Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • F-ECT$

    titán

    válasz atala #41030 üzenetére

    Nem csak az a kérdés, hogy mit tud, hanem hogy hogyan. Pl írja a kolléga, hogy ezeket csinálja:

    -telefonálok - ez ok, bár pl rögzíteni ha jól tudom nem lehet (androiddal igen
    -sms - ez is
    -wifi - ezt nem emelném ki, mert ez csak a kapcsolódási mód
    -messengerezek - ok
    -játék - óriási lemaradás a többi platformhoz képest
    -internetezek (opera minivel érintős, de a gyárit is szoktam használni) - nincs tördelés, nincs flash
    -gps - sokat kell rá várni, nincs igo, a megvehető r66-on régi térkép van csak, de végülis használható
    -txt formátumú könyveket olvasgatok - nem jellemző tevékenység, de ok
    -filmezek - szaggat, nem lehet a feliratot csúsztatni, így feltöltés előtt a sorozat minden részénél meg kell nézni, hogy passzol-e
    -tv nézek - ok
    -fényképezek - ok

    Én még írok: csak pénzért van folder player; szintén csak pénzért van office szerkesztő; a push nem megy rendesen; elfogy a memória néhány alkalmazásnál és netezésnél.

    Szóval papíron sokat tud a wave, de szinte minden főbb területen hibákkal / hiányosságokkal küzd. Ez persze szinte minden más telefonnál is van, de a bada esetén iszonyat lassan oldódnak ezek meg (vagy inkább nem).

    Dive ever, work never.

  • Polllen

    nagyúr

    válasz atala #41030 üzenetére

    A levelező kliens buta, hosszabb leveleknél a válasz megírása és a visszaolvasás együtt problémás. A böngésző nem tördel. A gps egyszer 3 sec alatt talál jelet, néha órákig semmit. (volt újraindítás is közben), a javas google maps sok minden, de kevésbé használható.
    A többit, ha volt is, már elfelejtettem. :DDD

    Klasszikus telefonnak és fényképezni, videót felvenni valóban jó kütyü.

    [ Szerkesztve ]

    "Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

  • SeriouS_77

    tag

    válasz atala #41030 üzenetére

    A Wave egy jó TELEFON, és ennyi. Ha többet szeretnél akkor felejtős.
    A kamera jó, csak nekem is elkezdett szarakodni az autófokusz, így nem is eröltetem a használatát.
    A filmeket ugyanúgy konvertálgatom, mint az e51-re (70% akad).
    A böngésző jobb lett az 1.2-ben.
    Nekem ha játékot indítok üvölt a telefon, minden firmware alatt.
    A wavet már vagy tízszer multiztam, a galaxy mini-nél, még nem éreztem szükségét.
    Egy halom PDF-et nem nyit meg alapból.
    A navigáció megfelelő, leszámítva a 20m késést.
    A push mail néha szarakodik, nem is bohóckodok vele.
    Amúgy meg ezekre a dolgokra semmi alternatív megoldás nincs.
    Még sorolhatnék biztosan hibát, de ennyi elég ahhoz, hogy a polcon pihentessem.

Aktív témák

Hirdetés