Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) extraktor válasza Xabi78 (#150) üzenetére


extraktor
tag

Ettől féltem, már kipróbáltam mindent, még bíztam, hogy adb vagy valami..., a root nem megy a leírás alapján, az alábbi hibát adja.

[ Szerkesztve ]

(#152) extraktor válasza extraktor (#151) üzenetére


extraktor
tag

egy új SPTools megoldotta a root problémát (SP_Flash_Tool_v3.1224.01)

(#153) Xabi78 válasza extraktor (#152) üzenetére


Xabi78
aktív tag

Éppen akartam mondani, hogy ezt a hibaüzenetet a nem megfelelő flashtool miatt szokta dobálni... :)

Cave canem!

(#154) hunaqua válasza Xabi78 (#148) üzenetére


hunaqua
addikt

Várjuk a XABI Rom-ot! :R :D

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#155) cappa72 válasza Xabi78 (#150) üzenetére


cappa72
nagyúr

Átparticionálni nem volt még kedve senkinek?
(a beső sd-t hozzácsapni a /data partícióhoz)

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#156) Xabi78 válasza cappa72 (#155) üzenetére


Xabi78
aktív tag

Leírásom van hozzá, de igazából nem látom az előnyét.

X.

Cave canem!

(#157) cappa72 válasza Xabi78 (#156) üzenetére


cappa72
nagyúr

Á, értem.

Pedig szerintem van előnye: nem mindegy, hogy 512MB vagy 2.5GB-ra tehetek fel programokat.
Igaz eltőnik a "belső SD tárhely", viszont nem kell megmondani minden programnak, hogy a fizikai sd kártya az valójában az sdcard2.

(Persze nem kardoskoni akarok mellette, csak lehetőségként említettem/kérdeztem)

[ Szerkesztve ]

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#158) extraktor válasza cappa72 (#157) üzenetére


extraktor
tag

A belső kártya undelete-re találtam leírást, de csak a külső SD-t tudtam megcsinálni, a belső kártya particiót hogyan nevezik. Elvileg lehet mmcblk0p6?
[link]

[ Szerkesztve ]

(#159) gya82 válasza cappa72 (#157) üzenetére


gya82
csendes tag

Jól értem, hogy ennél a telónál csak 512 Mb használható telepítésre? Nekem per pillanat JY-G3-am van és abban 2,5GB használható.... Egyik kollégám gondolkozott ezen a telón, de kizárt, hogy ennek tudatában kell neki...

(#160) hunaqua válasza gya82 (#159) üzenetére


hunaqua
addikt

Memory Capacity 1G RAM, 4G ROM(user use 2GB)

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#161) gya82 válasza hunaqua (#160) üzenetére


gya82
csendes tag

:R Köszi az infót! Ez így már mindjárt jobban hangzik :D

(#162) Nyiaz


Nyiaz
aktív tag

Nekem ez a Minideal-es ydss ROm van és most azt csinálja ha sms-t kapok elszáll a telefon és újraindul. Mi lehet ez?

(#163) hunaqua válasza Nyiaz (#162) üzenetére


hunaqua
addikt

Tedd fel ezt:

LiFe ROW_109S Custom

....ill. Xabi78 ígért egy Magyar nyelvű javított változatot egy pár nap múlva. :)

[ Szerkesztve ]

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#164) Nyiaz válasza hunaqua (#163) üzenetére


Nyiaz
aktív tag

Nyomtam neki egy FR-t. Indítás után jött egy full kinai pop-up, gondolom megkérdezte "Akkor együttműködsz a kinai titkosszolgálattal?", én megnyomtam a baloldali gombot! Meglátjuk. Na de utána már lehetett magyar nyelvet választani. Most tesztelem meggyógyult-e.

[ Szerkesztve ]

(#165) hunaqua válasza Nyiaz (#164) üzenetére


hunaqua
addikt

:)

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#166) Xabi78 válasza Nyiaz (#164) üzenetére


Xabi78
aktív tag

Ha lesz időd, csinálhatnál a minideales ROMról egy mentést (mondjuk MTKDroidtoolsal).

X.

Cave canem!

(#167) Nyiaz válasza Xabi78 (#166) üzenetére


Nyiaz
aktív tag

OK. Csak még kezdő vagyok MTK fronton. Eddig csak a cwm-ig jutottam.

(#168) hege79 válasza Xabi78 (#150) üzenetére


hege79
csendes tag

Helló!

Végre tegnap megjött a P770-em március 27-én rendeltem és már április 2-án meg is érkezett.
Etotalkos rommal rendeltem,dhl-es kiszállítással és nekem a lakozott hátlap helyett a recés hátlappal jött meg.
Mindenkinek ajánlom az etotalkot és a dhl-es szállítást.
A telefon szinte teljesen magyar nyelvű egy kis angol azért van főleg a beállításokba ,de nem vészes.
Tökéletesen kezeli az alkalmazásokat play áruházból jó pár cuccot le lehet tölteni.
Szóval tökéletesen megvagyok elégedve a készülékkel mindenkinek csak ajánlani tudom!!![L:/dl/upc/2013-04/03/120134_wgwialkynzrx5rws_snc00085_1.jpg](IMG:/dl/upc/2013-04/03/120134_wgwialkynzrx5rws_snc00085_1.thumb.jpg)[L:/dl/upc/2013-04/03/120134_jl2pxoudtmq8f1lf_snc00086_1.jpg](IMG:/dl/upc/2013-04/03/120134_jl2pxoudtmq8f1lf_snc00086_1.thumb.jpg)[L:/dl/upc/2013-04/03/120134_v2vzqc4evuf5wgtt_snc00087_1.jpg](IMG:/dl/upc/2013-04/03/120134_v2vzqc4evuf5wgtt_snc00087_1.thumb.jpg)(/IMG)[/L](/IMG)[/L](/IMG)[/L]

(#169) hege79


hege79
csendes tag

Az új Lenovo P770-em!!!

(#170) hege79


hege79
csendes tag

Helló!
Végre tegnap megjött a P770-em március 27-én rendeltem és már április 2-án meg is érkezett.
Etotalkos rommal rendeltem,dhl-es kiszállítással és nekem a lakozott hátlap helyett a recés hátlappal jött meg.
Mindenkinek ajánlom az etotalkot és a dhl-es szállítást.
A telefon szinte teljesen magyar nyelvű egy kis angol azért van főleg a beállításokba ,de nem vészes.
Tökéletesen kezeli az alkalmazásokat play áruházból jó pár cuccot le lehet tölteni.
Szóval tökéletesen megvagyok elégedve a készülékkel mindenkinek csak ajánlani tudom!!!

(#171) Nyiaz válasza hege79 (#170) üzenetére


Nyiaz
aktív tag

Nagyon örülhetsz neki! :)

(#172) Nyiaz


Nyiaz
aktív tag

Megőrjít! Elmegy a térerő, átvált repülő ikonra, majd újraindul. Nem akartam mókolni, de muszáj lesz.
Szerintetek ez szoftveres probléma?

(#173) Xabi78 válasza Nyiaz (#172) üzenetére


Xabi78
aktív tag

Húzzá rá egy LiFe ROMot, és kiderül ;)

Nekem atomstabil :)

X.

Cave canem!

(#174) Nyiaz válasza Xabi78 (#173) üzenetére


Nyiaz
aktív tag

Az MTK droidtools-hoz hogyan indítsam a telefont? A le gombbal+power?

(#175) Xabi78 válasza Nyiaz (#174) üzenetére


Xabi78
aktív tag

Ha jó az adb, és megvannak a driverek, akkor usb debugging bekapcsolásával rádugva látnia kell.

Cave canem!

(#176) Xabi78


Xabi78
aktív tag

(#177) Nyiaz


Nyiaz
aktív tag

A P770-re kell fólia? Milyen ellenálló az üvege a Gorilla-hoz képest?

(#178) Xabi78 válasza Nyiaz (#177) üzenetére


Xabi78
aktív tag

Én fólia nélkül használom. Nem látok karcokat.

X.

Cave canem!

(#179) viztelen


viztelen
tag

Hello
Tervezünk ismerőssel venni ilyen telefont, felmerült néhány használati ill. berendelési kérdés :)
A SIM kártyákhoz külön ill. a névjegyek/csoportokhoz lehet rendelni csengőhangot?
szerk: a Google címtárban beállított csoportot megjeleníti beérkező híváskor?

Érdemes rendelni hozzá szilikontokot? (hosszú távra lenne véve a telefon, kijelzővédő fólia BIZTOS lesz)

Van valami "bevált" hely, ahonnan érdemes rendelni? Értem ezalatt azt,hogy ahonnan "kulcsrakész" a teló, vagy mindenképpen az orosz ROM-ot kéne felrakni?
Etotalk ill. minideal között filózunk berendelés szempontjából.

Vám-ba milyen beszállítási módokkal kell számolni, ill ez kb mennyibe kerül?

Használat közben milyen "hibákba" futottatok?

előre is köszönöm a válaszokat :)

[ Szerkesztve ]

(#180) viztelen válasza viztelen (#179) üzenetére


viztelen
tag

illetve az tiszta, hogy ha 2 SIM kártya van benne, és az egyikről telefonálok akkor a másik 'inaktív', de mi van akkor, ha elsődleges kártyának beteszek egy kizárólag mobilnetes kártyát (hanghívás nélkül, tényleg csak netezésre, de azt folyamatosan szinkronizálással meg ami a csövön kifér), és másodlagos kártyának egy 'sima' SIM kártyát amiről mennének a hanghívások?
Esetleg Budapest környékén van-e valaki, aki ráérne 15 percre egy ilyen kört kipróbálni? :)

[ Szerkesztve ]

(#181) cappa72 válasza viztelen (#180) üzenetére


cappa72
nagyúr

[link]

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#182) viztelen válasza cappa72 (#181) üzenetére


viztelen
tag

köszönöm szépen :)

(#183) extraktor


extraktor
tag

Helló!

Hogyan tudom átállítani a Life romban a Contacts menűben a cirill betűket, hogy lehessen keresni névre a kezdőbetű alapján?

(#184) Xabi78 válasza extraktor (#183) üzenetére


Xabi78
aktív tag

Én még nem találtam rá megoldást, de esetleg a 124-esből ki lehetnek operálni a contacts.apk-t, és arra kicserélni az eredetit. Egy próbát megér, szvsz, csak előtt csinálni kell egy mentést.

X.

Cave canem!

(#185) Xabi78 válasza Xabi78 (#184) üzenetére


Xabi78
aktív tag

Vaaaagy INNEN letölteni a S111_Pu_mod-ot, majd azt telepíteni. Stabil, jó rom, és már működik rajta a Google Calendar (ami nekem eléggé fontos, így gyorsan föl is raktam). GPS is gyorsan talál jelet. Üzemidő is remek. Ajánlom mindenkinek.
A jBarton változatlan formában nem lehet áttolni, de egyéb módokon megoldható a magyarítás.

Life ROM alól nem akar fölmászni a CWM, így előbb javaslom föltenni a gyári S109-et flashtoolal, majd arra ráhúzni a CWM-et (a linkelt oldalról xda oldalról letölthető), majd a CWM-en keresztül az s111_PU modot.

Cave canem!

(#186) cappa72 válasza Xabi78 (#185) üzenetére


cappa72
nagyúr

Life ROM alól nem akar fölmászni a CWM
Ezt hogyan kell érteni?
Mobileuncletool-os megoldással?
Mi a jelenség?

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#187) Xabi78 válasza cappa72 (#186) üzenetére


Xabi78
aktív tag

Nálam, ha Life romra akartam rakni CWM recoveryt flashtoolal, akkor hibával kilépett. Most meg nem mondom, mi volt a pontos hibaüzenet, mindenesetre a flash folyamat nem futott le. Így fökraktam flashtoolal a 109-et, arra csont nélkül fölment a CWM recovery, és utána s111-pu mod.

Cave canem!

(#188) satwatcher


satwatcher
csendes tag

Egy kis segítséget kérek...

A kamerájával kínlódom. S110 van a telefonon jelenleg. Működik rendesen, de csak a belső memóriába tud videót, képet menteni. Próbáltam más programokkal (már nem is számolom mennyivel) is, pl. a Camera Pro-val, annál át lehet állítani a mentés helyét, de a videó része meg annak nem műküdik, azt is írják róla hogy a video csak teszt jellegű a programban.
Tud valaki olyan programot, amellyel megmarad a 720p-s 30fps felbontás, és lehet direkt az sd kártyára menteni? Vagy valami rejtett beállítással ez megold6ó? Gondolkodtam már egy (windowshoz hasonló) batch szerű dologban is, hogy egy apró kis progit elindítva áthelyezné az sdcard0-ról az sdcard1-re a kijelölt mappa tartalmát, de android rendszerben fogalmam sincsen hogyan kezdjek neki...

Kösz!

(#189) Xabi78 válasza satwatcher (#188) üzenetére


Xabi78
aktív tag

Szia!

Nem találtam még beállítást, ami engedné a képeket a külső SDre menteni.
Alternatív megoldás a Dropbox, a készített képeket és videokat wifin keresztül szinkronizálni tudja, így egyből a számítógépre kerülnek, ahol aztán tudok velük bíbelődni, és ha kevés a hely az SD-n, akkor törlök.

X.

Cave canem!

(#190) satwatcher válasza Xabi78 (#189) üzenetére


satwatcher
csendes tag

Szia!

Ez műxik ott, ahol van wlan... De egy kerti partyn nem mindenhol elérhető sajna...

Szia

(#191) Xabi78 válasza satwatcher (#190) üzenetére


Xabi78
aktív tag

Nyilván vannak korlátai, de az általam gyártott napi 10-20 képre azért bőven működik.

Cave canem!

(#192) attack77


attack77
csendes tag

Sziasztok!
Én is rendeltem egy ilyen telefont. (rendelés: 03.28. megérkezett:04.23. Aliexpress 220$ +3db fólia ajándék. Chinapost, vám és költségmentes) Szerettem volna egy magyar romot a telefonra , az itt javasolt Lifew 109 romot letöltöttem Jbart-val magyarítottam. flashtool-val CWM recoveryt telepítettem , majd megpróbáltam a magyar romot feltenni, követtem mindent amit a fórumon olvastam a műveletről, mégsem akar sikerülni. Elkezdi a telepítés, majd néhány másodperc azt írja hogy telepítés megszakítva. Többször is megpróbáltam, nem sikerült. A telefon nincs rootolva. Tudtok segíteni?

Nem gondoltam komolyan........

(#193) Xabi78 válasza attack77 (#192) üzenetére


Xabi78
aktív tag

Szia!

Jelenleg én a s111 pu modot javaslom föltenni. A fölrakás menete: előbb falshtoolal a gyári 110-es romot fölrakni, aztán a CWM-et, majd a 111 pu modot.
A magyarítás nekem nem sikerült közvetlenül, így a rom fölrakása után a system /app /framework és a build.prop -ot kimásoltam, majd ezt zippeltem, és etettem meg a bartal, azután ezeket raktam vissza a telefonba (jogosultságokra figyelni!).

Szoval előbb juss el addig, hogy legyen egy jó romod, és csak utána magyaríts, mert ha mindent egyszerre akarsz, akkor nehéz kitalálni, hol rontottad el.

X.

Cave canem!

(#194) satwatcher válasza Xabi78 (#191) üzenetére


satwatcher
csendes tag

Hogyha érdekel valakit, ezzel sikerült megoldanom a videómentéses problémát: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.marginz.snap
Egyedül az fps nem tetszik, nem lehet beállítani, leviszi ntsc szabványnak megfelelő értékre...

(#195) extraktor válasza Xabi78 (#193) üzenetére


extraktor
tag

Szia!

A s111 pu modot honnan tudom leszedni, jelenleg a s112 van fenn nekem, ezzel nincs bajom, és még a külső SD kártyára is menti a képeket.

(#196) Xabi78 válasza extraktor (#195) üzenetére


Xabi78
aktív tag

Innen, de azóta a legfissebb az s113pu mod.

X.

Cave canem!

(#197) extraktor válasza Xabi78 (#196) üzenetére


extraktor
tag

Köszönöm

Azt nem tudod, hogy CWM recovery-ből visszaállítva a mentést miért írja hogy kevés a rendelkezésre álló memória?

(#198) extraktor


extraktor
tag

Ja meg azt is, hogy miért áll vissza a gyári recovery-re az első használat után.

(#199) cappa72 válasza extraktor (#198) üzenetére


cappa72
nagyúr

Az azért áll vissza, mert van egy gyári recovery visszaállító benne (mármint a rom-ban magában)
Ha root-olt a készülék, akkor ki tudod szedni belőle, ha nem, de feltetted a CWM-met, akkor a kínaszoft eltávolító siethet segítségedre. Ezt CWM-ből kell telepíteni, miután felteszed magát a CWM-met, és mielőtt elindítanád telefon módban a telefont.

[ Szerkesztve ]

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#200) extraktor válasza Xabi78 (#196) üzenetére


extraktor
tag

Szia.

A 113 system résznél megáll...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.