Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) danikollar


danikollar
őstag

A feketét blokkolnám!

(#2) TomiLi


TomiLi
addikt

Otrombák! Mint mindig..... :F

Azért nem lehet olyan rossz biznisz számítógépházakat gyártani, ha "szinte" (volt egy idő, amikorra még akár igaz is lehetne) minden nap megjelenik valami "új".....

[ Szerkesztve ]

Bogyorisz

(#3) KAMELOT


KAMELOT
titán

Mind a két kombó jól néz ki.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#5) tornas


tornas
őstag

Szemből úgy néz ki, mint egy Transformers robot feje összenyomva... :)

"Az oroszlánbőr alól is kilátszik a szamárnak a füle."

(#6) banhammer


banhammer
veterán

A 333 mm-es bővítőkártya hossz nem valami sok.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#7) Normi™


Normi™
őstag

Van ami sohasem változik...

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#8) Rypejakten válasza banhammer (#6) üzenetére


Rypejakten
addikt

egy 3 ventis Powercolor HD7990 Devil is csak 28-29cm hosszu, nem hiszem, hogy sokan ennel hosszabbat hasznalnanak, ha meg megis, akkor gondolom ennel a haznal is eltavolithatoak a folos HDD tartok, mint a CM690 II Advanced-nel.

(#9) zolee5016


zolee5016
őstag

Az Aerocool átlaghoz mérten, ez egy visszafogott ház...Hatalmas ,és ebben minden megvan ami kellhet...hely brutális....Tetszik!

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#10) agentJ


agentJ
tag

Ez kicsit mellbevágott,ha ezt tudtam volna 2 hónapja,akkor nem HAF 932-t vettem volna,hanem ezekből a feketét. :W

Na sebaj,így is szeretem a HAF-t,a kisseb hiányosságai ellenére. :)

(#11) zolee5016 válasza agentJ (#10) üzenetére


zolee5016
őstag

Ahham..ez az Aerocool Haf-X,XM megfelelője.....

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#12) TESCO-Zsömle válasza agentJ (#10) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Azért minőségben nem egy kategória a két gyártó. Bár első ránézésre ez rendesen össze van rakva, de a használt anyagok minősége fényképről nem látszik... Oda kéne menni és jól megtekergetni egyet. :P

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#13) agentJ válasza TESCO-Zsömle (#12) üzenetére


agentJ
tag

Én a HAF-ról a tisztességes előlapi porszűrőt,meg a gyári ventillátor vezérlőt hiányolom :((

A szerelőablak meg használhatatlan az elhelyezkedése miatt,bár eddig nem kellett használnom.

Ettől függetlenül szeretem :)

(#14) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Kifejezetten jól néznek ki, bár nekem az oldalablak túl nagynak tűnik. A feketét el is fogadnám.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#15) tixem


tixem
addikt

jáj de ronda. Tipikus Aerocool :N ennyiért már inkább valami nzxt, in-win vagy silverstone, esetleg zalman ház.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#16) zalkatti


zalkatti
tag

A kek-feher az nagyon cool

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#17) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Az a fehér kékkel g*ci durván néz ki! *-*
Szerelmeslettemegypcházba. :$ :DD

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#18) Feketelaszlo


Feketelaszlo
senior tag

Pfff..tegnapi hírben szegény visszafogott kis Silverstone házikó kígyót-békát kapott, ez a förmedvény meg még tetszik is valakinek? :P
Ízlések és pofonok, de mi már a névben egyáltalán az hogy "GT"? Meg az a két dekorcsík? Akkor ez most egy sportautó vagy számítógépház? A vörösen/kéken világító szemek megint azért lettek odarakva, hogy "személyiséget" adjanak a háznak, de ha ennek személyisége van akkor az leginkább az Arnold Schwarzenegger-féle Terminátorra hajaz: rideg és agresszív, másodjára ránézni már erős fizikai fájdalmat okoz. Ez jól jön mondjuk egy BMW-nél, ahol az autómmal azt akarom kommunikálni, hogy "megjött a főnök", de itt céltalan. Meg azok a "beömlő nyílások" a tetején? Az viszont totál olaszos, Lamborghinis stílusparódia. A plexi csíkozása meg a német ipar formáit juttatja eszembe, valamelyik őskori NSU-ról vagy VW-ről lophatták, mert úgy látom a megálmodók itt nagyon az autóiparból merítették formáikat. A méhsejtes 5,25" helyeket meg talán a tervező sem tudja miért tette oda, de legalább nem illik az összképbe. Szép volt Aerocool!

(#19) zolee5016 válasza Feketelaszlo (#18) üzenetére


zolee5016
őstag

Valakinek meg a snassz kartondobozok, lefényezve nem tetszenek,és azokól kap hányigert :B
Itt nem abból áll minden 2. hsz hogy: "szép és letisztult"...amiről még az írója se tudja mit jelent:::: :DDD :DDD

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#20) Feketelaszlo válasza zolee5016 (#19) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Itt nem csak arról van szó, hogy tetszik/nem tetszik, hanem arról is, hogy miért? A belbecst egy pillanatig nem kritizáltam, az rendben is van úgy ahogy, én egyszerűen ettől a tervezői hozzállástól óckodok, hogy feldíszítjük a külsőt, mint a karácsonyfát. Nem dolgozok ugyan hardvergyártó cégnél, de gondolom a +díszítéseket mérni lehet eladott darabszámban és bevételben is. A PC-ház stílusa mint olyan még nagyon nem találta meg a követendő utat, de abban egészen biztos vagyok, hogy nem lesz a gép hasznosabb attól, hogy idegen technikai környezetből származó formaelemekkel próbáljuk kidekorálni.

(#21) DaTika válasza Feketelaszlo (#20) üzenetére


DaTika
tag

"nem lesz a gép hasznosabb attól, hogy idegen technikai környezetből származó formaelemekkel próbáljuk kidekorálni" - láttad már az új ferrarit/lamorghinit? szerintem mint használati gép, azokhoz se sokat tesz hozzá a tény, hogy úgy néznek ki, mint egy lopakodó repülő. Ha minden kuckó egyforma lenne, az lenne a baj :) Hozzáteszem, nekem sem tetszik a külseje, a kevesebb néha több szerintem a pc házakra pont illő mondás és szerencsére vannak gyártók, akik csinálnak elegánsabb kuckókat is. Nem te vagy a célközönség :)

(#22) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Mindig jókat derülök a ház hírek alatti hsz-eken. Hosszú megfigyelésből azt a következtetést vonom le, hogy ami eltér ettől, az már mind ocsmánynak számít :DDD

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#23) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ez most tényleg pofás lett. Kéne, bármelyik kombó

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#24) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Úgy lennék megint 14 éves... akkor döglenék értük. :U

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#25) zolee5016 válasza Dr. Romano (#22) üzenetére


zolee5016
őstag

Így van.... :D :D És erre már szakosodott önjelölt szakértők vannak,hogy megmagyarázzák!!!!!
Ocsmány ronda stb..csak a kulcsszó marad ki....NEKIK

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#26) Feketelaszlo válasza DaTika (#21) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Pedig nagyon is hozzátesz az értékhez, az autó pont az a tárgy, aminél nem nagyon tudok mondani haszontalan elemet - könyveket írtak erről nálam okosabb emberek. :U
Amiért azok a nagy autógyártók nem épp olcsó design stúdiókat üzemeltetnek, az a stílusteremtés. Attól, hogy Torrente beül egy luxus-Ferrariba még nem lesz stílusa, mert ugyanúgy lecsúszik a gatyája, büdös meg izzad - nem csak egy valakinek, hanem mindenkinek taszító lesz a látvány. Ugyanez a helyzet itt is: attól, hogy stíluselemeket lopnak, nem tudják visszaadni ugyanazt a kifinomult stílust, mert ebbe nem ülnek be gazdag üzletemberek meg híres autóversenyzők, ez egy számítógépház - totál más designt érdemelne. Még ha egy helyről emelnének át egy egységes formavilágot akkor bár szintén hasztalan, de még elmegy kategória, de ez így totál össze van hajigálva: innen egy kicsi, onnan egy kicsi. Persze nem nekem kell elhinni (mert én úgyis csak egy önjelölt szakértő vagyok), meg lehet kérdezni formatervezőket mindenféle szinten vagy be is vihetünk egy ilyen Aerocool házat a Szépművészetibe, hogy vajh kiállítanák-e - gyanítom nem. Persze biztos ők az ízlésficamosak, hogy NEKIK nem tetszik :DD De hagyjuk is inkább szegény Aerocoolt, nekem egy percig nem volt célom, hogy bárkit is megbántsak vagy lebeszéljek a házról, egyszerűen csak az irányvonalat amit képvisel egy üres lufinak találom, ami nélkülöz bármiféle hozzáadott értéket.

(#27) zolee5016 válasza Feketelaszlo (#26) üzenetére


zolee5016
őstag

hiheteten érvek,ill. eszmefuttatás...szgépház vs szépművészeti :DDD :DDD
Kiváncsi lennék mit állitanának ki..ezek szerint egy FR Core-t vagy egy Cosmost igen...áhhh :C

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#28) kcsa


kcsa
veterán

Fikázás helyett inkább lényegi dolgokat kellene észlelni, pl. a rengeteg kártyahelyet, ami simán lehetővé teszi három duplaszéles kártya beszerelését, és még marad alatta hely. Na ilyenből kevés van :) (mostani gépemben is csak IGP van, de sebaj, a lehetőség tetszik :D)

(#29) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Jéééézusom... mik ezek? :W

(#30) Pepe78


Pepe78
senior tag

Szerintem nem rosszak.
Az anyag amiből préselték nem vékony.
A megoldások amiket felvonultat szerintem egészen jók.
Brutálisan nagy méret miatt kompromisszumot nem igazán kell kötni semmimagasságát , hosszát illetően.
Nekem a fehér-kék tetszik.

(#31) neutron22


neutron22
tag

Nekem is tetszenek ezek a házak, bár ez valóban szubjektív vélemény, de mi mást lehetne még írni róluk. Az aerocool mindig is adott a kinézetre és atraktív házakat épít.

(#32) Bird


Bird
addikt

Ez a transformers mánia még mindig nem csengett le? ;]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#33) #98593280 válasza agentJ (#10) üzenetére


#98593280
törölt tag

A Coolermaster-t és az Aerocool-t nem hiszem hogy egy lapon lehetne említeni. Az Aero messze nincs CoolermaSTER HAF MINŐSÉG. Akkor szívnád a fogad, ha Aerocool-t vettél volna.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.