Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nordican

    tag

    válasz Gizmo94 #39099 üzenetére

    No, képekkel is illusztrálom a problémám, ami végülis nem olyan súlyos, együtt lehet vele élni. :)

    A negyedik kép mutatja az alaphelyzetet, amikor új névjegyet hozunk létre, itt alapesetben a Telefont kínálja fel, de a fenti legördülő menüből emellett ki lehet választani a Samsung vagy a Google fiókot is (akinek be van állítva). Ha a Telefon marad, akkor kapjuk az A2 névjegyet, mellette semmi szerepel a névjegyzék listájában. Ha a legördülő menüből pl. a Google-t választjuk, akkor kapjuk A1-et, mellette ott figyel a kis g. Na már most ezeket utólag is meg lehet változtatni, de csak egy irányba. Tehát ha valaki a Névjegyzékben a helyi menüből kiválasztja az Egyesítés Samsung vagy Egyesítés Google Accounttal opciót, akkor ez azzal az eredménnyel fog járni, amit a listában A2-től lefelé láttok, azaz minden névjegyet a Samsung accounthoz csatol. A probléma az, hogy ez visszafelé már nem működik, azaz nem tudom kivenni a Samsung accountból a névjegyeket, és nem tudom azt elérni, ami A2 esetében látható (azaz hogy mellette semmi sem szerepel), amihez eredetileg sem csatoltam se Google, se Samsung fiókot. No, hát "röviden" ennyi. Szóval a kérdésem az lett volna, hogy hogy a fenébe tudok megszabadulni a névjegyeknél az S vagy G betűtől, azaz kivenni őket a Samsung vagy Google accountból, tehát hogy a névjegyek úgy nézzenek ki mint A2-nél, azaz a Telefonban tárolódjanak?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés