Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BiP


BiP
nagyúr

A gran turismo sorozat mindig meg tud lepni, egyre jobban és jobban néz ki.

(#2) Sicilian


Sicilian
addikt

Magukért beszélnek a képek, gyönyörű :K

nothing is true everything is permitted..

(#3) Angel1981 válasza BiP (#1) üzenetére


Angel1981
veterán

Viszont a fejlesztési idő is csak nyúlik, nyúlik....

(#4) redXIII


redXIII
senior tag

jó munkához idö kell :D

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#5) anulu


anulu
félisten

csak jelenne mar meg! :W:O

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#6) hfrankee


hfrankee
senior tag

Csak ez a game miatt vennék PS3-at!
Nagyon jól néz ki!

(#7) blazsey2


blazsey2
senior tag

Meseszép képek.Jó lenne vele már játszani.

PSN ID:blazseydr

(#8) Mappa válasza hfrankee (#6) üzenetére


Mappa
addikt

Én is most tervezgetem még csak,hogy vennék ps3-at ...de év vége ...hát hol van az még :O :O

nem kötelező megadni

(#9) heihachi


heihachi
addikt

Még jó hogy jól néz ki, mikor 3840 px × 2160 px méretű bullshit képek. Nem értem miért nem tudnak a játékból kiadni rendes valós képeket, nyilván már kész van annyira a játék, hogy abból tudnának pár rendes képet elénk vetni. Több értelme lenne, mint ezeknek.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#10) Peat;)


Peat;)
veterán

Mi az az egy dolog ami már tény hogy közös a GT5-ben és a Forza3-ban? A marketing.

No de biztos szép lesz, kíváncsi vagyok itt mennyire dolgozzák ki a pályák részleteit, forzában nekem túl statikusak, halottak.

(#11) Gebriel válasza Peat;) (#10) üzenetére


Gebriel
veterán

Másik portálon azt olvastam, hogy a Sony 3D-be akarja kihozni a GT5, nem tudom mennyire van valóság alapja. :F

Szerk: Meg is találtam.

Képek tényleg szépek.

[ Szerkesztve ]

(#12) UnSkilleD


UnSkilleD
senior tag

hihetetlenül szépek

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#13) Sir Pocok


Sir Pocok
őstag

[link] :Y :R

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#14) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Tényleg szép de már lassan azért ideje lenne ki is adni nem csak 5-5 képet kidobni minden 2. hónapban mert ez így elég kevéske...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15) heihachi válasza Sir Pocok (#13) üzenetére


heihachi
addikt

De miért engedik, hogy ilyen ocsmányul belelógjon a kormány a kezébe :(

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#16) Sirandrish válasza heihachi (#15) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem ez nem olyan nagy gond ugyanis ilyen kamerát még replayhez sem nagyon fog senki használni..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17) niyabinghi


niyabinghi
tag

Gyönyörű képek, de ez már megint a "Hol van még karácsony?" kategória. Év végéig még tizenkétszer átvariálják a megjelenést, aztán nem jön ki jövőre sem. :((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.