Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Vandit.:] Meddig

Hozzászólások

(#1) Vandit.


Vandit.
addikt

Csúnya egy világ.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#2) trassher válasza Vandit. (#1) üzenetére


trassher
addikt

Sorbaállítanám és főbelőném mindet. Egy szó jutott eszembe mikor néztem a videót: állatok :(((

Redmi Note 7

(#3) Vandit. válasza trassher (#2) üzenetére


Vandit.
addikt

Az túl humánus lenne nekik. Szibériai munkatábor kéne ezeknek.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4) ReJim


ReJim
őstag

leszíjazni őket egy székhez, külön-külön sötét szobában. a fejüket kimerevítve, a szemüket kifeszítve és előttük egy képernyő, monoton lejátszani nekik ezt, a tettüket. természetesen annyira hangos sikolyokkal, hogy ne tudjanak elaludni. mozdulat, étlen-szomjan (infúzió olcsóbb), semmi wc. piszkítson össze.
majd ha 2 napig folyamatosan bőg. akkor lekapcsolni. a felvételt, és megbizonyosodni arról, hogy kellőképpen megalázva érzi magát, és megbánta.
ha ez megvan mindenkivel, akkor valami olyat tenni vele, amitől nem lesz soha többet ép ember az ilyen. pl térd alatt amputálni a lábukat. vagy kasztrálni az ilyen hibás egyedeket.
egy biztos, nem ölném meg őket, és soha nem engedném szabadon.

</end.?>

(#5) iguana


iguana
őstag

Brazília tényleg a szélsőségek országa...tudom, közhelyes de így van.
mindenhol vannak gazdagok, szegények, paloták, putrik, nyomor, de náluk aztán minden van. néhány km, és mintha más országban, földrészen járnál.
a nem "gazdag" övezetekben iszonyú erőszak, és bűnőzés a jellemző.

a video brutális, borzasztó.

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#6) Vandit. válasza ReJim (#4) üzenetére


Vandit.
addikt

Teljesen egyetértek. Viszont azt sem értem miért nem mentek ki segíteni az emberek, amikor látták, hogy ez van? Hihetetlen közönyösség. :( Miután kijött a forma nem úgy tűnt, hogy lázasan telefonálna, sőt a verés elején ki is jött és csak bámult a köcsög. :(((

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#7) anjani182 válasza iguana (#5) üzenetére


anjani182
őstag

Én is ezt akartam mondani, Brazília más ország teljesen. Nemrég láttam a Viasat Exploreren egy ilyen bandás filmet, valamelyik Dél-amerikai országban forgatták, hát igen, azért arra fele máshogyan mennek a dolgok...bandázás, fegyver, gyilkosságok, ezek mindennapos dolgok ott.

A film lényege, hogy valami hasonlókat tesznek ott a bandák, nyírják egymást, szerintem itt is valami olyasmi lehetett, egy rivális tagot kaptak el, szerintem. :(

Forever and ever, let's make this last forever.

(#8) Bonyi96


Bonyi96
csendes tag

Azt a f*szt , aki páros lábbal ugrál a fejére, na azt középkori módszerekkel kínoznám, de nehogy meghaljon, azt túl kegyelmes lenne :((

EEE-> Erő, Erkölcs, Egyetértés. Since 1899...

(#9) Vandit. válasza anjani182 (#7) üzenetére


Vandit.
addikt

azért kis hazánkban is volt már példa hasonlóra. Viperákkal vertek agyon egy srácot többen, aztán ott a "bokszolós ügy is", úgyhogy sajnos nekünk is kijut ebből.

Bonyi96: Sajna, akkor már mindegy volt a srácnak. :(

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#10) Winner_hun válasza Vandit. (#9) üzenetére


Winner_hun
félisten

Túlélte:U

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#11) eddie17 válasza Winner_hun (#10) üzenetére


eddie17
addikt

Az lehet, mert mozgott még valamennyit, de hogy az arcából nem sok maradt, az biztos.
Hihetetlen :(

(#12) Vandit. válasza Winner_hun (#10) üzenetére


Vandit.
addikt

Igen, a videó fölötti komment szerint. Ezenkívül sok bizonyíték nincs rá. És, ha túl is élte az örömteli, de nem csak az a lényeg, hanem a (nem)cselekedet, az emberi passzivitás.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#13) Vandit. válasza Winner_hun (#10) üzenetére


Vandit.
addikt

Mondjuk szerintem egy ilyen után jobbán járt volna, ha nem éli túl, ha szabad ilyet mondani. Ezt feldolgozni szerintem nem könnyű.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#14) vosimo


vosimo
aktív tag

Azta q :Y
Kik csinálták ezt? Rohadt kegyetlen paraszt állatok. Az emberke fején ugráltak meg azt rugták Te jó ég. :O

(#15) @rglaaf


@rglaaf
veterán

ha ezt túl élte akkor Szögi Lajos tanár úr mit kaphatott.. :U

PSN:BiZzare_0 ️

(#16) Vandit. válasza @rglaaf (#15) üzenetére


Vandit.
addikt

Jogos felvetés.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#17) G@bi90MR


G@bi90MR
aktív tag

Sajnos egy évtized sem kell, komoly esély lehet kis hazánkban egy háborúnak...

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#18) brownus


brownus
veterán

szomorú :(
..az összest egy lakatlan szigetre, lássuk egymással mire mennek ;]

term. minimum 30 évre

[ Szerkesztve ]

(#19) Viszlát


Viszlát
addikt

Egy ismerősömnek épp a minap vetődött fel a lehetőség, hogy a brazil fővárosban dolgozzon. Pont az ilyenek miatt igyekeztem lebeszélni róla.

Valószínűleg a következő mondatért kapok a képembe, de ezért szoktam legyinteni a humanizmusra, meg mindarra amit "elértünk" ... nesztek emberiség. :(((

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#20) ladybug


ladybug
őstag

Jézus. Megnéztem, de bár ne tettem volna. Rettenetes volt ezt látnom. Annak a 2-3 embernek miért nem jutott eszébe, hogy segítsen azon a szerencsétlenen?

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#21) Vandit. válasza ladybug (#20) üzenetére


Vandit.
addikt

Ezt én sem értem. Csak néztek, mint borjú az újakapura. :(

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#22) Dylen válasza ladybug (#20) üzenetére


Dylen
aktív tag

Mert a segiteni akarásnál erősebb bennük a félelem, hogy ők is megjárják.

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#23) vosimo válasza Vandit. (#21) üzenetére


vosimo
aktív tag

Ők is kaptak volna, szerintem. :(

(#24) Vandit. válasza vosimo (#23) üzenetére


Vandit.
addikt

Legalább a telefonálhattak volna a bámulás és bújkálás helyett.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#25) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

BÁÁÁÁÁÁÁÁÁZZZZZ! :Y Na ilyet még nem láttam... Láttam már csúnya dolgokat, de ilyet még nem... Ilyenkor az is jobb lenne, ha rajtam lenne egy bomba és detonálnám magam... Megszabadítanám a világot pár idióta baromtól...

És ugrál a fején... Há' besz@rok... A marhák meg ott állnak mint a töketlen béka... Telefon? Damnit Man!

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#26) Dalai Láma


Dalai Láma
őstag

Nem akarom látni... Nem, nem, nem!!!

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#27) VladimirR válasza ladybug (#20) üzenetére


VladimirR
nagyúr

tartok tole azert, mert akkor nem egy, hanem 3-4 embert rugdostak volna eszmeletlenre, uigyanis a tamadok lehettek 10 folott is, ha jol lattam
emellett talan lehet szo arrol a tarsadalmi szakadekrol is, amit korabban emlitettek (lehet kicsit durvan hangzik, de a tehetosebb reteget nem biztos - mar ha ok voltak a szemtanuk -, hogy erdekli, ha egyik "csoves" agyonveri a masikat)

amugy nem leloni, meg lakatlan szigetre kuldeni kell az ilyeneket, hanem 30-40 evre szenbanyaba: ott kiadhatja a folos energiajat, s talan ezzen munkajaval karpotolhatja a tarsadalmat

[ Szerkesztve ]

(#28) Coyot válasza VladimirR (#27) üzenetére


Coyot
őstag

legyen inkább uránbánya, és akkor tuti nem lesznek telítve a munkahelyek...

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#29) ladybug válasza VladimirR (#27) üzenetére


ladybug
őstag

Na, jó a félelem miatt megértem, hogy nem avatkoztak közbe. De utána, amikor a támadók elmentek?
És miért jár együtt a gazdagasággal a másik lenézése, és az emberségesség elvesztése?

Egyébként simán bűntetném a segítségadás elmulasztását is.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#30) VladimirR válasza ladybug (#29) üzenetére


VladimirR
nagyúr

az ok, a civilizalt vilag egyik legnagyobb hibaja: kozony

(#31) Ősgyík


Ősgyík
tag

Csak úgy árad belőlük a bátorság.7-en 1 emberre, gratulálok.Gyáva gané tetvek.

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Vandit.:] Meddig
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.