Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vtwo


Vtwo
senior tag

Elmegy a nokia a pi...ba,a yenkik valagát nyalja.
Mi vegyünk komolyabb nokiát 2havi fizetésünkből,ők meg 2hetiből :O

[ Szerkesztve ]

(#2) plus44 válasza Vtwo (#1) üzenetére


plus44
veterán

Hasonló reakció.:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#3) legiaap


legiaap
nagyúr

Azért sejti a Nokia, hogy nem kicsi a baj, ha ilyen akciókat csinál.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#4) David75 válasza Vtwo (#1) üzenetére


David75
őstag

Az amerikaiaknak megvan az eszük hozzá hogy inkább amerikai telefont vegyenek az europaiaknak meg meg van az eszük ahhoz hogy vegyenek "komolyabb nokiát 2havi fizetésünkből".

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#5) kaller1


kaller1
veterán

Ez az akció egy vicc.A mi szemszögünkből nézve... :(

.::> <::.

(#6) foregister


foregister
tag

majd ha a kontinensünkön sem fog fogyni a Nokia akkor itt is lesznek ilyen akciók, de tény, hogy amcsiknál nem a legnépszerűbbek a Nokia üzleti modelljei. Gondoljunk csak bele: iphone és blackberry. Más világ.

Az igen az nem nem

(#7) kaller1 válasza foregister (#6) üzenetére


kaller1
veterán

A samu és lg előretörésével biztos így lesz...

.::> <::.

(#8) copin válasza David75 (#4) üzenetére


copin
őstag

(#9) <NewL>


<NewL>
addikt

nem semmi,pedig már a múltkor is volt.

itt meg a BB-nek nincs még akkora sikere,még se akciózzák őket :(

There's an app for that

(#10) madarasz92


madarasz92
őstag

Nálunk is lehetne ilyen akció! :)

(#11) Magnum_


Magnum_
nagyúr

ha mostantól fogva 10évig itthon senki se venne semmilyen Nokiát, akkor se lenne nálunk ilyen ákcijó :C

I humbly and respectfully decline™

(#12) David75 válasza copin (#8) üzenetére


David75
őstag

ki beszélt itt samsung-ról?

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#13) copin válasza David75 (#12) üzenetére


copin
őstag

Akkor beszéljünk a Motorola 2., vagy 3. helyéről (talán már meg előzte az lg), vagy a kanadai RIM sikeréről, az USA-ban.

[ Szerkesztve ]

(#14) grabber


grabber
addikt

Nálunk ilyet miért nem tudnak csinálnak? :((( Válság ott kezdődött,de itt érződik leginkább és még ők kapnak ilyen akciókat :W

[ Szerkesztve ]

(#15) hans87


hans87
tag

Hogy az E63 39k??? Itt ennyiért függetlenül mit kapsz a Nokiától? 6300-t?
Az E66 és N85 árát meg inkább átugrom.... :O
Mikor lesz itt ilyen??? :W

Nokia 5530

(#16) kaller1 válasza hans87 (#15) üzenetére


kaller1
veterán

Mikor lesz itt ilyen???
Soha.

.::> <::.

(#17) Sir Riccio válasza kaller1 (#16) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Dögöljön meg a Lovuk :Y
Nem veszek többet Nokia telefont....igaz az 5700-mat is úgy nyertem :D

[ Szerkesztve ]

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#18) tween


tween
őstag

Beveheti a nokia ;]

(#19) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Ugy látom vannak itt szép számmal akik osztják a véleményem :DD Nem lesz ez így jó Nokia :(((

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#20) ertz


ertz
aktív tag

Nem baj, vegyünk Európában is samu telefonokat (amik ráadásul mostanában sokkal szebbek mint a nokiák, de ez csak a magánélveményem), aztán majd nézhet szét a Nokia, hogy mit rontott el.

(#21) JeanFrancois


JeanFrancois
csendes tag

az E71 meg az E75 nem ugyanaz a hardver más csomagolásban ? Akkor miért ekkora az árkülönbség ?

(#22) Magnum_ válasza JeanFrancois (#21) üzenetére


Magnum_
nagyúr

A slide mechanika miatt :D

I humbly and respectfully decline™

(#23) dni


dni
őstag

Egy E63-ra befizetnék a 6120-as helyett másod hegedűsnek. Jut eszembe megéri a 6120-at e51re cserélni (használt jöhet csak szóba)?

(#24) marcell1993


marcell1993
tag

bazz! A nokia ba ;] a meg!!! Ilyet magyarországon kéne! Akk már n85 öm lenne! ÉN maradok az lg nél meg a samsungnál! A nokia b@...meg!!

megbízhatóságom: http://www.phmegbizhatosag.atw.hu/ és http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=848816

(#25) Vtwo


Vtwo
senior tag

Látom sokunk szívébe belopta magát a nokia :DDD

(#26) David75 válasza copin (#13) üzenetére


David75
őstag

A rim akárhogy is kanadai amerikához köthető.Szerintem a legtöbb ember azt is hiszi hogy amerikai cég.Illetve hát az is ha mi európaiak vagyunk akkor a kanadaiak amerikaiak épp ezért nem írtam usát.Az tény hogy a motorola lecsúszott.És a többi amerikai gyártó se olyan eget rengető eladásokban.De nem tudom milyen os-t használna a hatalmas lg és még hatalmasabb samsung mert szerintem a zárt szarjaikra senki sem kíváncsi a mai világban már.Kíváncsi lennék milyen os-t raknának össze ha arról lenne szó.Azt elismerem hogy hardware-ben jók de engem és még elég sokakat nem érdekelnek a 8-12 megapixel,sőt a 800mhz-s proci sem meg a 480 x 800 pixeles screen se,és a resistive érintőkijelző se.

Az jobban érdekel hogy nap mint nap milyen kezelő felületet bámulok,hogy ha épp borzalmasan ideges vagyok akkor is tudjam használni vagy ha hétvégén nem éppen józan akkor is.Ne idegeskedjek a sok apró baromságon mint a symbian-nál és a wm-nél volt hozzá szerencsém.inkább szeressem nyomkodni meg minden nap használni és ronda ikonokat animációkat nem vagyok hajlandó bámulni,és telepítgetni se fogok 66 kiegészítést egy telefonra azért hogy végre egy normális menüt kapjak.

Épp ezért nem a hardware érdekel igazán hanem az os azokból pedig jelenleg 3 van amit hajlandó vagyok használni az pedig az iphone os,web os,android os.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#27) copin válasza David75 (#26) üzenetére


copin
őstag

Szerintem a legtöbb ember azt is hiszi hogy amerikai cég.

Szívesen mondanám, hogy támaszd alá egy felméréssel,de a cégeket több mint valószínű, hogy nem érdekli a mobil származása. Ők veszik a RIM gépeket többnyire, nem egyéni felhasználók, akiknél többnyire a samsung és az lg a népszerű.

ha mi európaiak vagyunk akkor a kanadaiak amerikaiak épp ezért nem írtam usát

Nem kéne ilyenekkel jönni. Jah, amúgyaz EU-ban is nagyon erős a samsung.

...lg és még hatalmasabb samsung mert szerintem a zárt szarjaikra senki sem kíváncsi

Pedig a zártjaikkal sikeresek, sajnos. De ennél fogva olcsók. Hatalmas előny a vásárláskor.

A többi szubjektív, legyen akármilyen borzalmas a rendszer, egy idő után meg lehet szokni, legfeljebb a gyártótól többé nem veszi meg a terméket. Egyszerű az egész.

[ Szerkesztve ]

(#28) David75 válasza copin (#27) üzenetére


David75
őstag

én nem szokom meg a szart semmilyen téren se inkább váltok.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#29) copin válasza David75 (#28) üzenetére


copin
őstag

Van amikor nincs más választása az embernek. Ilyen pl. a munkahelyi telefon.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.