Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kleroo


Kleroo
veterán

Én erre azt mondom, hogy mostanság jött el a bluray ideje,nem a ps3 bevezetésekor, mikor halálra fikázták és eltemették a boxot, mert nincs benne bd. talán így 3-4 évvel később már lassan szükség lesz rá, de még most sincs égető szükség...

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#2) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Egyszer biztos lesz blu-ray az xbox-ban, mivel már annyiszor elsütötték, hogy lesz...de aztán másnap jött egy hír, hogy nem lesz.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#3) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Köv generációs konzolokban lesz majd értelme a BD meghajtónak igazán sztem, egyelőre felesleges.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#4) Blue@X válasza Scholes9 (#3) üzenetére


Blue@X
senior tag

Szerintem nem felesleges, mivel a pletykák szerint a GT5 3db Blu-ray lemezen jön.

(#5) Zirowe válasza Blue@X (#4) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Tök mindegy,mert ha lesz is a jelenlegi boxhoz bd, akkor sem a játékok miatt lenne benne,hanem film lejátszás végett!

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#6) Def26


Def26
félisten

Én örülnék neki. Gondolom nem lesz 20k alatt a cucc. :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

Sztem meg tökmind1 mi van benne...ha vki mindenáron blu-ray filmeket akar nézni és meg is teheti(valjuk be, még mindig nem a legolcsóbb megoldás) akkor vszínű azt vesz amit akar. Játékok terén, ha meg lehet oldani konzolon a több lemezes dolgot, akkor ezt dvd-vel is megtudják(nem praktikus, de ez van), de filmezésre ott a rengeteg lejátszó.

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#8) hétalvó


hétalvó
addikt

mkv támogatás kellene nem BR :(

https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

(#9) rumkola válasza Blue@X (#4) üzenetére


rumkola
veterán

mikor és milyen platformra? :D
hagyjukmááár...

[ Szerkesztve ]

(#10) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Szerintem a mostani konzolgeneráció bőven kibírja a DL lemezeket. És ami azt illeti majd a következő xbox ban lenne inkább értelme beépíteni, mint külön árusítani. Mert szerintem nem sok értelme lenne. Ha már azt mondják, hogy aki akarja megevszi mellé az annyit jelent, hogy nem tervezik azt, hogy BD lemezre adják ki a játékokat a közeljövőben, tehát csak lemezlejátszásra jó. Annak meg nagy átütőereje nincs. Arra meg inkább nem veszek. Akkor inkább asztali BD playert fogok venni.
Viszont ha az van, hogy kitalálják, hogy a mostani ra is adnak már ki játékokat akkor viszont az van hogy beépített meghajtó lenne a duda és azzal együtt eladni. A meglévő boxonak meg marad az usb-s balhé.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#11) alien_


alien_
őstag

Amíg a játékok nem követelik meg, addig teljesen felesleges..
PS3 -mon sem néznék BR -t, így is elég tisztességesen igénybe van véve az olvasófej, aminek a cseréje pont annyi, mint egy asztali BR lejátszó ára.

Swarm is coming.

(#12) baliii


baliii
senior tag

igazábol lehetne benne, a RAGE-et is azért butítják le, mert az xbox360ban nincs BD... kár érte

(#13) alien_ válasza baliii (#12) üzenetére


alien_
őstag

"Willits released a statement to clarify his earlier statements. He did admit that instead of having five or six wasteland environments as originally planned, Rage will now only have two because of the Xbox 360's DVD limitations (one wasteland for each Xbox 360 disc). However, these two wastelands will now encompass all the content from the five or six that were originally planned. So no content has technically been "removed" from the game -- but the Xbox 360's storage limitations did cause id to rethink Rage's entire story structure."
forrás

Nem butítják, csak a sztorit írták át, de ez mindhárom platformot érinti.

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#14) baliii válasza alien_ (#13) üzenetére


baliii
senior tag

magyarul lerövidítik... attol mert más a sztori nem foglal kevesebb helyet, ki is kell venni belőle:)
a játék a hardver miatt lesz rövidebb, persze lehet h emiatt jobban is sikerül mert jobb sztorit találnak ki, de mind1
amugy most akarok x360at venni szóval nem avgyok a gép ellen
egyébként kiadhatnák 6 dvd-n is, mostmár úgyis fel lehet másolni, és mondjuk az 1. lenne a "play disc"
de valahol olvastam hogy már a 3 lemez is túl költséges lenne

[ Szerkesztve ]

(#15) Laci_a_Paci


Laci_a_Paci
tag

ZSÍÍÍÍÍÍÍÍÍR! Akkor a xbox esz az egyetlen olyan konzol ami támogat CD/DVD/HD DVD/BluRayt is... :D (ugyebár HD DVD meghajtót már lehet kapni)

(#16) alien_


alien_
őstag

Update: Microsoft's Larry "Major Nelson" Hryb cleared up the matter on his blog, saying Ballmer misspoke yet again. "Steve was referring to Blu-Ray accessories for the PC," he wrote. "As we have said in the past, we have no plans to introduce a Blu-Ray drive for the Xbox 360."

Swarm is coming.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.