Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maszat

    senior tag

    válasz Vistaboy #377 üzenetére

    Az a lényeg, hogy a lövés gombot FOLYAMATOSAN nyomva kell tartani, amíg a célkeresztek össze nem érnek.
    Lehet másképp is. Úgy, hogy lövöm az ellenséget, várva hogy a bullet time mehessen. Ekkor gugolás gomb+oldara nyílt nyomok. Nem lövök. Várok, míg össze nem ér a két piros célkereszt és csak akkor nyomom meg a lövés gombot :)

    Szerinem jó játék. Elég hosszú a játékmenet. Jó a történet. Az irányítással vannak kisebb-nagyobb gondok. Pl. magamtól nem jöttem rá a bullet time-ra, csak miután láttam egy videót róla (tudom, egyéni soc. problem). A legbosszantóbb a falról való merőleges elugrás miközben a kötélen himbálózom. Sokat szívtam vele. Miután utánaolvastam (azaz elolvastam, amit írtál anno a problémára :) ), nem volt akkora gond. De még így sem olyan könnyű. Nagyon kell figyelni, hogy a falat mutassa a kamera.
    Sokkal ésszerűbb lett volna, ha a falon futás nem a nyilak kalimpálása lenne, hanem egyetlen gomb folyamatos nyomása. És a nyíllal pedig az elugrás irányát kellene mutatni. Gond elszállna.
    Ettől függetlenül megérte a 3k-t.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés