Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) komloskaroly


komloskaroly
tag

jó ez csak idő kell neki az Android se egynapalatt nőtt ekkorára

G3 D852

(#2) Воланд


Воланд
titán

trollkodjak? [link] ;]

bar a jovokep nem rossz, sot tulajdonkeppen pozitiv. meg az is, hogy reklamok nelkul adtak el ennyit. kivancsi leszek majd a q4-es adatokra.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3) smkb


smkb
őstag

[moderálva] Épp most jött ki a Gartner jelentése, hogy tovább csökken a részesedésük a piacon, nem hogy nőne... 115 millió okostelóból mindössze 1,7milla volt WP7, még a Bada is elverte... vásárlók szemében bizony nem népszerű... halott platform, kutyát sem érdekli felhasználóként. Eddig csak MS dolgozók kezében láttam. :)

Úgyhogy, ha a vásárlókat nem érdekli, onnantól kezdve kapal kabát, ki az az eszement aki fejleszt egy olyan eszközre amiből nem lesz bevétel mert nincs piaca...

Ha így megy 1%-alá csökkennek... az meg már kb a hibahatár :)

[ Módosította: 7 ]

(#4) Blyan válasza Воланд (#2) üzenetére


Blyan
félisten

A q4 lesz az érdekes, a q3 közepére volt elérhető a Mango így ott nem nagyon volt semmilyen fellendülés várható.

[előzmény törölve]

[ Módosította: 7 ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#8) föccer


föccer
nagyúr

A Research In Motion BlackBerry platformja egyre kevesebb fejlesztő számára jelent vonó alternatívát,

vonó -> vonzó

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#9) Phoenixy


Phoenixy
senior tag

Szerintem annyira borzalmasan ronda a windows phone 7, hogy ingyen se kéne...
Androidos vagyok, de az iOS és a régi windows mobile is sokkal szebb volt, mint a windows phone 7. Ezek az oltári ngagy pocsék téglák(kék tégla, zöld tégla meg sárga tégla)...
Azt szeretem, ha van egy "főasztalom(vagy netán több)" rajtuk egy-két ikonnal és valami szép háttérrel és legyen egy menü, ahol ott van a sok kis ikon(az összes app.).
Persze ez csak személyes vélemény, de amikor a wp7 megjelenésekor megnéztem a videot, hogy milyen is a rendszer 2 perc után szószerint rosszul lettem, olyan mintha téglalapokba lennék berázva(pláne, hogy full-screnen néztem).

Motorola Edge 20 Pro

(#10) Воланд válasza Phoenixy (#9) üzenetére


Воланд
titán

olyan rendszer ugy sincs ami mindenki igenyeit ki tudja, ki fogja tudni elegiteni.

nekem pl asztal(ok), hatter meg ikonok nem kellenek.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#11) Blyan válasza Phoenixy (#9) üzenetére


Blyan
félisten

Nekem lila van. :P

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#12) Воланд válasza Blyan (#11) üzenetére


Воланд
titán

mar a multkor is meg akartam kerdezni, hogy ki az a tunderbogar a pictures tile-on (amugy lapka lesz a hivatalos neve)? :DDD ;]

nalam most magenta. :)

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#13) callmeakos válasza Phoenixy (#9) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Nekem is elsőre fura volt ez a Metro UI de megszokható. Más kérdés hogy nekem sem kéne WP7. :D

All→M8

(#14) Blyan válasza Воланд (#12) üzenetére


Blyan
félisten

A csaj? Egy FB-os fotósismerős alkotása. :D
Ahogy ez is. :) Szeretem a ha csinos csajok nyomulnak a Pictures Hub-on. ;]

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#15) Alwares válasza smkb (#3) üzenetére


Alwares
aktív tag

"Jó vicc, max érdeklődik, aztán megnézik az eladási számokat és röhögnek egyet..."
Így van! Ugyanez történik mikor megnézik az Androidos Appeladási számokat...
Egy Wp7-es verzio meg nem fog impressziv szamokat produkalni, de megdobhatja a fo (ios, droid) verziok nepszeruseget, mert a Wp7-es marketen/sajtón egyelore konyebb kitunni, az iTunes es a droid Market mar jo ideje teljesen tulteritett. Annak idejen panaszkodtak az Apple-re fejlesztok h szerencse kerdese a siker Ios-en is.

(#16) Agro válasza smkb (#3) üzenetére


Agro
senior tag

Azért azt is vedd számításba, hogy android kicsit régebb óta a piacon van mint a WP7.

Bár az tény, hogy sajnos sok ember csak azért nem hajlandó WP7-es oprendszeren bármit is csinálni mert első ránézésre nem túl szép. Én is így gondoltam. De miután használta az ember máris rájön, hogy mennyire letisztult, egyszerü, gördülékeny és stabil rendszerről van szó. Sajnos én attól félek, hogy az előitéletek miatt fog tovább csökkeni a részesedése. Már csak abban reménykedek, hogy a Nokia hírneve lendíteni fog az eladásokon. Bár most még androidot használok, de a következő telefonom tuti WP7 lesz.

(#17) Phoenixy válasza Blyan (#11) üzenetére


Phoenixy
senior tag

Kérlek NE... :)

Motorola Edge 20 Pro

(#18) Blyan


Blyan
félisten

Srácok a WP7 még csak hírverést sem kapott sehol mostanáig, ki ismerné akkor?
Látott valamelyikőtök egyetlen WP7 reklámot? A droidos kockáknak meg ez nem jelent alternatívát.
Kb november elején indult el a kampány róla.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#19) Blyan válasza Phoenixy (#17) üzenetére


Blyan
félisten

Kérlek ne légy itt. :K

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#20) Воланд válasza Blyan (#14) üzenetére


Воланд
titán

megertem. :K ;]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#21) smkb válasza Agro (#16) üzenetére


smkb
őstag

Ok, de az Android dinamikusan nőtt kezdettől fogva, és több, mint egy év alatt nem ide jutott , mint a WP7... tudott növekedést mutatni, ráadásul egy olyan cég termékeként, aki előtte nem, hogy mobilos oprendszert nem írt, de oprendszert sem... a WP7-nek meg nem hogy nő a részesedése, hanem csökken, mert nem képes nőni a piaccal... na ez az epic fail, miközben ott van mögötte egy oprendszer óriás... de a legkeményebb az, hogy a Bada is nagyobb eladásokat produkál, pedig az sincs agyonmarketingelve.

[ Szerkesztve ]

(#22) Blyan válasza smkb (#21) üzenetére


Blyan
félisten

[moderálva] nem kell vészmadárkodni, ha elbukik, elbukik, ha nem, akkor nem, de az okoskodás még bőven ráér.
Semmit nem tudsz a WP7-ről, a körülötte lévő dolgokról, hogy miért tart itt, csak lököd a gartnert féle statisztikát.
Az Android térnyerését az olcsó szaroknak köszönhette, és 4 évről beszélünk - a dinamikáról meg annyit, hogy az utolsó másfél évben ugrott meg igazán a részesedése; és masszívan benne volt ebben a Nokia töketlenkedése a Symbiannal.
Térjünk vissza erre 3 év múlva.

[ Módosította: 7 ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#23) mAiNiAc


mAiNiAc
csendes tag

Én speciel szívesen használnék Windows Phone-t is, de Androidra sincs pénzem igazán...

(#24) leviske


leviske
veterán

Ez a cikk nagy hasonlóságot mutat a ma kiadott jegybanki nyilatkozattal. "Nincs gond a gazdasággal, a forint Hókuszpók miatt esik." ;]
Amíg ilyen lassan implementálnak olyan (jövőre nézve) alap funkciókat, mint az NFC, addig még a Nokiára sem számíthatnak, hogy majd Ő tolja a s*ggüket.

(#4) Blyan: Az azért mindenesetre gyalázat, hogy tudtak tovább csökkenni, miután már Ballmer örömködött nyáron, hogy elérték a mélypontot.

(#27) Maxentius


Maxentius
addikt

Ó de remek, kétszer volt kinn a hír, a másik topikjába írtam, azért szép gesztus lett volna átemelni ide a hozzászólásomat... :(((

Azért az nem mindegy, hogy 83% vagy 7%, ha az Android-ot a Symbian-hoz hasonlítjuk. A WP esetében a Nokia remélhetőleg jó lóra tett, később kiderül.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#28) Blyan válasza leviske (#24) üzenetére


Blyan
félisten

Szerintem még csak nem is meglepő, mivel még mindig a WM6.5 leépülése okozza ezt, a statisztikailag (majd keresek ilyet kimutatást, mert az a menő) a WP7 felhasználók 80%-a elégedett a telefonjával.
Ráadásul a Q3-as eredményekben értelemszerűen nem lehetnek benne a Mangós készülékek, mivel azok értékesítése 1 hónapja se kezdődött el (azokból is csak a két HTC került piacra akkor, a Nokia, Samsung, Acer stb még csak a héten indult el az értékesítőkhöz).

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#29) moonman válasza Blyan (#28) üzenetére


moonman
titán

a WP lassan, de novekszik, csak a barmok egybe szamoljak a WM-mel, az meg eroteljesen csokken.

aki meg szarozza, azt csak sajnalni tudom, nem tudja, mit hagy ki. ha mar szoba jottek a ronda kek kockak...

[ Szerkesztve ]

(#30) maki12 válasza Blyan (#28) üzenetére


maki12
senior tag

Ott a pont!Volt teszem fel 10 millió Windows MOBILE!Az ugyebár ment a süllyesztőbe,és jöt a Windows PHONE!Tehát még nem értük el azt a szintet hogy több wp-s eladás legyen mint amennyi wm-os telo megy a süllyesztőbe...wp8-nál majd néztek amikor 50% lesz a piacból a wp :DDD :DDD No trolkodás :DDD :DDD :N

HTC U11 & Nikon D5300

(#31) bejmuller


bejmuller
aktív tag

A hétvégén cseréltem a Defy-met Optimus E900-ra :)
ÉG és FÖLD a különbség :R nem bántam meg :K

Az ornitológusoknak nincs jutalom a munkájukban. A madarak leszarják az embereket. :D

(#32) Davey7


Davey7
senior tag

En kivancsi fajta vagyok,szoval szivesen kiprobalnam. Csak az ok amiert nem cserelem,hogy pl a Whatsapp nevu proram meg elegge bug-os. Nemtudom,hogy miert nem tudtak megcsinalni rendesen.

A WP7 meg alapbol hatrannyal indul a rossz hirnev miatt... Mikor beszelek az ismeroseimmel,hogy milyen fasza lehet a WP7 ugy kiprobalnam,akkor mindig az jon,hogy Windows telefon :F Microsoft :F Akkor az biztos fos,teljesen hulye vagyok, az iOS-nel nicns jobb a vilagon...blablabla.
Nem tudja szerintem az emberek 70%-a,hogy ez egy teljesen uj rendszer. Es ez hatrany.

(#33) =Mentor= válasza smkb (#3) üzenetére


=Mentor=
őstag

Gratulálok... Csak azt felejted el, hogy a legtöbb idén bejelentett WP7 Mango mobil még meg sem jelent a globális piacon... A siker/sikertelenség majd az utolsó negyedéves, vagy a 2012 Q1 adatok alapján dől el...

:U

[előzmény törölve]

[ Módosította: 7 ]

(#34) szőröscica


szőröscica
addikt

Nekem még soha ennyire gyors, felhasználóbarát és stabil rendszerem nem volt, mint a WP7. Egyszerűen imádom.

(#35) maki12 válasza bejmuller (#31) üzenetére


maki12
senior tag

Énis csatlakozom remélem minél elöbb a klubbhoz :B

34: Ezért üti az droidott nálam :K (szvsz)

[ Szerkesztve ]

HTC U11 & Nikon D5300

(#36) Ricardo válasza Agro (#16) üzenetére


Ricardo
félisten

"Bár az tény, hogy sajnos sok ember csak azért nem hajlandó WP7-es oprendszeren bármit is csinálni mert első ránézésre nem túl szép. "

Így vagyok vele én is. A korlátain még csak csak túlteszem magam, de a kinézete "nem jött át". Megláttam, nem fogott meg. Elmentem, megnyomkodtam még mindig nem volt az igazi. Lehet hogy szereznem kellene egyet és használni egy két hétig :F

[ Szerkesztve ]

(#37) szőröscica válasza Ricardo (#36) üzenetére


szőröscica
addikt

Teljesen más a belakott rendszer, mint amit a boltban nyomogatsz.
Mikor meghozta a futár a telefonom, kicsit elszontyolodtam, hogy annyira mégsem király ez. Aztán beállítottam a live profilomat, összeraktam a facebookot a névjegyzékemmel, felállítottam a postafiókomat, a képeimet felszinkronizáltam, előfizettem mobilnetre és megelevenedett a készülék.

Ezt a rendszert használni kell, nem youtube videókat nézni róla.

(#38) Ricardo válasza szőröscica (#37) üzenetére


Ricardo
félisten

Az a baj hogy ami ne jön be rajta, az szerintem a belakástól független. Nem a csempék zavarnak, azt tudom hogy megelevenednek. A főoldalon "uralkodó aszimmetria (tudom miért van így de nem tetszik), és a kilógó feliratok olyan benyomást keltenek, mintha alapból nem erre lenne optimalizálva.

(#40) moonman válasza Ricardo (#38) üzenetére


moonman
titán

ezek mind a dizajn nyelv alapjai. vagy bejon, vagy nem.

(#41) Rolly válasza szőröscica (#34) üzenetére


Rolly
veterán

csatlakozom ... gyors, stabil telefon / oprendszer. Lassan 1 éves a wp7 telefonom, de még nem fagyott le, nem lassult be. Nem felejtett el ébreszteni (androidnak szokása). És ne felejtsük el, hogy 2 éves hardveren azt hozza mint a droid a mostani hardvereken ... :)

Egy dolog hiányzik nekem egy 64 vagy 128 gigás változat, torrent kliens full hdmi kimenet :D

(#42) moonman válasza Rolly (#41) üzenetére


moonman
titán

a 1st gen. Snapdragon nem ket eves. ;)

(#43) hegyesidr


hegyesidr
tag

Nekem egy elfogadható, jól használható navigáció hiányzik belőle !!! Ennyi idő alatt már összehozhattak volna rá valami normális dolgot.

(#44) moonman válasza hegyesidr (#43) üzenetére


moonman
titán

van tobb is, magyarul is. nezz utana, mielott nyilatkozol.

(#45) hegyesidr válasza moonman (#44) üzenetére


hegyesidr
tag

Olvasni tudni kell ! Azt írtam, hogy normális, elfogadható, használható navigáció. Nem gányolt, pontatlan térképeket használó dolgokra gondoltam.

(#46) moonman válasza hegyesidr (#45) üzenetére


moonman
titán

neked sem artana. idezem magam: "nezz utana, mielott nyilatkozol."

(#47) Oppenheimer válasza maki12 (#35) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Szintén zenész :K

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#48) adrianv


adrianv
tag

Szerintem van jövője a wp7-nek. A nokia alájuk dolgozik+reklámozni fogják most mint állat. Végülis nincsenek olyan tulajdonságai, amelyek miatt rosszabb lenne mint a többi plattform. Jó, még nem fejlesztenek rá sokan, de ez csak idő és vársárlók kérdése. A szoftverfrissítést is nagyon igérgeti a MS.

Sorry for party rocking!!!

(#49) r4z válasza moonman (#42) üzenetére


r4z
nagyúr

~2,5 éves az első Snapdragonos PDA. A Toshiba TG01 2009 januárjában lett bejelentve és 2009 nyarától már lehetett kapni.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#50) moonman válasza r4z (#49) üzenetére


moonman
titán

a QSD8250 2008-as tipus, ami akarhogy nezzuk, 3 eves. nyugodtan mondhatjuk, hogy a wp elavult hardveren veri az Androidot, de bizonyos esetekben az iOS-t is.

vegulis nincs min csodalkozni, az MS elsosorban szoftverceg, tudjak a dolgukat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.