Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jerry311


jerry311
nagyúr

...Bulbing 2D/3D fantázianevű lámpáik biztosan megvásárolhatóak lesznek majd, a tervek szerint 65 dolláros áron...

Egyáltalán nem biztos. Csak az a biztos, hogy megkapják a pénzt, aztán talán egyszer lesz belőle lámpa is. Jobb esetben már 2016 első negyedévében.
Ne felejtsük el, hogy ez közösségi finanszírozás, nem webshop.

[ Szerkesztve ]

(#2) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Arra tippelek, hogy k.drága lesz, miközben igazán semmi előnye sincs az átlagember otthonában.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#3) jerry311 válasza Tigerclaw (#2) üzenetére


jerry311
nagyúr

Csak egy kattintással lett volna több megnézni az árat Kickstarteren... :U
47 GBP (mai árfolyamon 20k HUF) a legolcsóbb változat. Tippelem szállítás nélkül. A végleges bolti ára, meg valószínűleg több lesz.

Haszna? Ennek? Ez divattermék, ennek szépnek kell lenni, nem pedig jól világítani.

(#4) Béééla


Béééla
őstag

Szép, dizájnos, és kifejezetten hasznos, ha az ember egy 5 centi keskeny sávban szeretne világítani ;)

Ez egy hatalmas kalap...
Ez történik, amikor dizájnerek terveznek terméket és a praktikum fel se kerül a listára.

Bélabá

(#5) Seangaijin


Seangaijin
senior tag

NA ennek sincs semmi értelme, pláne nem ennyiért.

YouTube csatornám gameplayekkel: https://www.youtube.com/c/seanjrrussel

(#6) Zimmy88 válasza Seangaijin (#5) üzenetére


Zimmy88
tag

Mégis összedobták rá a pénzt... :)

FZR2000 ®

(#7) Seangaijin válasza Zimmy88 (#6) üzenetére


Seangaijin
senior tag

Nagy az Isten állatkertje, volt már rá példa máskor is. :DDD

YouTube csatornám gameplayekkel: https://www.youtube.com/c/seanjrrussel

(#8) Lacok


Lacok
őstag

Ötletes de ezen kívül több pozitívum nem jut eszembe. :DDD

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#9) TigerCat


TigerCat
nagyúr

Csak nekem nem fér a fejembe, újabban miért kalapoznak minden baromságra a neten? Vagy már tényleg öregszem?! Ehh...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#10) Béééla válasza TigerCat (#9) üzenetére


Béééla
őstag

Mert nem kell, csak egy prototípust csinálnod, és előre összeszedheted a pénzt a termékre. Teljesen jó a fejlesztőnek. Aztán ha nem sikerül, még sír egy kicsit, aztán még egy kicsit, majd eladja a facebooknak ;]

Bélabá

(#11) TigerCat válasza Béééla (#10) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Hát jó.
Éljen a közösségi szellem, Y generáció mind felett!
Pont ma olvastam erről egy cikket, éppen beleillik.
:-)

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#12) Béééla válasza TigerCat (#11) üzenetére


Béééla
őstag

Ha lennél oly szíves, belinkelnéd? :)
Valószínű akkor illik a témához.

Bélabá

(#13) Tesztelo.hu


Tesztelo.hu
senior tag

A búra végre hossz ú az új helyesírás szerint, idomult a kiejtéshez.

(#14) elefant válasza Tesztelo.hu (#13) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

"Ennek értelmében egy éven keresztül a változások előtti és utáni szabályok szerint írt szövegek egyaránt szabályosnak számítanak."'

(#15) Tigerclaw válasza jerry311 (#3) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Látod, kattintani se kellett és tudtam, hogy túlárazott lesz. 20k-ért szerintem kovácsoltvas éjjeli lámpát is kapsz, és ahogy mondod ez a kezdőár és várhatsz rá 1 évet.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#16) MineFox54


MineFox54
őstag

Egy ilyen egész jól mutat :)

(#17) TigerCat válasza Béééla (#12) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Persze, no problem: [link]

Ezt írja: "megosztás alapú gazdaság"

Hogy ki-mennyire akarja kölcsönadni a kocsiját másoknak, érdekes kérdés. (speciel én bárkinek szívesen odaadom, sosem csináltam belőle ügyet) De ha azt nézem, hogy pénzt is kapok, ha velem egy irányba tartó embereknek szorítok egy helyet az autómban, ráadásul mindezt egy jól ellenőrizhető módon, alkalmazáson keresztül intézem, egész más a leányzó fekvése. Szóval van abban valami, amit a cikk pedzeget. Nekem legalábbis simán összevág a közösségi finanszírozással és a mai trendekkel.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#18) Komplikato válasza Béééla (#4) üzenetére


Komplikato
veterán

Mondjuk pont azt néztem a videóban, hogy ott a fény egy rendes kör alakú területet világít meg, nem egy kis sávot. vagy csaltak a videóval, vagy trükkösebb a kialakítása mint gondolnánk.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#19) Kékes525


Kékes525
félisten

Nagyon ötletes dizájn. Ha jól is világít, akkor megéri az árát.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#20) elefant válasza Komplikato (#18) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

hát lehet, hogy a LED-eket úgy állították be (kicsit ferdén), hogy lefedjenek valamekkora területet.

(#21) icp1970


icp1970
senior tag

20 000_ért kinek éri ez meg?

(#22) Supra


Supra
tag

Szerintem ez egyszerűen nem fog működni.

Teljesen más dolog átverni a szemet egy 2D videóval, és más pár méterről, élőben.

CSillagkapu rajongók ide -> www.SG-1.hu

(#23) Béééla válasza icp1970 (#21) üzenetére


Béééla
őstag

Dizájnlámpa. Azoknak, akik nem világítani akarnak vele, hanem villogni. Ez dísz. És kickstarteres, meg van benne LED, tehát az itcafé szerint a techbe tartozik.
Ahogy a diszkógömb és sok egyéb világítás is.

Bélabá

(#24) Kernel válasza Supra (#22) üzenetére


Kernel
nagyúr

Hogyne működne, LED-szalag is működik, LED-csíkok is működnek, az optikai szál (fényvezetés) elvét is már régen felfedezték. De szerintem ez nem csak elmélet, ki is lett már próbálva.

A kilépő él legömbölyített kiképzésével el lehet érni, hogy igény szerint szórja a fényt. Szintén a kilépő élen érdesíteni, mattítani kell a felületet, valamint a bemart díszhálót is, így szépen sugározni fog.

Egy érdekes mellékhatás lenne, hogy ha belekarcolok valamit, akkor a karcolás is világít.

Fizikailag teljesen megállja a helyét szerintem, "csak" valakinek ki kellett találni.

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.