Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gaabe

    tag

    válasz Medical #8289 üzenetére

    Hát igen, én is szembesültem vele hogy az a kevés is ami jó lenne nem megy Windowson.
    Kb örülök, ha meg tudok nézni egy weboldalt
    Lassan úgy vagyok vele, hogy van de minek

  • Medical

    aktív tag

    válasz Medical #8289 üzenetére

    (#8291) Gaabe (#8292) mirci18 (#8293) Cane

    Nem maga a UPC Wifi –vel van gondom azzal meg vagyok elégedve! Hanem alábbiról, ezt nem tudom beállítani!

    Kedves ……XY………….! Ügyfélazonosító: 0000000
    Iktatószám: FLYER-0000000/1-2014

    Örömmel tájékoztatjuk, hogy elindítottuk legújabb, UPC Wi-Free nevű kiegészítő szolgáltatásunkat, amely minden kábel- és mobilinternetes ügyfelünknek díjmentes vezeték nélküli wifi internetezést biztosít otthonukon kívül, országszerte, a UPC hálózatai mentén.

    Örömünkre szolgál, hogy internet-előfizető ügyfelünkként Önt is a UPC Wi-Free szolgáltatás felhasználói között üdvözölhetjük!

    UPC Wi-Free felhasználóként Ön:
    • szabadon és díjmentesen internetezhet a UPC Wi-Free vezeték nélküli hálózaton, az ország számos pontján;
    • egyszerre akár 3 mobil eszközzel is internetezhet otthonán kívül a UPC hálózatán;
    • könnyedén csatlakozhat a vezeték nélküli wifi hálózathoz, mert az azonosítókat egy eszközön csak egyszer kell megadnia, azt követően automatikusan kapcsolódik

    Tájékoztatjuk, hogy UPC Wi-Free elnevezésű vezeték nélküli hálózatunkhoz otthonán kívül az alábbi azonosítókkal tud csatlakozni hordozható eszközeivel:
    Felhasználói név: az Ön MyUPC-s felhasználói neve
    Jelszó: 00000000

    A Wi-Free hálózat az internet-előfizető ügyfeleinknél elhelyezett wifi kábelmodemek felhasználásával jön létre. Ezeken az eszközökön központilag bekapcsolunk egy második, egységesen UPC Wi-Free elnevezésű wifi hálózatot, amely teljesen elkülönül és független az ügyfeleink saját otthoni wifi hálózatától, így sem az előfizetett sávszélességre, sem a havi adatforgalomra nincs semmilyen hatással. A két hálózat között nincs semmilyen kapcsolat, így az Ön otthoni internetezését semmi sem zavarhatja meg. Az országos szintű hálózat létrehozásához az Ön számára átadott wifi kábelmodemen is elérhetővé tettük a UPC Wi-Free hálózatot, a többi ügyfelünk számára.

    Természetesen Önnek lehetősége van arra, hogy a kábelmodemén bekapcsolt UPC Wi-Free hálózatot bármikor kikapcsolja. Azonban a UPC Wi-Free hálózat a felhasználók kölcsönösségén alapul, ezért a hálózat kikapcsolása esetén az Ön felhasználói lehetőségét is felfüggesztjük, így Ön sem fogja tudni használni máshol a UPC Wi-Free hálózatot. Kérjük, először mindenképpen próbálja ki díjmentes kényelmi szolgáltatásunkat és csak azt követően döntsön az esetleges kikapcsolásról. A szolgáltatás kikapcsolását a 1221-es ügyfélkapcsolati telefonszámunkon kezdeményezheti: azonosítást követően az 1-es menüpontban automatán, vagy azonosítás nélkül az ügyintézőnél az 1-es menüpontban.

    A UPC Wi-Free szolgáltatásról bővebb információt, bemutató videókat és a felhasználás feltételeit megtalálja a www.upc.hu/wifree oldalon.

    Minden további kérdésével kapcsolatban szívesen fogadjuk megkeresését a www.upc.hu/email oldalunkon vagy a 1221-es számon.

    Tisztelettel,
    UPC Magyarország Kft.

    [ Szerkesztve ]

    Huawei P20 pro, ASUS K52F, CPU:i5-450M, Samsung SSD 840 series 240GB +500GB külső vinyó, RAM:8GB, Lumia 640 XL LTE, Win 10

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés