Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Johnny194


Johnny194
aktív tag

régóta vártam erre, lássuk! :)

Hogy kell az aláírást szerkeszteni?

(#2) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Gondolom nem vagyok vele egyedül, hogy sajnálom ezeket a batár nagy telefonokat. Sajnálom, hogy ha az ember csúcskészüléket akar venni, az nincs, és már nem is lesz értelmes méretben. :(((

(#3) geezer


geezer
aktív tag

Csinos (lenne valami normális színben).

(#4) Karma válasza Nordic (#2) üzenetére


Karma
félisten

De gondolom én se vagyok egyedül azzal, hogy ez a batár nagy tepsi méret számomra az értelmes méret :U :P

“All nothings are not equal.”

(#5) Kirrr


Kirrr
aktív tag

A vastag és nehéz E7 után már fel sem tünne, hogy ez kicsit súlyosabb...

(#6) Johnny194 válasza geezer (#3) üzenetére


Johnny194
aktív tag

van :)

Hogy kell az aláírást szerkeszteni?

(#7) Picco


Picco
addikt

Ö-Ö-Ö :D

varjuk a tesztet :)

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#8) zoo8800


zoo8800
veterán

Mi a francért jó ez a nagy titkolózás?

rip and tear, until it is done

(#9) GALARDO


GALARDO
addikt

Nagyon tetszik! :C Végre készült, egy jó kis bemutató videó is. :R A tartozékok nagyon ütősek, főleg a JBL Power Up kihangosító, így ciánkékben. :K De még mindig nem tudom milyen színbe vegyem majd, szinte mindegyik bejön. :DDD

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#10) hcpety


hcpety
tag

2003-ban vettem egy Samsung S300-as telefont 95 ezerért. Akkor megfogadtam soha a büdős életbe nem fogok drága telefont venni. Azóta eltelt 9 év, de ahogy nézegetem ezt a Nokia 920-at sajnos engedni fogok a kísértésnek.... :((

(#11) kcsa válasza zoo8800 (#8) üzenetére


kcsa
veterán

Engem is kezd zavarni. Két dolgot tudok elképzelni: valami hatalmas dolog van készülőben, VAGY semmi nincs (értsd: lóf.sz esti fénnyel wp7.5-höz képest).

Félek hogy az utóbbi...

(#12) Jim Tonic válasza Nordic (#2) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

+1.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#13) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Ez mondjuk ilyen formában elég gyenge, hogy oda kell tartani az eszközhöz a telefont és csak akkor érzékeli. Esély sincs arra, hogy én a szoba másik feléből elindítom, ez gáz..

(#14) Naughty9011


Naughty9011
tag

Narancssárgában jelenjen meg és veszem is meg! Az optimus 7em is fénysebes, ez meg gyorsabbis lesz . Funkcionalisan engem abszolut kielegit a wp7is. Inkabb nelegyen par hulye folosleges beallitas es repuljon a rendszer es tetsziki is nagyon a csempe minden latszik ottvan elotted. Hajra WP+Nokia

Mate 10 pro

(#15) vince válasza GALARDO (#9) üzenetére


vince
őstag

vegyél mindegyik színből egyet-egyet ;]

túl sok újat nem tudtunk meg ezekből a videókból :N

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#16) zoo8800 válasza kcsa (#11) üzenetére


zoo8800
veterán

Ott az SDK, abban elég sok mindent lehet látni az új rendszerről. Vannak új dolgok a WP8-ban, de nem váltja majd meg a világot. Ennek tükrében pláne érthetetlen a titkolózás.

Hogy ON is legyek: a Drive-on sikerült valamit fejleszteni? Vagy ez is titok? :P

[ Szerkesztve ]

rip and tear, until it is done

(#17) littlelion21


littlelion21
addikt

A wp8-ra egyébként van már dátum? Vagy csak "majd október végén valamikor"?

(#18) Harlek válasza Jhonny06 (#13) üzenetére


Harlek
tag

Az elméletileg csak a két eszköz párosításánál kell odatartani a telefont, maga a kommunikáció Bluetoothon keresztül zajlik, úgyhogy utána bárhonnan irányíthatod a lejátszást (ameddig BT hatókörön belül vagy ofkorsz).

Én arra lennék kíváncsi, hogy ez a Monster Purity Pro fejes kizárólag zenehallgatásra alkalmas vagy headsetként is képes funkcionálni?

(#19) daninet válasza Jhonny06 (#13) üzenetére


daninet
veterán

azt mondta a csávó ha egyszer párosítottad a későbbiekben ez automatikusan megtörténik.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#20) Jhonny06 válasza Harlek (#18) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ez a baj, hogy utána, de előtte meg kell csinálni. Az AirPlay szanaszét veri, ez így fél megoldás..

(#21) Jim Tonic válasza Jhonny06 (#20) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Mivel a rádió az rádió, nem gondolod, hogy ennek biztonsági okai vannak?
Ezért már szanaszét veri az Airplay? Troll-e vagy?

BTW: ha már angol aláírást választasz, és úgy csinálsz, mintha beszélnéd is a nyelvet, nézd meg, hogyan írják helyesen a because szót. Súgok, nem "o"-val.

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#22) Воланд válasza Jhonny06 (#20) üzenetére


Воланд
titán

az airplayre szvsz ugyan az ervenyes amit Bog irt az i5 tesztjeben: az apple magasrol tesz a szabvanyokra inkabb kitalal maganak valami mast.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23) Muton


Muton
addikt

kicsit off, meg lehet, h hülyeség is, bocsi :))

Ha szeretnék venni egy wp-os telefont, akkor érdemes várni a 8-ra, vagy 7,5 is jó nekem?

Amúgy lehet a telefonokon frissíteni az OS-t? Mert mintha az újabb készülékek (x10-esekre gondolok) sokkal többet tudnának...

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#24) Probber válasza Muton (#23) üzenetére


Probber
őstag

Mindenképpen várd meg a WP8-at!

A 7.5-ös készülékeket nem lehet majd 8-ra frissíteni, csak 7.8-ra.

[ Szerkesztve ]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#25) Lall


Lall
veterán

Árakról némi információmorzsát nem csepegtetett a Nokiás vezér? Kíváncsi lennék mennyibe fáj a nagyobbik JBL kütyü.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#26) BlackLamb


BlackLamb
tag

Ez a gyökér sem tud magyarul... Battery, charger és társai.

(#27) Flashback


Flashback
addikt

Nagyon jól felkészült Dankovics Tamás, tök jól beszélt kivéve ezt a rohadt sok őőőőzést.

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#28) GALARDO válasza Lall (#25) üzenetére


GALARDO
addikt

Én 50-100 között tippelem.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#29) Muton válasza Probber (#24) üzenetére


Muton
addikt

thx! :R megvárom.

akkor ha valaki vett egy 600-ast, akkor arra rávarázsolhatja a 610-es képességeit (mármint amihez a hardvere meg van)? Tehát az eddigieket lehetett frissíteni?

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#30) Jhonny06 válasza Jim Tonic (#21) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nem, nem gondolom. Ha egy eszköz elérhető vezeték nélkül, akkor ne kelljen odatennem az eszközt, mert ez kőkorszaki.

Ez pont azt a kényelmet öli meg, amiért kitalálták a technológiát. Ezért írtam, hogy az AirPlay jobb.

(#31) Lall válasza GALARDO (#28) üzenetére


Lall
veterán

Ettől félek én is. Nem mondom, hogy adják ötezerért, de pl. 70-et nem szívesen adnék érte.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#32) tomab04a válasza Flashback (#27) üzenetére


tomab04a
aktív tag

Meg azt kivéve, hogy szanaszét nyomkodta véletlenül a telfont és ott csipogott/pruttyogott közben.Szegény nokiás, nem tudja hogyan működik a terméke.

Nincs ekezet.

(#33) NGA válasza Jhonny06 (#13) üzenetére


NGA
addikt

Szerintem egyszer kell neki megmutatni, mint a BT-nél, onnan kezdve tudja.

(#34) Lall válasza NGA (#33) üzenetére


Lall
veterán

De ezt mondja is a videó alatt. Vagy, hogy kéne működnie? Mindenhez párosodna kellene egyből automatikusan? Ekkora baromságot.

Kashim: Mivel NFC-vel működik, ezért igen, nevezhetjük szabványosnak, bár nem minden telefonban van, de a csúcskategóriás droidokban már megtalálható. Nem hinném, hogy csak Lumia 920 specifikus.

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#35) Kashim válasza Воланд (#22) üzenetére


Kashim
őstag

Miért, ez annyira szabványos? Gondolom ehhez a két Lumiához van és kész. Szvsz egy kaptafa, de a érintgetés miatt tényleg hátrébbről indul, mint ha veszel egy ugyanilyet Airplay-esben. Ott megnyomsz egy gombot a music app-ből, vagy igazából bármilyen programból, aztán szól a cuccon. Persze ha nem így van és bármilyen másik nfc képes telefonnal megy, hamu a fejemre.

Amúgy... Ha tényleg csak egyszer kell hozzáérinteni a telefont, hogy párosítsa: Mi értelme az egésznek? Ha bluetooth-on párosítod oda sem kell vinni.
Ha meg minden egyes kapcsolódáskor oda kell cammogni és tartogatni... hol az előnye?
Még a bemutatón sem ment tökéletesen, ott hadonászott vele a fickó.

[ Szerkesztve ]

(#36) littlelion21 válasza Muton (#29) üzenetére


littlelion21
addikt

600-ast nehezen vett bárki is mert csak bejelentés szinten létezett, a másik pedig hogy S^3 alapú volt (lett volna), így duplán értelmetlen a kérdés.

(#37) NGA válasza Kashim (#35) üzenetére


NGA
addikt

Nem értem mi a fika tárgya. Itt megveszed a készüléket, odaviszed a már meglevő nfc-s cuccodhoz, megmutatod neki, és kész. Mig valamelyik tönkre nem megy, automatikusan párosodik. Nem kell semmit állítgatni.

[ Szerkesztve ]

(#38) Assdak válasza Jhonny06 (#30) üzenetére


Assdak
őstag

Természetesen távolról is tudsz csatlakoztatni eszközt. Kérdés, hogy mi a gyorsabb? Végiglépegetni a csatlakozási beállításokon, mint az Apple termékeknél, vagy csak odaérinted és leokézod?
Az ára várhatóan 200 Euró környékén lesz.

(#39) djzolko válasza Jhonny06 (#30) üzenetére


djzolko
tag

De az nfc erről szól, near field communication. Ez "csak" azt könnyíti meg, hogy a bluetooth eszközt nem kell menüben ki-be kapcsolgatni, párosítani és engedélyezni, hanem egy érintéssel ez megvan. Amikor én a szobában vagyok, nem vagyok lebetonozva a székbe, kibírom, ha valamiért meg kell tenni 5 lépést. Eszem eldobom, mennyire el vagyunk már kényelmesedve. :) Az apple biztos 100000x jobb, de ki meri ezt kétségbe vonni? :Y

(#40) Tigerclaw válasza zoo8800 (#8) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Szerintem egyszerűen még nincs kész a WP8 és nem akarják előre lejáratni a rendszert azzal, hogy hibásan vagy optimalizálatlanul adják oda tesztelni. Annyira a Microsoft sem hülye, hogy ne tudnák azt, hogy minden nappal rengeteg potenciális ügyfelet veszítenek az iPhone 5 startja után, szóval komoly oka van, ha csak Novemberben startolnak az eladások.

"A sárga szín kissé meghökkentő, pláne ekkora méretben, s talán mi vagyunk maradiak, de inkább a feketét választanánk."

Nocsak, ezek szerint nem csak nálam verte ki a biztosítékot a szín. Épp erről beszélek már egy ideje. Nagy baj, ha olyan színekben jön a telefon, amit meglátva az ember, inkább menekül vissza az unalmas feketéhez. A szürke jó lenne csak ne lenne olyan homogén egyszínű. A HTC kevert színei jobban feldobják az összhatást. Ami még nagyon irritál a Lumiákban, az hogy minden színnél fekete gombok vannak, ami nagyon nem illik mindegyikhez. Jobb lett volna ha harmonizálnak a telefon és gomb színek.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#41) BlackLamb válasza Kashim (#35) üzenetére


BlackLamb
tag

"Még a bemutatón sem ment tökéletesen, ott hadonászott vele a fickó."

Ez az NFC "előnye" (!?) :D

(#42) Probber válasza Muton (#29) üzenetére


Probber
őstag

A 600 az Symbian-os, a 610 pedig WP-s készülék. Két teljesen különböző kaszt. A válasz : nem. :)

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#43) Muton válasza littlelion21 (#36) üzenetére


Muton
addikt

mondtam, h lehet hülyeség is. a dolog apropója az, hogy ha a Nokia honlapján összehasonlítok telókat, akkor az újabb, de kisebb sorszámú többet tud. Ezért jött a kérdés, hogy ha veszek egy drága telefont, akkor lesz-e lehetőség frissíteni

Probber: thx too :)

[ Szerkesztve ]

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#44) Karma válasza Assdak (#38) üzenetére


Karma
félisten

Csatlakozási beállításokon végiglépkedni? WTF?

Tényleg letörik az ember keze attól, hogy nyom egy gombot a UI-on, hogy mostantól a hangszórón menjen a hang. ZeroConf alapú tudod, amíg egy hálózaton vannak, látják egymást azonnal a felhasználó bizergetése nélkül :U

Részemről egyetértek Jhonny06-tal, az AirPlay megeszi reggelire ezt. Szabványosság ide vagy oda, így is egymáshoz kéne vennem a hangszórót meg a telefont.

Mellesleg engem kicsit jobban érdekelne az, hogy BT fölött mégis milyen hangminőséget produkálhat. A WP7 BT stackje igencsak puruttya volt ezen a fronton...

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#45) hemaka


hemaka
nagyúr

Ha egyszer kell csak párosítani az eszközöket, akkor okés, de ha minden zene indításnál, akkor nem valami frappáns megoldás.
A bluetooth-nak egyébként mennyi a hatótávolsága?

spawn21
Az Apple már rég megcsinálta és tökéletesen működik.

[ Szerkesztve ]

(#46) Blyan


Blyan
félisten

Én arra vagyok kíváncsi, hogy Bogék azért megnézegethették a telefont, szóval barangoltak benne?
Csak mert nem írhatnak róla, még próbálgathatták magát a rendszert, nem? :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#47) spawn21 válasza Jhonny06 (#20) üzenetére


spawn21
veterán

De ha az pple csinált volna ilyet, mekkora király lenne, mi? ;]

iPhone 13p

(#48) BlackLamb válasza hemaka (#45) üzenetére


BlackLamb
tag

10 méter

(#49) Lall válasza Blyan (#46) üzenetére


Lall
veterán

"Bár nagyon szerettünk volna többet is megtudni a rendszerről, a Nokia csak a telefon azon tulajdonságairól adhat információt, amelyet ők fejlesztettek. Így a PureView kameráról, a unibody készülékházról és a továbbra is ingyenes navigáció jelenlétéről tudunk, csoda, hogy nagy kegyesen a kezdőképernyőt már megmutatták."

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#50) Tigerclaw válasza Jhonny06 (#13) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Még nem próbáltam az air playt, de ezzel szerintem semmi gond nincs, sőt nagyon könnyű is. NFC-vel párosít 1x, majd BT-n keresztül megy a zene. Az air play ha jól tippelek wifin keresztül megy és speciális apple wifi router kell hozzá és/vagy egy speciális airplay kompatibilis audio eszköz, valamint biztos kell valami párosítás, vagy beállítás, nehogy már a szomszédaid zenéit is te irányítsd jogosultság nélkül.

[ Szerkesztve ]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.