Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Juhtúró


Juhtúró
tag

én hamar megjelenősnek :K

http://linuxtutorialok.blogspot.com/

(#2) Gergello


Gergello
addikt

Nem sok köze van a fallouthoz, de nem rossz artwork. Vmi steampunknak jobban elmenne.

(#3) sirdond


sirdond
őstag

játékélményben legalább fallout 2 szerűségesnek, sokáig játszósnak és nem havidíjasosnak :DD

egyébként ezt is a bethesda fejleszti?

és miért ne lenne köze a fallouthoz?
nuka cola? gecko?

[ Szerkesztve ]

(#4) Morden24 válasza sirdond (#3) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ti milyennek szeretnétek a Fallout Online-t?

3 blu-rayen terpeszkedő, rendkívül bonyolult és terjedelmes Single Player szerepjátéknak ;]

Sectumsempra - For Enemies

(#5) WD40 válasza sirdond (#3) üzenetére


WD40
aktív tag

Van köze az eredti Fallouthoz, de én úgy vettem észre, hogy a 3 egy Oblivion, amire Stalker skint húztak.

Az analog világ utolsó (?) harcosa.

(#6) sirdond válasza WD40 (#5) üzenetére


sirdond
őstag

a fallout 3 nem éri el az 1 és a 2 szintjét, de a tacticsnál mindenképp jobb
szerintem élvezhető, bár olyan sokszor nem játszom majd újra mint az elődöket, de engem eddig is hosszú időre lekötött, és ez azért mostanában elég ritka
stalkert nem ismerem, oblivionnal is sokat játszottam és szerintem más lett a fo3, lehetett volna sokkal rosszabb is...

azt hittem, az art workre írja, hogy nincs köze a fallouthoz

(#7) D1Rect válasza Morden24 (#4) üzenetére


D1Rect
félisten

Igen-igen-igen :K :C

(#8) frame>24


frame>24
addikt

Elnézést kérek, de mi lenne, ha tennének egy kísérletet a régi nézettel, FPS helyett?? Visszahoznák a régi turn-based módszert, de a türelmetlenek kedvéért bennhagyhatnák opciónak a TACTICS-ból megismert változatot is...
Ezen kívül persze, amit Morden24 mondott a #4-ben. ;]

jah, és egy olyan művészlelket, aki az elsőhöz hasonló hangulatú zenét tud írni!!! (hogy úgy érezzem, egy reménytelen, elhagyatott, sugárzó tájon vagyok)
Ez a 3-ban nem gyött össze...

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#9) Gergello válasza sirdond (#3) üzenetére


Gergello
addikt

A 2 hangzatos címen kívül semmi köze, így értettem.

(#10) Gregorius


Gregorius
őstag

Megmondom őszintén, ha nem lenne felvésve a falra a "Gecko" meg a "Nuka Cola", akkor elsőre inkább a Beneath a Steel Sky jutott volna eszembe.

(#11) Morden24 válasza Gregorius (#10) üzenetére


Morden24
nagyúr

És nem is sírnám el magam, ha a 123. MMO helyett inkább remake-elnék az egyik legjobb point&click kalandot :U

Sectumsempra - For Enemies

(#12) nrgia


nrgia
őstag

:K

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#13) sirdond válasza Morden24 (#11) üzenetére


sirdond
őstag

ebben sokan egyetértünk, de marketing szempontból nekik nem éri meg
mert melyik vérpistike venné meg,ha nem lenne ultrabrutál grafika, fps nézet stb... :)

(#14) Zsoccc válasza Gregorius (#10) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Nekem is pont a Beneath a Steel Sky jutott róla eszembe, be is gyűjtöttem gyorsan a gog-ról.

(#15) Zsankee válasza Morden24 (#4) üzenetére


Zsankee
aktív tag

en azert a 3 darab blue rayes megodlasrol lemondanek, nincskedvem emiatt optikai meghajtot vasarolni;)

bar tul tag az online megfogalmazasa. Remelem nem ilyen mmorpg-s, fizetos jateknaknak terveztek azert, fantaziatlan kuldetesekkel.

legszebb öröm a söröm

(#16) Morden24 válasza Zsankee (#15) üzenetére


Morden24
nagyúr

Költői túlzásnak szántam, de ha komolyan vesszük, akkor kb. két hónapja vettem 20K-ért egy Blu-ray/HDDVD olvasót (ami persze cd/dvd író is egyben), szóval minden, csak nem drága.

De azért 150 gigányi játékanyag elképzelése nekem igenis vonzó. Valszeg akár 3-4szeres árat is lazán kivágnék érte, mert még 2015-ben is azzal tolnám :DDD

Sectumsempra - For Enemies

(#17) Wolverine válasza sirdond (#3) üzenetére


Wolverine
félisten

A Fallout Online jogai még az Interplaynél vannak, nem a Bethesdánál. Ha elkészül valaha ez az MMO, akkor nem lesz köze a Fallout 3-hoz...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.