Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • Yutani

    nagyúr

    Üdv a T-Kábel internetesek szomorú/vidám* (nem kívánt törlendő) táborának!

    2007. október 12-én rendeltük meg a T-Kábel internetet, mert előtte beköttettük a kábel TV-t, és gondoltuk, megrendeljük a netet is tőlük (addig céges ADSL volt, de megszűnt).
    Bementünk, megrendeltük, és azt mondták, kb. 3 héten belül be is kötik. Múlt héten telefonáltam, hogy akkor mi van? Erre megtudtam, hogy az ÁSZF szerint 30 napjuk van a bekötésre. Hoppá.
    Ma megint telefontáltam. November 12. itt van 3 munkanap múlva. Azt az infot kaptam, hogy létesítés vizsgálat alatt van a kiépítés, de még meg sem nézték, lehet-e netet rakni a kábelünkre! Gyerekek, 3 munkanap múlva lejár a vállalt határidő! Egy kedves hölgy azt ígérte, belsőleg megsürgeti a dolgot... Remélem is.

    Nem hittem volna, hogy a bekötött kábelt TV-re nem képesek ennyi idő alatt rárakni a netet... Azt hiszem, már most kezdek kiábrándulni a T-Kábel/T-Akony csapaptból! Ha ezek után még a sebességgel is gond lesz (4 Mbit), akkor felgyújtom őket a g@cibe.

    Szóval egyelőre T-Kábel

    #tarcsad

  • Yutani

    nagyúr

    válasz Snoop-y #1062 üzenetére

    Hát, köszönöm az infokat, amit eddig kaptam tőled.

    Most ott tartunk, hogy tegnap lejárt az ÁSZF-ben vállalt 30 nap, és a telefonos ügyfélszolgálaton csak azt tudja mondani a hölgy, hogy megsörgeti, és reméli, hogy mihamarabb lesz valami.

    Hát senki nem tudja tökön rúgni ezt a mocsok bandát!??? :(((

    Ráadásul annyira genyók, hogy más IPS-sekkel (pl. Interware) olyan szerződést kötöttek, hogy ha megszűnik egy ADSL előfizetés T-Com területen, a T-Online-nak 3 hónapos kizárólagos joga van új szerződést kötni, mielőtt más IPS-hez fordulhatánk. Ez azt jelenti, hogy a megszűnt Interware előfizetés helyett nem tudunk azonnal ugyanott IW-es szerződést kötni ugyanazon a vonalon, hanem csak a T-Online jöhet szóba. Persze ha a netfüggő előfizető ki tudja várni a 3 hónapot, jöhet más IPS. De kérdem és, aki naponta használja a netet, informálódik, letöltöget, levelezget, stb, az képes lesz 3 hónapot kivárni??

    Ezért mondom, mocsok egy banda ez az egész T-Akony csoport! :(((:(((:(((

    [ Szerkesztve ]

    #tarcsad

Aktív témák

Hirdetés