Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arti1121

    senior tag

    válasz Peace #27220 üzenetére

    hát a Greeifly egy nagyon tuti alkalmazás! és egyre csak jobb lesz. javaslom tedd fel az existenz v3.0.0 + rá a 3.1.5- ős frissítest. majd fájl kezelővel szed ki a számodra felesleges rendszer appokat majd telepítsd vissza normál alkalmazaskent ami fontos pl: Google maps, street, album, filmek, walkman, YouTube.
    a Facebook és más szemeteket pl: Twitter, Timescape és azok járulékos appjait elsőként szoktam kíszedni. ha kell szedd le a play store-bol. kb 60 rendszer alkalmazást szoktam első körben kipucolni. jelenleg nekem 204 telepített alkalmazasom van fenn amiből 197 hibernalva van így csak akkor és addig fut amíg szükség van rá. mindezt Greeifly-al hibernalom. persze rootolt a telefon nekem az elengedhetetlen.

    Sunwayman C20C, C22C, C23C, V60C, OLIGTH SR52UT, Nitecore HC65, MH20GT, HC65, TIP, TUP....TIP2

  • oliwire

    őstag

    válasz Peace #27220 üzenetére

    Belinkeltem, amit lelkiismeret-furdalás nélkül tiltani lehet. Általában, amit Root nélkül enged tiltani, az nem fog rendszerösszeomlást okozni. Egy Root nélküli telefont nehéz összeomlasztani. Én is kísérletezgettem vele sokat, aki mer az nyer alapon. Mindig van újrakezdési lehetőség, hiszen ott van a flashtool, Sony Update Service, és ráadásul zárt a bootloader. Érdemes nézni a wakelock detektor eredményeit, mi ébresztgeti, a futó alkalmazásokat nézegetni, ha lassabbak érzed a telefont, és azon belül is a tárolt folyamatokat is nézni, és ami nem kell, mégis fut, akkor a mind részben tiltani kell. Ha nem engedi, és van Root, akkor greenify hibernálás. Igaz, sokszor a fizetőssel lehet ezeket hibernálni csak. Én fájlkezelővel véglegesen nem is szoktam törölni, mert azzal nagyobb az esély elrontani.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés