Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz moha21 #103 üzenetére

    Én magát az akksis témát nem értem. Mert én ki nem ejtettem ilyet, ez úgy nem értem miért jött ide :B

    Itt jön az amikor valaki kiszámolja nekem a legyártott kapcsolók okozta ökoterhelést is, ezek szállítását és mindent ami ehhez kapcsolódik. Utána majd pontos számítás lesz, addig meg ámítás-bámítással.
    A hálózati üzemzavarról most konzultáltam, a válasz: ha védeni akarod a cuccaidat, és nem csak beetetni azzal, hogy a túlfesz nem vágja haza a fél házat, akkor egy vödör kismegszakító, nagyon sok horonymaróban cserélt korong, rengeteg javítás és csövezés, meg úgy 4* több vezeték kell. Na utána spórolhatsz hatékonyan, és véded az eszközeidet is. A többi az tessék-lássék megoldás.

    Az izomválasz az igenis tőled jött, egyből vérszemet kaptál, hogy a baromja, tiszta ökör, a hülye apjával együtt. Senki sem vitatta, hogy lehet spórolni meg környezetet védeni, senki, egy szóval sem. Csupán érdemes a mérlegre tenni, hogy érdemes-e mondjuk így szerintem nálunk pölö olyan 60 darab konnektort felkapcsolózni és oda-vissza kattintgatni mikor jövünk megyünk fel és alá. Magával a filóval van a gond, tehát tök szép, hogy lemondasz a kényelemről, de ez valahogy mindig kimarad az ilyenekből, hogy ez mivel jár. Ez azzal jár, hogy a végtelenségig húzhatjuk a dolgot, és lehet bizerálnia termosztátot meg a bojlert is, hogy na csak 1 fok és spóroltam ennyit. Király. Csak az azért van, hogy neked komfortos legyen valami. Zéró végösszegű a játék, játszunk fair playt forintosítsunk mindent.

    Hogyne lehetne, szépen kiszámolható a dolog nyilván. Hogy van-e értelme 0,5 wattokkal szórakozni, mikor 25kW-nyi kályha vereti magát mikor milyen kedve van az embernek éppen? Nincs. Ennyi TV és töltő még nálunk sincs, pedig csak laptopból 6 van összesen. Sajnos az a havi 2k az olyan tétel ami semmis, egy szépen kitakarított EGR szeleppel benzinből többet tudsz spórolni, tapasztalat.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés