Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Nekem kifejezetten teCCett.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#2) Samus


Samus
addikt

Elkezdtem nézni. Én is kiakadtam az elején az űrhajós jelenetnél, de akkor látom ez később sem változik.

Én már itt leraktam, és megnéztem helyette a Rampage-t, ami látványnak jó volt, de azt sem a sztori vitte el a hátán. Nem mint a Marrowbone. Na az komoly volt.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#3) FLATRONW


FLATRONW
őstag

Nem volt ez rossz film, bőven nézhető a hibái ellenére is.
A szöges jelenet tényleg fúra volt, de a fő idióta a kislány volt.
A film elején mosolyogva odanyomja a kisfiú kezébe az űrhajót, ahelyett, hogy kézen fogva kiviszi magával.
Miután a szörny a hallókészülék miatt kiütötte a kukoricatároló oldalát, már le kellett volna esnie neki, hogy ami neki fáj, az a szörnynek is fáj. Ahelyett, hogy az autóban visszakapcsolja a hallókészüléket, inkább hagyta, hogy az apja feláldozza magát.

(#4) Fecogame


Fecogame
veterán

Köszönöm ezt az írást. Nem terveztem megnézni, de így a leírásod alapján már biztosan nem is fogom.

Spóroltam 85 percet :D

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#5) mickemoto


mickemoto
őstag

Volt balszerenycsém megnézni a filmet három részletben mivel kétszer elaludtam rajta, de filmek terén mazohista vagyok így kín keservesen végig néztem és végül rájöttem hogy kár volt. :DDD

(#6) D1Rect


D1Rect
félisten

Még az 5 percet is megspóroltam.
Jó vagyok vagy jó vagyok?

(#7) zone válasza D1Rect (#6) üzenetére


zone
őstag

Ja épp kérni is akartam, hogy aki nem olvassa el, az írjon egy kommentet.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#8) UnA


UnA
Korrektor

"Kifejezetten szeretem a kevés szereplős filmeket." - Akkor az ajánlatom a Locke, az egyik legjobb film, amit az utóbbi években láttam. CGI addikcióval élőknek persze nem ajánlott :)

(#9) Samus válasza UnA (#8) üzenetére


Samus
addikt

Kevés szereplős filmben nálam a Moon (2009) viszi a prímet.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#10) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Kb minden ilyen jellegű filmet ízekre lehetne szedni. Nekem tetszett, valami szokatlan is volt benne legalább.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#11) UnA válasza Samus (#9) üzenetére


UnA
Korrektor

:K

(#12) Redneck


Redneck
veterán

Egynek elment, de sajnáltam én is a sok logikátlan faszságot. A színészek (akik egyébként házastársak és együtt készítették a filmet) nem voltak rosszak, a fényképezés és a hangok jók, egyébként nem egy nagy eresztés. Inkább megnézem huszadszorra a Jeleket. :DD

Samus:
Az egyik legnagyobb, imádom! :K

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#13) Mokó


Mokó
aktív tag

Nem kedvelem ezt a "horror" szerű műfajt,egy ebéd utáni filmnek simán elment.Nyilván több sebből vérzik,de melyik film nem manapság?

(#14) marositech


marositech
senior tag

Nekem tetszett a film, végre egy üde színfolt a "nemhorror" szörnyes filmek kategóriájában.
Nagyon jó a koncepció amit a film lead, de magával hordozza a butaságot is.
Egy CI-t (cochlear implant) érdekes lenne megbruherálni, kb. olyan szinten áll, hogy egy Patek Philippe órára rátennénk egy led kijelzőt. ;] Tudom filmes izék...
Amúgy meg a szörnyeket biztos vagyok benne, hogy nagyon "EZ" módon meg lehet ölni. Sőt levadászni.
Csapdaként egy fél tucat taposóakna köré teszünk egy ébresztő órát. Problem solved. :DDD

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#15) Samus


Samus
addikt

Végigszenvedtem a filmet, de szánomra annyi benne a logikai hülyeség, hogy az egész unalomba fulladt. Gyakorlatilag az összes lényeges momentumot felsorolja a bejegyzés. Nem jött be, na.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#16) BoB


BoB
veterán

Megnéztem, jó volt.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#17) zone válasza Samus (#9) üzenetére


zone
őstag

Ez tényleg jó volt, kösz az ajánlást! Tudtam, hogy ismerős a robot hangja, és a stáblistánál látom, hogy Kevin Spacey :)

Nekem ezek is tetszettek:
The Sunset Limited (2011), Primer (2004)

The Man from Earth (2007) - gondolom sokaknak nem kell bemutatni
Exam (2009) - több a szereplő, de egy helyszín
Buried (2010) is jó, egész elképesztő, hogy egy másfél órás filmet meg tudtak egy ennyire kis térben csinálni, csak a vége nem tetszett.. de ugyanígy jobb befejezést vártam a nem olyan régi 10 Cloverfield Lane és Swiss Army Man esetében is.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.