Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr.Anonymus

    addikt

    válasz Plazmacucci #284 üzenetére

    itt nem a fémházról van szó
    a htc one X teljesen polikarbonát volt még is egy egyedi ütős design
    nem arról szól náluk a designer részleg hogy az egyik fogja az iPhonet a másik meg körberajzolja

    régen pl. a samsung és képes volt egyedi designt alkotni minőségi anyagokból, pl. elég csak a g600-asra gondolni, vagy a g800-asra
    sokan mondják erre, hogy dehát most már csak egy kijelző a telefon, és így nehezebb belevinni egyediséget, de ez csak kamu, hiszen pl. a samsung telóknak mai napig van alsó gombsoruk, stb.
    elég lenne pl. az alsó felső kávára rátenni egy pl. az u800ason látott szálcsiszolt fém borítást, egy markánsabb formát, és máris egyedi lenne
    eleinte még az érintős vonalba is próbáltak valami egyedit vinni, lásd omnia hd, aztán áttértek kritikán aluli minőségre és apple másolásra,
    most hogy megszorongatták őket kínában legalább az előbbivel szakítottak, az utóbbi sajnos megmaradt..

    nem kellene az apple által kitaposott úton járni, csak hát ugye az a biztos megtérülő anyagilag :U

    [ Szerkesztve ]

  • no more

    addikt

    válasz Plazmacucci #284 üzenetére

    Nem. Nálunk azért prémium, mert ha kézbe veszed nem olyan érzés, mint mondjuk egy féltégla Nokia. Tökéletesen belesimul a kézbe, mintha nem is fognád. A fémház egy extra. Mint írtam, mind hardveresen, mint szoftveresen prémium. A stockon kívül a Sense az egyetlen lag-és akadozásmentes felület Android vonalon, ami lazán hozza az iphone-ok teljesítményét. Nem is beszélve a mostani Harman/Kardon hangtechnikáról, és a Dolby hangzásról hangszórón (gondolom fülesen sem rossz). El sem tudom képzelni, hogy szólhat fülessel... kegyetlen durva lehet. Nekem a zene a legfontosabb, volt már Sonym, Samsungom, meg sem közelítik a HTC-t. :) A support meg olyan, hogy beküldöd a telefont pl. kamera lilulással (ugye ez M7 szériahiba, thx semmirevaló Sharp), és ha nem tetszik nekik pl. a hangszóró (gondolom recseghet, vagy ilyesmi), még azt is kicserélik, ha esetleg volt illesztési hiba, kijavítják.

    (#296) spawn21: A szokásos #nemprémiummerfém előjött ;]

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés