Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Sonic? :)

Life, Uh, Finds A Way

(#2) Cythyel


Cythyel
senior tag

ez így hatalmas bukta lesz, ennél még az első Sonic movie is jobb volt, pedig az idestova 23 éves

(#3) oriic válasza Cythyel (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az legalább anime volt, de ez így live actionként érdekes lesz. :D Mondjuk én várom, Jim Carrey-n el tudok röhögni bárhol bármikor. :D

Live-Die-Respawn

(#4) dunc válasza oriic (#3) üzenetére


dunc
nagyúr

Jim Carrey visszatérésének nagyon örülök, kövezetek meg, de én várom a filmet. :B

(#5) Cythyel válasza oriic (#3) üzenetére


Cythyel
senior tag

rajta lehet az biztos, de ezek a szőrös izék...

(#6) Feverke


Feverke
tag

"From the producer of the Fast and the Furious" o jaj....

Amugy a kinezetet hagyjuk is Sonicnak.. de miert van az hogy 2019ben ilyen animaciot csinalnak... amikor az autoban ulnek es beszelgetnek.. valahogy teljesen gagyinak hat, vagy csak nekem? ennel lattam mar sokkal durvabb CGI-ket is(nehany Love, Death & Robots pl). Jim Carrey-t en is szeretem, de nemtudom nekem eleg lesz-e hogy csak miatta megnezzem:( kar, pedig kivancsi voltam.

"In the grim darkness of the far future there is only WAR."

(#7) Bogyi007


Bogyi007
veterán

A Sonic játékokkal játszottam néha napján de nem kedvenc, most hogy jön a film is hát nem győzött meg az előzetes hogy ezt nekem látnom kell.

Ellenpélda : A Pikachu film. Sosem érdekelt a Pokemonok világa, de az első trailer után azt mondtam páromnak és az öccsének (mindketten nagy Pokémon és anime fanok) hogy ezt látni akarom.
Ott megvolt a szikra azonnal, hát itt nincs és ezen Jim sem segít, pedig őt kedvelem...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#8) ribizly válasza oriic (#3) üzenetére


ribizly
veterán

+1 Jim Carrey-re. Maga a film viszont elég gyengusnak tűnik.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#9) dabadab


dabadab
titán

Ahogy látom, a készítőknek szomorú módon fogalma se volt, hogy mit kezdjenek Sonic-kal, ezért aztán csináltak egy teljesen generikus világmegmentős filmet, még szomorúbb módon a CGI részlegnek még ennyi fogalma se volt arról, hogy hogyan keltse életre Sonicot, a filmben lézengő színészeknek meg arról nem volt fogalmuk, hogy mit is kellene csinálniuk.

De Jim Carrey állat.
Esetleg fel lehetett volna vetni, hogy dobjanak ki mindent a filmből, aztán Carrey karaktere köré építsenek fel valami normálisat.

DRM is theft

(#10) Darkslayer95


Darkslayer95
csendes tag

Csakis Jim Carrey miatt fogom megnézni az biztos egyik kedvenc színészem. :D :DD :D

(#11) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Hát ez a Sonic valahol az ijesztő/félelmetes/undorító trió metszete... :O

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12) thomasa


thomasa
senior tag

Jim Carry +1, Jöhetne az Ace Ventura 3 is akár. :)

(#13) james001


james001
veterán

Ez borzalmas :( Mármint maga Sonic ahogy kinéz...
Minek kell mindenből élőszereplős filmet csinálni? :F

Twitteren egy csávó amúgy photoshoppal csinált egy normálisabb Sonicot... Azért ez már jobban emészthető szerintem:

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#14) Puma K


Puma K
veterán

Ezt az előzetest nekem volt kellemetlen nézni... hát még szerepelni benne milyen rossz lehetett-lehet... siralom a köbön.

Ennek a kék szerencsétlenségnek nem sok köze van Sonic-hoz a színen kívül...

Jim Carrey-nek meg annyira kell a pénz a depis időszak után, hogy minden sz@rt elvállal...? Árnyéka önmagának.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#15) hhenry válasza dunc (#4) üzenetére


hhenry
őstag

És ezzel nem vagy egyedül :D

(#16) Sirandrish válasza james001 (#13) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát az legalább hasonlít Sonicra. De komolyan...ezek nem látták még Sonicot???

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17) szupermacs


szupermacs
veterán

Én csak ennyit tudok hozzáfűzni:

(#18) Sirandrish válasza szupermacs (#17) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az első a Jumanjiból a gyerek iga? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19) szupermacs válasza Sirandrish (#18) üzenetére


szupermacs
veterán

Fogalmam sincs, de undorító. :DDD

(#20) Csokifalo válasza szupermacs (#19) üzenetére


Csokifalo
aktív tag

annyira divat manapság fikázni
én anno amikor bejött a VHS örültem egy szétmásolt narrátoros Norris filmnek is.
szerintem nyilván ez se lesz egy hűha nagy alkotás, de legalább örülni kellene neki hogy lesz
amúgy is a legtöbben úgyis ingyen torrentezik majd le

[ Szerkesztve ]

(#21) dabadab válasza Csokifalo (#20) üzenetére


dabadab
titán

"szerintem nyilván ez se lesz egy hűha nagy alkotás, de legalább örülni kellene neki hogy lesz"

Miért? Úgy értem, miért kellene örülni? Nekem már az előzetes megtekintése is fájt, a filmet ezek után nem fogom megnézni, szóval miért kellene örülnöm?

DRM is theft

(#22) szupermacs válasza Csokifalo (#20) üzenetére


szupermacs
veterán

Én nem örülök. Ez gyalázatosan néz ki.

(#23) Puma K válasza james001 (#13) üzenetére


Puma K
veterán

Ennyit látok a képből: [kép]

Viszont jobb klikkel a cím másolásával meg tudom nézni: [kép]

+1 a képre.
Már ennyi is sokat segítene a jobb értékelésen....

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#24) Gdi


Gdi
senior tag

Én azon filózok, hogy ez biztos valami viral troll kampány, a hírverés miatt. És a végén rendes CGIvel csinálnak egy valóban Sonic-like karaktert.

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#25) Sirandrish válasza szupermacs (#19) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az lesz az, csak befestve :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#26) james001 válasza Csokifalo (#20) üzenetére


james001
veterán

Szerintem senki se kérte hogy legyen élőszereplős Sonic film... Ha meg igen azóta ő is megbánta valószínűleg :D

Amúgy a képet amit linkeltem azt nekem mutatja Firefox és Chrome alatt,nem tudom nálad mi lehet a gond.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#27) Hajdi


Hajdi
senior tag

Gagyi :(

"The Man Who Sold the World"

(#28) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Így elb@szni Sonic-ot. Semmi játékra utaló elem nincs benne és még a zenét is kicserélték egy totál oda nem illő számra.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#29) Hajdi válasza GodGamer5 (#28) üzenetére


Hajdi
senior tag

Mint a legtöbb játék adaptáció, úgy ez is khm....f...s.
Egyébként én azt sem értem, miért pont Sonic? Annyi jó cím van, amiből brutál filmet lehetne kihozni.

"The Man Who Sold the World"

(#30) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Máris várható csúszás? :DDD

"Thank you for the support. And the criticism. The message is loud and clear... you aren't happy with the design & you want changes. It's going to happen. Everyone at Paramount & Sega are fully committed to making this character the BEST he can be... #sonicmovie #gottafixfast 🔧✌️"

Live-Die-Respawn

(#31) kisbalázs válasza oriic (#30) üzenetére


kisbalázs
tag

Hát akkor eddig ez a legnormálisabb filmkészitő brancs amit valaha láttam :R

Johnny Mnemonic 2021:320gb-t töltött az agyába és majdnem meghalt, inkább pendrive a s?ggébe!

(#32) Puma K válasza oriic (#30) üzenetére


Puma K
veterán

Van remény...

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#33) dabadab válasza kisbalázs (#31) üzenetére


dabadab
titán

Simán csak megijedtek, hogy rettenetes nagy bukta lesz a film.
Ha annyira normálisak lettek volnak, akkor eleve nem csinálják meg ezt így.

DRM is theft

(#34) kisbalázs válasza dabadab (#33) üzenetére


kisbalázs
tag

gondolom ezzel úgy voltak, hogy még javitható, nem úgy minta szellemirtók pink

Johnny Mnemonic 2021:320gb-t töltött az agyába és majdnem meghalt, inkább pendrive a s?ggébe!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.