Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thome


Thome
addikt

Fake. Tuti.

(#2) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ezt linkelték a másik topicba nem?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) h-yle


h-yle
addikt

Ezt, és ha ez fake akkor megeszem a darutollas kalapom. Azaz elmegyek, veszek egy kalapot, levadászok egy darut rátűzöm a tollát a kalapomra, majd az egészet leöntöm csokimázzal és akkor eszem meg.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#4) Sirandrish válasza h-yle (#3) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem sem fake egyébként..túl igényes...
még ha csak egy kép lenne róla akkor azt mondom hogy talán de így..
viszont sose lehet tudni..lehet valaki marhára unatkozik :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) ViTaZi


ViTaZi
aktív tag

Hát nagyon remélem nem kamu mert mostanában készülök X-et venni, és ha tényleg lesz slim box akkor várok vele :)

braner00 kerüljétek!

(#6) Gomez86


Gomez86
őstag

Viszont ha ez lesz a nagy bejelentés, akkor szerintem nem igazán nagyobb mint tavaly a natal. Vagyis a Kinect. vagymi...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#7) Thome válasza ViTaZi (#5) üzenetére


Thome
addikt

Ha mégiscsak lesz, akkor várj, és később sokkal ócsóbbé megkapod a sima X360-at... :C

(#8) ViTaZi válasza Thome (#7) üzenetére


ViTaZi
aktív tag

én is ezt a taktikát akarom alkalmazni csak alig bírom kivárni :D

braner00 kerüljétek!

(#9) Sicilian


Sicilian
addikt

Pofás darab :B

nothing is true everything is permitted..

(#10) Razuel


Razuel
aktív tag

A microsoft mért adna ki egy nemtudom milyen nyelvű videot, ha még angol sincs? Szerintem ez fake, bár ha mégis igaz és ez a "nagy" meglepetés.. Hol veri ez a natalt? :U

(#11) blazsey2


blazsey2
senior tag

Csak erre telne a nagy Microsoftnak :(
Nem hiszem, énszerintem bejelentik az új gépet ;]

PSN ID:blazseydr

(#12) Ateszzero


Ateszzero
őstag

" Compatible con Kinect"

Nagy reklám. A mostani Xbox-ok nem lesznek kompatibilisek a Kinect-el?

(#13) D1Rect válasza Ateszzero (#12) üzenetére


D1Rect
félisten

Így kell reklámozni egyszerre 2 dolgot is. ;)

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#14) Sirandrish válasza Ateszzero (#12) üzenetére


Sirandrish
legenda

gyaaaaa...az lenne a kurva nagy pofon:DDD
Amúgy kompatibilis de én picit eljátszottam a gondolattal :DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15) Chosen


Chosen
addikt

fake vagy nem, az eredeti jobban néz ki szvsz

(#16) keIdor válasza Sirandrish (#14) üzenetére


keIdor
titán

Én elsőnek ezt a hírt néztem meg, néztem is mi a fax az a Kinect...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#17) Morden24


Morden24
nagyúr

Ez alapján nem tűnik annyira fake-nek. Bannerokról van szó, és elvileg konkrétan MS-szerverről származnak.

Sectumsempra - For Enemies

(#18) Sirandrish válasza keIdor (#16) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát a Natal v2 :D
Aztán megjelenésnél kitudja még hogy hívják majd :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19) h-yle


h-yle
addikt

Juteszembe. LIVE-on lesz sajtó konferencia stream, vagy marad a laptopot a TV-re és GT stream?

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#20) Morden24 válasza Sirandrish (#18) üzenetére


Morden24
nagyúr

Kinect-nek, ez már tuti. Megtette az MS a hivatalos bejelentést.

(#21) Sirandrish: Áh, MS-nél elég hatékony az átnevező-hadosztály.
Arról nem is beszélve (természetesen), hogy ilyen közel a boltba kerüléshez már a gyártás és a reklámanyagok miatt nem lesz névváltoztatás.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#21) Sirandrish válasza Morden24 (#20) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az még nem jelent semmitsenem :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22) h-yle


h-yle
addikt

Azon kívül, hogy az lesz a neve tényleg nem jelent semmit. :)

[ Szerkesztve ]

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#23) Sirandrish válasza Morden24 (#20) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jól van csak viccelten nah :)
Egyébként arra azért kíváncsi leszek hogy mennyire fogják erőltetni a cuccot..
Sajnos a WII-nél is van olyan játék (nem is kevés) ahol inkább hátrány a mozgásérzékelés mint előny...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#24) elithun


elithun
őstag

Hagyjuk már a pletykát, pár óra múlva úgyis kiderül.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#25) Sirandrish válasza elithun (#24) üzenetére


Sirandrish
legenda

megölted a hangulatot :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#26) Gomez86 válasza elithun (#24) üzenetére


Gomez86
őstag

Tényleg! Lehet majd valahol nézni élőben (webstream, ilyesmi), ezt a cuccot ami mikor is kezdődik? :DDD

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#27) D1Rect válasza Sirandrish (#25) üzenetére


D1Rect
félisten

Topikgyilkos.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#28) Thome válasza Morden24 (#17) üzenetére


Thome
addikt

Hát ha valóban ez lesz, mármint hogy az ms szerverről való a banner, akkor elég rút jószág lesz ez az új keksz.

(#29) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

Ez ok, de csak nekem nem látszik, hogy "slim" lenne? :DDD
Sztem csak egy újratervezett Xbox, nem vékonyabb egyáltalán vagy csak azért érzem így mert nincs sajátom?:D

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#30) Sundesz


Sundesz
őstag

Úgy néz ki mint egy dögös kis PC-s ház. A méreteket képről igen nehéz megállapítani, de elsőre nem tűnik annyira kicsinek/slimnek a DVD tálcához viszonyítva.

Látom WLAN is lesz benne, ami nem utolsó szempont, eddig is elég nagy hiányosság volt szerintem. Esetleg beleraknak még egy blu-ray olvasót a házimozisoknak, bár ez kizárt dolog. :)

[ Szerkesztve ]

Hörcsög Powa'

(#31) elithun válasza Gomez86 (#26) üzenetére


elithun
őstag

Talán majd itt lesz livestream (vagy mi a neve): link
Egyébként 7kor, ahogy azt a hír is írja. :D

[ Szerkesztve ]

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#32) Morden24 válasza Thome (#28) üzenetére


Morden24
nagyúr

Megosztó, nekem blikkre tetszik, de élőben kell megnézni. Le ettől még nem cserélem a sajátomat, jóféle az :)

A PS3 (fat) pl. sem képről, sem élőben nem jött be soha, a Wii képről mindig tetszett, élőben picit gagyi hatása van.
Talán furcsa, hogy az eddigi ívelt formavilágot élekre cserélik, de valószínűleg ez jobban hozzájárul a manapság eléggé divatját élő minimalista dizájning alkalmazásához.

Ellenben maga a Natal is egy érdekes jószág. Szerintem sokan konrkétan ijedni fognak, ha ilyesmit meglátnak valahol. A két egymás melletti kis szeme miatt erős a gyanúm, hogy párom azzal fogja kezdeni, hogy "bámul az az izé" :D

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#33) h-yle válasza elithun (#31) üzenetére


h-yle
addikt

GameTrailers-en HD-ban lesz stream MS, Sony, Nintendo, EA és UBI.

Activision streamet tud valaki? Jó lenne ezekből egy gyűjtőtopik ide.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#34) keIdor


keIdor
titán

Jó lenne ha az új boxot már nem lehetne feltörni, így a sok warezkullancs nem tudna vért szívni. Hehe, így ez a mondat mondjuk Morden24-től is származhatna...:D
Egyébként nem vicc, tényleg így gondolom én is... Ez újabb pofon lenne a PC-nek, mert ott ha fejen állva írják a védelmet akkor is lesz warez. :U (sokak bánatára)

Mellesleg engem egyelőre nem érint ez a Kinect... bár ha adnak hozzá egy nappalit is, akkor már oké...

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#35) Morden24 válasza keIdor (#34) üzenetére


Morden24
nagyúr

Hát kurvára jogdíjat is fogok szedni, ha ilyeneket mondasz :))

Sectumsempra - For Enemies

(#36) Thome válasza Morden24 (#32) üzenetére


Thome
addikt

Ha az egyik videóban megnézzük, látható, hogy ahhoz képest baromi nagy a natal, majdnem akkora mint a jelenlegi X360.

(#37) Gomez86 válasza elithun (#31) üzenetére


Gomez86
őstag

Köszi, meglesem! :R

"Egyébként 7kor, ahogy azt a hír is írja" Ciki, pedig elolvastam :B

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#38) plus44


plus44
veterán

Na egy ilyenre befizetnék.:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#39) bestyen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.