Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bruti01

    őstag

    válasz jooker82 #22184 üzenetére

    onnan hogy felhivtam az ügyfélszolgálatukat és ügyintézőt kértem :tmobile vodafon.nál és mondtam nekik hogy mobilvásárlás elött állok és a telefon nem csatlakozik fel a hálózatra. és megkérdeztem hogy meg e tudná mondani hogy tiltott e. beolastam az i-mei számot. mind a ketten azt mondták hogy igen de bövebb felvilágositást nem adtak. a pannon-be pedig bementem és i-mei szám alapján annyit mondtak hogy elmaradás miatt tiltásra került. nem részletezték bövebben. annyit még mondott nem hivatalosan hogy valoszinüleg a törlesztővel lehetett a gond mert nem sürün tiltanak.

    ezzel csak az a gáz hogy 55.000 ft-omnak löttek. na mindegy 20.00-em már van. tudok egyet 50.000-ért nagyon jó állapotut gyári függetlent. ja de azért papirt irok mindenről!

    Viper26: ki ellen? én voltam a 3-ik gazdája és az elödöm se irt semmitse. nem tudok mert nincs mi alapján.

    dbocskai: megkérdeztem ezt a i-mei chip ujrarakást. 10.000 ft és nem vállalnak garanciát arra hogy az új chip rendesen müködni fog. müködhet ideig oráig de semmi garancia hogy huzamosabban is jó lessz.

    [ Szerkesztve ]

    << Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés