Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) S e t h


S e t h
nagyúr

Úristen, csak nem?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#2) QwErTy42


QwErTy42
addikt

Heti egy szifon hír rulez...

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#3) konczy3


konczy3
senior tag

Alma a hátulján elég érdekes forma, lehet kap az is valami funkciót?

Never Settle

(#4) balgab84


balgab84
aktív tag

Remelem, nem igy fog kinezni. Home gombot meg sajnalnam, legalabb megkulonboztette a tobbitol.

[ Szerkesztve ]

(#5) Dr. X


Dr. X
aktív tag

Biztos már decemberben gyártják a jövő szeptemberi telefont.

(#6) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Huawei Mate 7 te vagy az? :DD
Nem tartom hitelesnek a videót,de majd kiderül.....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#7) balgab84


balgab84
aktív tag

Ja, meg vastagnak tunik.

(#8) Fiery


Fiery
veterán

Csak nekem gyanus alul a tul szeles Lightning port? :F Az, plusz a home gomb hianya, na meg a hatul levo fura alma logo szamomra egyertelmusiti, hogy ez vagy egy rosszul sikerult iPhone koppintas, vagy csak egy hulye elo-karacsonyi hoax. Megjegyzem, a Mobilarenan szerintem egy ilyen gyanus "hirnek" nem lenne helye. Az mas lenne, ha hiheto lenne a felvetelek alapjan a cucc.

Egyebkent a keszulek kijelzojenek merete sem 4,7 colnak tunik. Bar, siman lehet, hogy az iPhone 7 (a nem Plus varians) mar 5 colos lesz.

Az eros dizajn iranyvaltas egyebkent abszolut varhato. De en szemely szerint inkabb azt varnam, hogy szogletes legyen a keszulek, a mostani kerekded forma utan. Az iparban mas cegek is ezt jatsszak: egy generacio szogletes/sarkos dizajn (iPhone 5+5s, bar ebbe illik a 4+4s is), aztan egy generacio szappantarto (iPhone 6+6s), majd megint szogletes (iPhone 7+7s), stb. stb.

[ Szerkesztve ]

(#9) QwErTy42 válasza balgab84 (#7) üzenetére


QwErTy42
addikt

Ha így folytatódik a tendencia akkor elég hamar benéznek 6 milliméter alá.

(#11) Pipiripi Mert csak. Te meg vegyél be valami bogyót, mert még megárt az egészségednek ez a nagy feszkó. ;]

[ Szerkesztve ]

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#10) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Ez egy HTC?

valami

(#11) Pipiripi válasza QwErTy42 (#2) üzenetére


Pipiripi
senior tag

Csak tudnám, hogy mit remeg ezen mindig valaki. :W
Ez egy mobilokkal foglalkozó oldal, és az iphone-ból adják el a világon a legtöbbet. Még szép, hogy vannak róla hírek.

(#12) balgab84 válasza Fiery (#8) üzenetére


balgab84
aktív tag

Home gombot, elvileg elhadja az apple. Sajnos...

(#13) Fiery válasza Pipiripi (#11) üzenetére


Fiery
veterán

"Még szép, hogy vannak róla hírek"

Csak ez pont nem egy hir, hanem egy hulye es gyanus pletyka ujra lekozlese.

(#14) Fiery válasza balgab84 (#12) üzenetére


Fiery
veterán

Errol csupan pletykak vannak, raadasul konkret bevezetesi idopont megnevezese nelkul. Egy csomo problemat vetne fel a home gomb lehagyasa, es kozottuk a legfontosabb a klasszikus iPhone megjelenes eldobasa. A Samsung sem veletlenul ragaszkodik a fizikai home gombhoz. Pedig a droidos platformon teljesen normalis es trendekbe illeszkedo lenne a fizikai home gomb elhagyasa.

[ Szerkesztve ]

(#15) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Még mindig az iPhone 5S a legszebb Iphone. Szerintem :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#16) QwErTy42 válasza Scholes9 (#15) üzenetére


QwErTy42
addikt

+1

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#17) ImpersonatoR

Mondjuk szerintem simán fake főleg a "heey" miatta a végen. Ha elkaptak akkor úgy is elkoboztak tőle szal.

(#18) Fiery válasza ImpersonatoR (#17) üzenetére


Fiery
veterán

Fene tudja. Biztos van olyan app, ami egybol streameli a felvetelt egy szerverre, ami el is tarolja azonnal a videot. Persze egy Foxconn vagy barmilyen mas hardver gyartonal az lenne a minimum, ha blokkolnak a mobilnetet a gyar teruleten...

(#19) natë válasza Fiery (#18) üzenetére


natë
nagyúr

Nálunk (tier 1) autóipari multi edge-re korlátozza a mobilnetet, szóval ez biztosan fake, kizárt, hogy ott lazább védelem legyen.

(#20) petipetya


petipetya
nagyúr

Az ordítás a végén jópofa.

"nincs rá lezsóidő"

(#21) Kasya


Kasya
nagyúr

Elsore egy htc jutott eszembe ill. Huawei, de a vastagsagat meglatva biztosan nem Iphone. De a vegen a "Hey" felkialtas abszolut feldobta a kedvem es jot mosolyogtam a videon :)

[ Szerkesztve ]

(#22) isti215


isti215
tag

És hátul a vaku hol maradt?A végén ez a hey kiáltás is meg volt rendezve.Mindenestre jót kacagtam tajta.

[ Szerkesztve ]

Asztalos István Telefon számom:06301743895

(#23) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Fake.
Prototípust minek küldenének a Foxconn-hoz, 9 hónappal a premier előtt nagyon messze van még a próbagyártás is. Egy melós meg végképp nem tapizhatja-videózhatja. Nettó baromság.

Nem a lényeg a fontos.

(#24) szilfu válasza dreamdancer (#23) üzenetére


szilfu
csendes tag

Nem kell odavinnie semmit. Valószínűleg a proto gyártást is a Foxconn végzi. A sima melósok fűzik fel az SMD gépeket meg a proto gyártásnál is, és később darabját le cuccot. mondjuk pont a mezei melós tuti nem tud mobilt bevinni. Persze ettől még simán lehet fake.

[ Szerkesztve ]

(#25) Massmurderer


Massmurderer
őstag

elégb érdekes hogy ép pont kinai feliratos video van az ifos 7röl.ha már kinába gyártják elég furcsa lenne :P

(#26) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Én nem igazán értem, hogy minek készülnek ilyen felvételek... Semmi info tartalma sincs az egésznek. Akkor se ha az iPhone 7 van rajta, vagy valamelyik prototipusa. A mobilos oldalknak is csak azért kell egy ilyen hír, hogy odakattintsanak. Azt se hiszem, hogy bemehet a gyárba egy munkás vagy egy mérnök bármilyen saját elektronikai eszközzel.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#27) joey04


joey04
titán

Perzse hogy fake, de nem a külső maitt, az pont hihető, hogy a proto ilyen valami lehet, főleg a hátsó alma logó szokott ilyen lenni a "nyers" telefonokon. De volt cikk, hogy ezek házon belül készülnek.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#28) blagolf


blagolf
senior tag

Szerintem nem lenne baj ha így nézne ki. Kicsit sem unalmas senkinek hogy mióta megjelent az első Iphone, azóta ugyan úgy néz ki elölről?

Üdv, Zoli

(#29) willope


willope
tag

Nem tudom, mit kell ezen jojózni. Ez egy prototípus, s mint olyan, nem végsö dizájnja van. Meg van mellette vagy 50 másik prototípus, más tulajdonságokkal és célokkal. Söt mi több, ez bármelyik eddigi iphone prototípusa lehetett volna a videó alapján.

NOKIA 101(bárcsak lenne Note 2-m) -->LUMIA 720(bárcsak lenne Note 3-am) --> Galaxy Note 4 (Vajon milyen lesz a Note 8)

(#30) Fiery válasza blagolf (#28) üzenetére


Fiery
veterán

Ezt hivjak signature design-nak. Pont az a lenyeg benne, hogy ugyanugy nezzen ki, egybol felismerheto legyen a keszulek, meterekrol is. Nekem egyebkent a dizajn az utolso helyen all -- amig nem randa persze :) Szamomra sokkal fontosabb lenne a szolidabb meret (4,0-4,3 col kozott), az ujra szogletes dizajn (tul csuszos a szappantarto forma), es hogy a belbecs javuljon (pl. me'g tobb RAM, nagyobb felbontasu kijelzo).

[ Szerkesztve ]

(#31) kleinguru válasza Fiery (#14) üzenetére


kleinguru
addikt

Viszont az egykezes használatot nagyban javítaná, ha integrálva lenne az ujjlenyomat olvasó:K

Hirtelen bele gondolva valóban hiányozna a "bezárás" funkciója, mindenesetre együtt tudnék élni vele:K

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#32) no more


no more
addikt

Egy szép Huawei és HTC klón lenne... ennyire még az Apple sem pofátlan, az iphone 6 bőven elég volt nekik. :D

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#33) VIBO


VIBO
őstag

De gagggy :DD

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#34) Fiery válasza kleinguru (#31) üzenetére


Fiery
veterán

Nekem 4 colon igy is jo, ahogy most mukodik :) A 4,7 colos iPhone-ok meg akarhogy probalom, mindig ki akarnak csuszni a kezembol, es ezen a probleman a home gomb eltuntetese sem segitene :( De ez az en egyeni nyavalyam a keszulekkel.

(#35) Silenzio válasza Quqesz (#6) üzenetére


Silenzio
addikt

És mennyire színpadias az is, hogy lebukik a végén. Megrendezett. Fake.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#36) Rodi 4.80 válasza Scholes9 (#15) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Egyetértek :R

(#37) judas13


judas13
addikt

Fake lesz ez sztem,
De a kattintás szám mindig jól jön, mindenkinek.....

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#38) Jeanne d'Arc

Promonak, reklamnak jo, masnak nem.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#39) westlake


westlake
félisten

Aki elhiszi, hogy ez komoly, az meg is érdemli.

Play nice!

(#40) bebuci


bebuci
tag

Aztán majd megint rásütik a HTC - re vagy a Huawei - rá, hogy másolják őket... 😈😈😈

HTC Diamond, Desire, Incredible S, Sensation, One X, One M7, One M8, Samsung Note4, Samsung S8, HTC U11 +, Samsung Galaxy Note 8

(#41) kvazika


kvazika
csendes tag

Fake...

(#42) turbulencia8 válasza kvazika (#41) üzenetére


turbulencia8
őstag

Persze, hogy fake, Kinaban velhetoleg nem angolul szolnak ra a munkasokra a biztonsagi orok.

(#43) sutyesz96


sutyesz96
őstag

"HEEY!" :DD

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#44) Kasya válasza turbulencia8 (#42) üzenetére


Kasya
nagyúr

Mondjuk a Hey-t eleg sokat hasznaljak, amennyire en tapasztaltam.

(#45) kleinguru válasza Fiery (#34) üzenetére


kleinguru
addikt

Igen, csak mostanában a legújabb generációk nincsenek 4"-ban:N

Illetve önmagában, ha nem egykezes használatra kell, akkor jobb, hogy 4,7" és nem 4" kijelző mérete...
... Csak tudnám egy kézzel úgy használni, mint az elődjét (i5).

Bal kézzel használom főleg a telefont, nagyon bizonytalanul használom a touchIDt... Ezért sokkal jobb volna, ha a kijelzőbe integrálnák (legalább is nekem).

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#46) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ez akkora fake....

Ez egy masik gyarto termeke egy alma tokkal erosen latszik is
Forgatja meg minden, de kamu.. Valoszinu a Youtube nezettsegre alapoztak... Vagy vmi facebook likevadasz site..

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#47) guriga1234


guriga1234
addikt

Nekem tökmindegy, hogy mi látszik a videón, mert nem veszek sem almás, sem kínai telefont.

(#48) zdanee


zdanee
őstag

Vajon a HTC most perelni fog? Mert ez egy HTC telefonnak néz ki. Mondjuk valszeg az is, és köze nincs az Applehöz...

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#49) Mr.Silkó válasza kleinguru (#45) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nekem sincs nagy kezem, de nem akar kiesni belőle a telefon, amikor a TouchID-val feloldom. Szerintem a kulcsszó a megfelelő alátámasztás egy kéznél, no meg nem árt egy stabil, csúszásmentes tok sem.

[ Szerkesztve ]

(#50) Sombrerokid


Sombrerokid
tag

Természetesen fake...

"Aki megoldást akar,az módszert keres,aki nem,az kifogást..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.