Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

Az eddigi legszebb ilyen óra, nincs agyonverve mindenféle funkcióval. Az egyetlen baj, az ár.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#2) Outlander


Outlander
őstag

Ez sem lesz sláger termék.

Ennél még a jóval nonamebb, de hasonló áru Cogito pop és Cogito Classic is jobb/szebb.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#3) vicze


vicze
félisten

"Androidra és iOS-re is elérhető Health Mate alkalmazást, aminek a zöld robotos változatával jelenleg a gyártó által is elismert problémák vannak"
Ugyan a korább verzióhoz képest a mostani eléggé istenes. :DDD

A sima Activité nagyon túlárazott még ha zafírüveg is, a Pop szódával elmenne, de ott az anyagminőség azért nem sikerült olyan jóra ezért az árért szerintem. Amúgy a Swiss Made az órabelsőre vonatkozik és megértem, hogy meg kell fizetni a pontosságot, de ez egy elemes óra marad akkor is, ami nem ér ennyit.

(#4) dionaea


dionaea
őstag

még egy dátum ablak sem került rá. Swiss made hát, még mindig bármire rá lehet ezt írni? vagy van benne egy 20k s eta?
Pár év múlva talán gyártanak normálisabban kinézőt is.

[ Szerkesztve ]

(#5) henrik1 válasza Outlander (#2) üzenetére


henrik1
tag

szerintem bűnronda az a Cogito Classic, olyan a tokozása, mint egy régi, mindentudó Casio óráé.

[ Szerkesztve ]

(#6) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

A fehér számlapos bőr szíjjal baromi szép.

(#7) razokonez


razokonez
csendes tag

Kompatibilis egymással a sima Activité szíja és a Pop? Mert bőrszíjjal még a pop bézs, fekete is nagyon állat lenne!! :-D Be lehet szerezni külön bőrszíjat hozzá?

[ Szerkesztve ]

kz

(#8) Rage47


Rage47
veterán

En az órámat mikor levettem éjjelre, akkor nem hitte azt, hogy alszom, hanem üres maradt a grafikon. Erdekes, hogy nappal a cikkironal azt hitte, hogy alszik.

[ Szerkesztve ]

(#9) vicze válasza Rage47 (#8) üzenetére


vicze
félisten

Van benne pulzusmérő? Az megoldás lenne a "rejtélyre". :)

(#10) Sebhelyes


Sebhelyes
senior tag

Hogy működnek ezek az "alvásmérők", mi van ha valaki rúgkapál álmában? :D

(#11) vicze válasza Sebhelyes (#10) üzenetére


vicze
félisten

Az light sleep. :D
Nyilván itt is mozgás alapján határozza, meg, hogy mennyire izegsz mozogsz, hogy mennyire mélyen alszol.
Alvajáróknak nem fog jól mérni. :)

Jelenleg light és deep sleepet tud a többség, a Jawbone hozta be most a REM mérést, amit vagy pulzus alapján vagy fene tudja hogy mérnek, de mutatja.

(#12) Rage47 válasza vicze (#9) üzenetére


Rage47
veterán

nincs
szerintem nézi a mozgást es ha nincs akkor azt hiszi levettuk

(#13) -secret- válasza alkatraz3000 (#1) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

+1 :)

(#14) Rage47


Rage47
veterán

Na most én is leraktam 1 órára az asztalra az órát, szinkronizáltam a telefonnal, hogy megnézzem, mizu. Nem mért semmit, mintha egyszerűen nem sétáltam volna stb. 0 lépés és 0 alvást mért.

(#15) vicze válasza Rage47 (#14) üzenetére


vicze
félisten

Alap esetben nekem Move nyilván alvás mérne ha sokáig nem mozgok, de nem teszi mert nem automatikusan állítja szerencsére. Ezért se szeretem az "auto" alvást, mert szinte mindig hülyeséget mért, ha magától tippelte az intervallumot.

Amúgy ezek szerinte a tied, annyit csinál, hogy pl. bizonyos időközben nem mér alvást. pl. 8 és 20 között.
Próbáld ki, hogy "éjjel" lerakod fél órára, és akkor mér-e alvást.

(#16) Rage47 válasza vicze (#15) üzenetére


Rage47
veterán

3 napja ledőltem meló után fél órára, aztán felkeltem, majd megint ledőltem fél órára.
ezt úgy értékelte, hogy "nap".
KÉP

(#17) vicze válasza Rage47 (#16) üzenetére


vicze
félisten

Milyen típus mert ezek szerint elég intelligensen méri?

(#18) Rage47 válasza vicze (#17) üzenetére


Rage47
veterán

Hát ugyanaz, ami a cikkben van, Activité Pop, de mindegy, mert ugyanaz a belsejük.

(#19) vicze válasza Rage47 (#18) üzenetére


vicze
félisten

Ah, akkor felére értettem, azt hittem más fajta.
FW verzió különbség nem lehet?

(#20) Rage47 válasza vicze (#19) üzenetére


Rage47
veterán

Hát nem tudom... Amikor összekapcsolod a telefont és az órát, akkor az app egyből felkínálja az update-t az órán.

(#21) rum-cajsz


rum-cajsz
őstag

Vettem egy ilyen órát, eddig elégedett vagyok vele. Jó móka az ébresztősdi. Egyedül a dátumkijelzés hiányzik a régi órámról.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#22) Zaji


Zaji
őstag

Sziasztok,

Használja/használta valaki futáshoz ezt az órát? Sebességet és megtett távot a GPS hiányában ne is várjak tőle?

(#23) rum-cajsz válasza Zaji (#22) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Lehet kapcsolni Runkeeperrel és Nike+-szal is. De én soha nem próbáltam ki még csak órával futni.
Magamtól azt gondolnám, hogy átveszi az útvonalat is. A távolságot és az eltelt időt ezer százalék, hogy átadja.De vasárnap a kedvedért elmegyek és futok egyet. :)

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#24) Zaji válasza rum-cajsz (#23) üzenetére


Zaji
őstag

Te IOS vagy Android rendszerrel használod az órát?
Rendes Tőled, hogy teszel egy próbát. :) Köszönöm.

(#25) rum-cajsz válasza Zaji (#24) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Jaj, nem írtam vissza neked, bocs!
Androidom van, kipróbáltam telefon nélkül a futást, és nem rögzítette az útvonalat, és meg sem jelent a tevekénység a Runkeeperben.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#26) Zaji válasza rum-cajsz (#25) üzenetére


Zaji
őstag

Ez nem jó hír. :(
Köszönöm segítséged.

(#27) Thomboy83


Thomboy83
csendes tag

Sziasztok

Gondolkodok egy ilyen óra vásárlásán Activité Steel. Tényleg ennyire jó ez az óra mint amit leírtak? Az üveg mennyire karcolódik?
Választ előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.