort gyűjteni, ebben a többi hasonlóhoz képest elég baráti áron van már.

100 milliónál jár azért ez nem rossz.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Traffic Rider
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.