Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • petlex

    csendes tag

    válasz petlex #50 üzenetére

    Sziasztok!
    Megvolt a szervízelés. Illetve szervízelések.
    Azóta még olvasgattam a témában... Most használom a telefont, hogy teszteljem.
    (Frissítettem 2.2-re és kellemesen csalódtam a rendszerben,)
    Az lenne még a kérdésem:
    1. a TPT amit linkelt Ziyan, feltesz egy régebbi CWM-ot, azt a recovery alól frissíteni ugye úgy kell, hogy az SD-re teszem az újabbat és isntall zip form SD (tehát recovery-ből telepítek recoveryt)? Vagy inkább fastbot-tal flash-eljem az img-t?
    Nem gond, hogy a csomagok alapja a Voda firmware (ez a teló Telenoros)?
    2. ha a partícionálás előtt fastboot-tal felteszek egy CWM-et és lementem a gyári 2.2-t, azt fel lehet tenni az új partíció kiosztásra? (Gondolok itt a cache méretének a változására.) Vagy ha visszatenném, kell a gyári partíciós táblát létrehozó TPT?
    (A 2.2-őn azért gondolkodom, mert most GO Launcher- Locker-rel indulás után 80MB-on szaladgál. De a hely valóban kevés és a görgetéseknél szaggat(igaz csak a közepes sebességnél). Erre talán megoldás, ha a z4root-tal root-olom(permanent root) és akkor adb/QtADB-vel az alkalmazásokat át lehet tenni a system-be és lehet törölni a szükségteleneket, valamint a BladeBuddy-val be lehet kapcsolni a HW-es gyorsítást.)
    Egyébként a tapasztalatok alapján valóban gyorsabb a 4.x-es?
    3. az új rendszerben, a telepítés előtt ki tudom cserélni a gyári launcher-t, locker-t a GO-ra (amit előbb adb/QtADB-vel ki kell szedni a jelenlegiből)?
    Melyiket kell: Launcher.apk, ApplicationProvider.apk...?

    A 2. ponthoz még annyi, hogy ha kella a gyári partíció kiosztás, akkor megoldás lehet ha csak a ROM-t flash-elem fastboot-tal (FTM, partíciók maradnak) és ha nem jó az új rendszer, akkor lefuttatom a szolgáltatói 2.2-re frissítést?

    Előre is Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés