Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nozs23


nozs23
addikt

Már várom, hogy az android fanboyok verjék a nyálukat, hogy az Apple lekoppintotta a Pixelt, mikor az iPhone leakek már fél éve erről a formáról árulkodnak.
Én amúgy megbarátkoztam már ezzel a formavilággal. A pixelekkel inkább az előlapon volt gond, sok káva és a 3XL féle förtelem notch.

(#2) kekedi


kekedi
senior tag

Nem tetszik. Bár lehet másnak be fog jönni, ha ilyen lesz.

(#3) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Notch után most ez lesz az új trend. :D

Sic Parvis Magna

(#4) WiZARD válasza nozs23 (#1) üzenetére


WiZARD
addikt

Milyen formáról árulkodnak? A négyzetes kamera szigetről?
Ami a már több mint fél éve kapható Mate 20-on is megvan? :DD

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#5) hyperspace válasza nozs23 (#1) üzenetére


hyperspace
őstag

Hát igen, ehhez inkább csak hozzászokni lehet, nem hiszem, hogy sok ember beleszeret ebbe a kinézetbe.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#6) Sgr_A válasza WiZARD (#4) üzenetére


Sgr_A
addikt

de ott legalább jól néz ki ;]

[ Szerkesztve ]

(#7) Ricardo válasza nozs23 (#1) üzenetére


Ricardo
félisten

A Mate 20 megvan? ;)

(#8) 7Heads Drago válasza Sgr_A (#6) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Tényleg ...
1 rágott alma mellett 3 nem rágott. Ezek szerint már irtják az almaevő kukacot?
Vagy az inkább már szőlőfürt akar lenni?
Mondjuk engem pont nem érdekel ki-kit koppint, amíg nem nekem mondogatják.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#9) #16820480


#16820480
törölt tag

Fuh, ez így renderen nagyon csúnya, mintha valami olcsó kínai koppintása lenne az eredeti terméknek :U Sebaj, úgyis méregdrága lesz majd.

(#10) gproject


gproject
aktív tag

most mar azt mondom kamu, nem ilyen lesz

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#11) nozs23 válasza WiZARD (#4) üzenetére


nozs23
addikt

Szerintem a formához hozzátartozik a kamera elhelyezése is, nem véletlenül ájult el itt mindenki a Mate 20 Pro-tól és fikázta az Apple-ét az összes adandó alkalommal.

(#12) AtiSnatch válasza nozs23 (#1) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Jaja, az almától lopták... :U

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#13) Kamikaze75


Kamikaze75
tag

Ronda,mint az almás.
Remélem a többi gyártó nem veszi át ezt a design-t
Lásd notch 2018-ban mindeni másolta,most szabadulnak tőle.....

(#14) this is life


this is life
Ármester

Ez szép lett mint az apple megoldása ,már ha az igaznak vesszük .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#15) WiZARD válasza AtiSnatch (#12) üzenetére


WiZARD
addikt

Na igen, imádom ezt a tokot a telefonomon ;)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#16) 30z.Samu válasza WiZARD (#15) üzenetére


30z.Samu
félisten

Menő! :C

Sic Parvis Magna

(#17) #24536576 válasza nozs23 (#1) üzenetére


#24536576
törölt tag

Tipikus esete annak, hogy jobban tetted volna, ha hozzá se szólsz. ;]

(#18) aelod válasza nozs23 (#1) üzenetére


aelod
veterán

Egyrészt egy leak mióta hivatalos. A másik meg amit többen is jeleztek neked a huawei megoldása.

Mondjuk szépnek egyik sem szép, legalább ronda és jól kitüremkedik a készülékház síkjából a cucc. Botrány...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#19) nozs23 válasza #24536576 (#17) üzenetére


nozs23
addikt

Ugyanezt gondolom a te hozzaszolasodrol.

(#18) aelod

Hol irtam, hogy hivatalos? :F
A Google sem hivatalos attol, mert kiposztoltak egy rendert meg barmi lehet.

Nekem meg mindig nem hasonlit a Huawei megoldasahoz, de nyugodtan irjatok le meg tizen, engem nem zavar.

En sem tartom szepnek egyiket sem.

(#20) Emericus Max


Emericus Max
tag

Nagyszerű példa ez arra, hogyha a csúnyát lekoppintod, akkor az sem lesz szép :)
Mind az iPhone, mint a Pixel megoldása egy vizuális diszharmónia. Tényleg bántja a szemet.
Tudom, tudom tokkal meg úgy sem érződik majd a kitüremkedés, csakhogy egyik telóhoz sem fér bele az árba, hogy ott figyel a tok gyárilag a dobozban. Szóval beruházhatsz, hogy a csúnya telefonból elfogadható kinézetet hozz ki, meg ne billegjen az asztalon, mert az 1000+ EUR árba ez már tényleg nem fér bele. Nem vagyok Huawei fan, de a Mete20pro megoldása sokkal esztétikusabb. Szóval megszüleik a telefonok Fiat Multipla-ja rövidesen. amolyan Besenyő Pista bácsisan: "Nem finom, de azért sok!", ez kérem a térfogatleves.

(#21) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Legyen benne fizikai duál sim és legalább 6gb ram, nem érdekel a hátulja hogy néz ki, úgyis tokban lesz + nem azt nézegetem.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#22) K0vasz


K0vasz
aktív tag

úgy látom, a google mindent megtesz annak érdekében, hogy minél gusztustalanabbul nézzenek ki a pixelek...

(#23) Noukoum válasza nozs23 (#1) üzenetére


Noukoum
veterán

Jajj ez a hozzászólás....

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#24) Emericus Max válasza ghiottone (#21) üzenetére


Emericus Max
tag

Ezzel kb. azt mondod, hogy legyen benne erős hardver, a többit meg leszarod csak legyen Pixel vagy iPhone. Meg a hátulját úgysem nézegeted. Lehet ez egy elfogadható érv, de azért érződik a kompromisszum. Én azt gondolom, hogyha valami ilyen drágán jön, akkor az igenis legyen esztétikus minél kevesebb kompromisszummal. Nissan Juke-ot se vennék, csak mert jó a motorja, ha van a piacon olyan autó, amelyiknek jó a motorja is meg jól is néz ki és még talán olcsóbb is. A te elveden akkor Pocophone és kész, erős hardver, a többi meg úgyse látszik a tokban. Nem mintha bajom lenne a Pocophone-nal, ott a kompromisszumot magyarázza a baráti árazás, de itt nincs mentség...

(#25) ghiottone válasza Emericus Max (#24) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ezzel lényegében lesarkítottad a hszemet, holott nem ez a valós tartalma. Most volt nálam egy Pixel 3a teszten és ha nem kellene 2 simmel szaladgálnom akkor bőven elég lenne számomra - hosszú terméktámogatás, megbízható kamera, jó méret, jó aksi. Pixel 1-et is használtam korábban, de szintén a 2 telefonnal való mászkálás vetett véget ott is a használatnak.
Pocophone? Isten ments volt nálam már 1-2 Xiaomi, köztük Mi 8 is, de nem mindenki tud megbarátkozni a MIUI-val, és ez ugyanúgy igaz a stock droidra is. 7 év stock közeli droid után nehéz a váltás. Az ár pedig... majd beakciózzák és lesz olcsóbb pár hónappal a megjelenés után.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#26) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Nekem tetszik, szerintem nem olyan zavaró.
Kollégámnak van 3XL telefonja és ódákat mesél róla mennyire jó, nála a 4XL első napos vétel lesz. Kíváncsi leszek élőbe milyen benyomást fog kelteni.

(#27) kbyte1024 válasza ghiottone (#25) üzenetére


kbyte1024
addikt

Én mondjuk egyetértek veled. Megy a rinya de a userek kB soha nem nézegeti a telojuk hátulját. Persze attól még ronda de na... :)

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#28) aelod válasza kbyte1024 (#27) üzenetére


aelod
veterán

Ez igaz de úgyis tokban végzi az összes telefon kb. akkor meg nem mindegy milyen a hátulja?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#29) kbyte1024 válasza aelod (#28) üzenetére


kbyte1024
addikt

Dehogynem, pont ezt írom. Ronda de nem azt nézegeti senki:)

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#30) Noukoum válasza kbyte1024 (#27) üzenetére


Noukoum
veterán

Mondjuk én pont nézem. De tudom hogy ilyen szempontból (sem) vagyok átlag sajnos vagy nem sajnos. Felhasználók javarészt tokban használják a mobilt, ami jogos is, csak akkor meg semmi értelme a mobil hátulját megnézni, meg a tesztekben lehúzni hogy nem üveg/fém a hátlap.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#31) aelod válasza Noukoum (#30) üzenetére


aelod
veterán

Persze, hogy az! Ezért felesleges is erre kitérni. Inkább részletesebb teszt kéne. Nem ilyeneken sóhajtozni...
Az üveg mitől jobb? Szebb? De jó. Ha levered reped -> b*szahtod. Csúszik is mint a szappan...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#32) Narancskoma


Narancskoma
tag

De miéééért?

(#33) doooo


doooo
veterán

A kinézetet félretéve, így már sokkal szimpatikusabb lenne a dolog. Tudom, tudom, "minek több kamera, kinek kell a zoom, meg minden", de így már biztosan többeknek tetszik a dolog, sikeresebb termék lehet mint az elődei, főleg ha a többi kamerával is olyan nagyszerű végeredményeket tudnak majd elérni, mint a fő lencsével.

(#34) ghiottone válasza doooo (#33) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ott a pont.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#35) S@s


S@s
tag

Nekem tetszik ez a megoldás. Az egymásról koppintásra meg csak annyit, hogy akkor az 1 db kamera is koppintás volt annak idején vagy mi???? :))

S@s

(#36) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Ez is noccsos lesz?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#37) S@s válasza enginev3.0 (#36) üzenetére


S@s
tag

Lyukas inkább...

S@s

(#38) enginev3.0 válasza S@s (#37) üzenetére


enginev3.0
félisten

De azért a nagy kávát meghagyják nem? ;]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#39) S@s válasza enginev3.0 (#38) üzenetére


S@s
tag

Ahogy szokták. Meg egy 2000
mah-s akkut is tesznek bele. ;]

[ Szerkesztve ]

S@s

(#40) David75


David75
őstag

Nem a kamera a gáz hanem az a felső káva. Vicces lesz, hogy a google zászlóshajó elavult hatást fog kelteni egy k20 pro mellett. Meg igazából max kamerában lesz majd jobb mindezt dupla áron.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#41) laskr99


laskr99
addikt

Remélem nem veszik át ezt a kamera szigetet, ritka egy förtelem. Szerintem még mindig a legpraktikusabb ha a középen van a kamera csík. OP 7 Pro dizájn tetszik. P30 pro sajna dülöngélős fajta :/

(#42) Divinity válasza David75 (#40) üzenetére


Divinity
őstag

Nekem jobban bejönn a káva mint bármi motoros/csuszis dolog.
Alapvetően plusz egy dolog ami elromolhat valamint a face unlock is vicces

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#43) Noukoum válasza Divinity (#42) üzenetére


Noukoum
veterán

Meglátjuk hogy bírják.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#44) Divinity válasza Noukoum (#43) üzenetére


Divinity
őstag

Ezt nem kell meglátni. Mozgó alaktrész mindig kevésbé bírja.
Még a csúsztatósok talán jobbak is mint a motorosok. Csak ott pl a Mi Mix 3-nál a karcolódás is elég nagy probléma. Ezt a pár évet még inkább bírják ki kávával aztán majd szépen mindent a kijelző alá építenek.

[ Szerkesztve ]

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#45) 7Heads Drago válasza laskr99 (#41) üzenetére


7Heads Drago
veterán

P30 pro sajna dülöngélős fajta
És ezzel mi a gond? Vidd el a detoxba... :)
A legtöbbször kézben használjuk, illetve tokban. Sztem egyikben se billeg. Az asztalra lerakva tok nélkül én még nem láttam senkit se gépelni. Valahogy nem életszerű.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#46) laskr99 válasza 7Heads Drago (#45) üzenetére


laskr99
addikt

Én szoktam, lent van az asztalon, közben messengerben pötyögök 1 ujjal. De van mikor úgy szoktam videózni is és eléggé érdekes. Én is tokban használom, de jobban szeretem ha valami szimmetrikus, kevésbé lehet a kamerába belenyúlni. Anno Z2-nél sokszor bele nyúltam fotózás közben a kamerába, mióta OP van és a kamera középen van nincs nagyon ilyen problémám. De pl apum azért vett Mate 20 Pro-t mert ő tok és fólia nélkül használja "ennyi pénzért bírja ki a napi használatot" és őt nagyon zavarja ha dülöngél ha lerakja.

[ Szerkesztve ]

(#47) Mr Cube


Mr Cube
tag

A Google nem akar végre felvenni legalább egy designert?

Értem én, hogy különbözni akarnak, de azt lehet szépen is csinálni, nem kell direkt a csúnyát megcélozni. Bár onnantól kezdve, hogy esztétika terén a valaha magasan vezető Apple odáig süllyedt, ahova a mostani renderek mutatnak, már nincs min meglepődni.

A csúnya az új szép?

Próbáltad már kikapcsolni, bekapcsolni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.