Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jorgoszka


jorgoszka
tag

Pofás. :Y

Jobb ma egy gombóc fagyi, mint holnap egy se.

(#2) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Korábban is mondtam, most se változott a véleményem: instant get lesz.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#3) bepken


bepken
veterán

kicsoda a főellenség? nem ismerős ez a karakter, de elég badass :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#4) ProEvoFan válasza jorgoszka (#1) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Az nem kifejezés.Várós.

(#5) Bad Pritt válasza bepken (#3) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mármint az ázsiai csávó? Martin Li (Mr. Negative). De korábban volt hír, hogy nem ő lesz a főgonosz, plusz itt is el lehetett kapni egy pillanatot Sokkolóval, benne lesz Kingpin, ha Osborne itt van, akkor már egy Goblin is adná magát, meg még ki tudja mennyien... egy olyasmire számítok, mint a Batman Arkham játékokban, csomó gonosz egymás után fűzve a sztoriban, aztán kibontakozik a nagyobb kép egy mindenre kiterjedő összeesküvéssel.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#6) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Kezét csókolnám a Sony-nak ha jönne PC-re.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#7) Dilikutya válasza Bad Pritt (#5) üzenetére


Dilikutya
félisten

Azért a klasszikusokat, mint Okidoki, Keselyű, Rhino, Electro, hiányolom.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#8) bepken válasza Bad Pritt (#5) üzenetére


bepken
veterán

köszi szépen! :R
bár nagy fanatikusnak nem vallanám magam, de nagyjából képben vagyok a klasszikus karaktereket illetően. most ahogy az adatlapját meglestem, látom, hogy viszonylag "fiatal" karakterről van szó. :)

a játék sajnos jó eséllyel kimarad, de eddig nagyon úgy tűnik, ez az első pókemberes játék, amivel tényleg szívesen játszanék is :) (nem mondom, hogy bárcsak jönne PCre, mert időm akkor sem volna rá :D )

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#9) Dilikutya válasza bepken (#8) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nana, a videó alapján a képregényes/rajzfilmes Transformers is jónak tűnt, aztán meg egy átskinezett Dragon Ball volt ugrálással, tűzgömbökkel.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#10) szupermacs


szupermacs
veterán

KELL! :Y

(#11) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

A legfrissebb hírek szerint MJ is irányítható karakter lesz.

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.