Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) S-eye


S-eye
senior tag

Április elseje van? :DD

(#2) harry3


harry3
őstag

:Y

(#3) Matada2.3 válasza S-eye (#1) üzenetére


Matada2.3
veterán

Nem de ezt jól benézték :))

Finn the human

(#4) Maxentius


Maxentius
addikt

A Samsung és a formatervi innováció? Trololol... :)) De azért az tényleg bizarr, hogy az Apple a saját oldalán kell, hogy feltüntesse, hogy a versenytársa nem lopott tőle.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#5) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Az mekkora durva :DDD

Az APPLE saját magát égeti le ezzel minden ember előtt aki meglátja a hirdetést, hisz akárki ránéz, eszébe jut majd, hogy "ja igen az apple "hülyeség" miatt perelte a samsungot, de rosszul sült el"

Nem járok apple oldalon, de ha járnék, minden alkalommal körberöhögném a reklámot :DD

Mintha valaki beperelne egy másik embert, hogy "hé ezt a hajstílust tőlem loptad" aztán a bíróság kötelezné hogy magára tetováltassa, hogy "nem tőlem lopta" vagy ilyen feliratú pólót kellene hordania

Ezen most kész vagyok, nagyon jó :))

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#6) danikollar


danikollar
őstag

Erre szokták mondani, hogy "visszanyalt a fagyi!'

(#7) Dagidög


Dagidög
senior tag

Ezt rendesen megkapták, talán most már kissé kevesebb lesz a jogi hercehurca. Vagy még jobban felpörögnek és indulhat a popcorn-mozi. :D

(#8) floatr


floatr
veterán

Jéjzusom... :)

Mondjuk a sok sulykolást, hogy a samu egy kopigép, mivel lehetne ellensúlyozni

(#10) sixpak


sixpak
nagyúr

Hehe...mekkora szívás. Ennél már csak az lenne vicesebb, ha az Apple oldala, megnyitáskor a Samsung honlapjára irányítaná az embereket.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#11) joghurt válasza enginev3.0 (#5) üzenetére


joghurt
addikt

Büntetőügyben ilyen esetben le lehetne ültetni az Apple-t hamis vád miatt. Nekem tetszik, hogy valaki megelégelte az állandó, nyilvánvalóan rosszhiszemű vádaskodásaikat.

A tej élet, erő, egészség.

(#12) Syl


Syl
nagyúr

Nohát! Ezért érdemes volt ma reggel felkelni! :D :))

(#13) floatr

Hehe :DDD

[ Szerkesztve ]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#13) floatr válasza Syl (#12) üzenetére


floatr
veterán

Ez aranyozza be a napod...? :) Ennyire nem lehet szar az életed :DDD

(#14) gzbotii


gzbotii
veterán

Ez igen! Az utobbi udo egyik legnagyszerubb hire mobil fronton..a Jelly Bean utan :P

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#15) joe357


joe357
tag

No igen na végre. Nem elég hogy pofátlanul azt pereli aki gyártja a szarjai lelkét, de hogy mindenkit beperel másolás címen amikor baromira nem az almások találták ki a PDA és tablet kategóriát nonszensz. A startrek alkotói miért nem perelik az apple-t mert lenyúlta a 30 éves ötletüket?

(#16) Иван


Иван
őstag

Nem csalódtam az angolokban - abszurd humorban verhetetlenek. :DDD

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#17) Dany007


Dany007
veterán

Az igen :D :Y
Ez ám a fagyi visszanyalás! :) Mostmár remélem háromszor is meggondolják, hogy van-e értelme ilyenekbe belemenni. Mert ez már nem csak képletesen szólva ellen reklám az almás cégnek hanem szó szerint is.

(#18) beautifulmin


beautifulmin
aktív tag

Még azért ne igyon senki a medve bőrére, nem biztos, hogy az Apple ezzel nem kezd valamit. Ekkora megaláztatást nem hinném, hogy van gyomruk benyelni.

"A történet persze még nincs lezárva: az Apple keresi a jogi lehetőségeket a korábbi döntés megváltoztatására"

(#19) Angel1981


Angel1981
veterán

Ez azért elég nagy arculcsapása az Apple-nek, még akkor is, ha dedósan azt mondom; "ők kezdték!"...

(#20) Rayyy


Rayyy
senior tag

Én nem hiszem, hogy ez meg fog valósulni, gondolom lehet ezzel a határozattal is kezdeni valamit. Amúgy ilyesmire nem köteleznék egy céget, még akkor sem, ha tényként lehetne kezelni, hogy ő a hibás. Lehet normális ítéletet hozni megalázás nélkül is, elég az Eppülnek, ha a Samsung egy megnyert per után mindenhol azt fogja hangoztatni, hogy "mi megmondtuk".

Minden a legnagyobb render!

(#21) tdk.112 válasza beautifulmin (#18) üzenetére


tdk.112
aktív tag

+1

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#22) Bici válasza Angel1981 (#19) üzenetére


Bici
félisten

Mostanában szbadalmi perek terén ennél nagyobb és több arculcsapás is ráférne az almára.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#23) ollie válasza danikollar (#6) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én is pont ezt akartam írni. :)

***

(#24) girhes


girhes
csendes tag

Egy kávét, 2 cukorral! Köszönöm! ;]

Beszámítás, csere [OFF] <br /> Ha nem lennének hanyag emberek értékelésnél, +30 pozitívam lenne...

(#25) kali válasza Rayyy (#20) üzenetére


kali
legenda

nem, nem feltétlenül elég minden esetben, egy gazdag cégnek ez nagyobb büntetés lehet, mint tengernyi pénzbüntetés!
lehet, hogy most így próbálják elrettenteni a gyártót attól, hogy minden kis apróságért azonnal pereskedjen...

(#26) prolad


prolad
őstag

:C :C :C

(#27) Rive


Rive
veterán

Háááát, lehet, hogy a Samsung-féle masina nem annyira cool, de ez az itélet nagyon :DD

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#28) bagkri01


bagkri01
őstag

Hát ez nagyon nagy. Talán észhez térnek az apple-nél, hogy nem kell minden hülyeségért perelni a konkurenciát. El kell fogadni, hogy a samu lenyomta őket a mobil piacon és ennyi. Kicsit még örülök is ennek a hírnek, pedig nem vagyok apple hater.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#29) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Majd megemlegetik későbbi precedens ügyként mint ahogy a Wilson vs Wilsont... (csak kitaláltam..), de kb ekkora lesz ennek az értéke később..

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#30) kymco


kymco
veterán

Egyre jobban tisztelem ezeket az emberi gondolkodástól el nem szakadt bírókat, akik látják a pénz és a jogászok által keltett őrületet, és nem hajlandók behódolni. Remélem egyre többen merik majd felvállalni, hogy hülyeség az egész, és nem csak otthon, a boros pohár mellett...

www.refujvaros.hu

(#31) tuser válasza Rayyy (#20) üzenetére


tuser
aktív tag

Szomszédod baromi régóta egy 99999999999 YW -os hangosbeszélőn üvölti hogy te egy rohadt tolvaj vagy, gyermekszívet reggelizel és kecskékkel hálsz, emiatt több helyről is kitiltottak.

A : A bíróság kimondja hogy ez nem így van, s szabadon mondhatod hogy "Papírom van róla hogy ez nem igaz".

B : Szomszéd ugyanazon a hangosbeszélőn köteles üvölteni fél éven át hogy "Rágalmazom a szomszédaimat, pedig ők nagyon jó emberek".

Épűl megkapta a "B" -t nagyon is jogosan. Mondjuk én megfejeltem volna még egy, a rágalmazott versenytársak által szabadon megállapított, nekik fizetendő kártérítéssel is, hisz mint azt a jogvédőktől már megtanulhattuk, lehet hogy 987 ember nem szifont hanem a samu legdrágább modelljét vette volna meg, s ezt elhíresztelve a barátainak ők is vettek volna belőle, majd ők is tovabbadják, ... :U

4 Tb, 7200 RPM, garis winyó van óccóé' eladóóó : http://goo.gl/bWrs3

(#32) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Ez mekkora! :C :C Grat a bíróságnak! :R

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#33) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Már olvastam másik portálon hatalmas :))

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#34) Malachi


Malachi
addikt

de hát akkor most mégsem szánalmas a pereskedés? egyszerre minden rendbe jött és tuti kerek a világ, mert az történt, amire senki nem számított (egyébként evidens volt, de hát itt mindenki jobban tudta) és egy független bíróság független döntést hozott?

nem értem én ezt már... :F

sőt, jobbat mondok.

a Samsung tuti LEFIZETTE a bírót, mert olyan nincsen, hogy egy bíró nem elfogult. ez így 1-1, az Usában az Apple fizette le a bírónőt, most az angoloknál a Samu az öreg bírót. talán még egy Samsung táblát is kapott sutyiba, ingyen!!! ilyenek ezek ám mind. :(

[ Szerkesztve ]

(#35) tuser válasza Malachi (#34) üzenetére


tuser
aktív tag

Pereskedés szánalmas, épült végre helyrerakták ... így kerek a világ. :))

4 Tb, 7200 RPM, garis winyó van óccóé' eladóóó : http://goo.gl/bWrs3

(#36) Arena87


Arena87
aktív tag

Azért ez kicsit már meredek nekem. Szerintem bőven elég lett volna kártéritést megfizetni, mint nyílvános megszégyenítést ráhorni Apple-re. :U

東方神霊廟 [Mausoleum of Divine Spirits] ~Ten Desires

(#37) Malachi válasza tuser (#35) üzenetére


Malachi
addikt

nem értem a logikát. a pereskedés szánalmas, ha levesznek egy Samsung terméket a polcról, de végre helyrerakták egy per során az Apple-t, mert nem neki adtak igazat?

öhöm.

#38 - ebbe most nem megyek bele, de picikét gondolkodj el a dolgon, hátha bekattan valami és megérted, miről beszélek. meg azt is, hogy ki a troll. :K

[ Szerkesztve ]

(#39) tdk.112 válasza Arena87 (#36) üzenetére


tdk.112
aktív tag

Nem lett volna elég. Az Apple is sorozatban szégyeníti meg a Samsungot.

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#40) Bici válasza Arena87 (#36) üzenetére


Bici
félisten

Az nem tántorítaná el a további perektől az almát, mert lazán kifizetik.

(#37) Malachi: Nem a pernek örül mindenki, hanem az ítéletnek. Ezt a pert is az apple indította.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#41) Alukard válasza Arena87 (#36) üzenetére


Alukard
senior tag

Aztán a vezetők vállat vonnak és ott folytatódik minden ahol abbamaradt...

https://blackfyre.ninja

(#42) Malachi válasza Bici (#40) üzenetére


Malachi
addikt

de hát ezt az ügyet valahogy le kell zárni. és ítélet nincsen ám per nélkül. csak mondom.

(#43) tuser válasza Malachi (#37) üzenetére


tuser
aktív tag

Kicsit ovis a stílusod, de majd kinövöd. ;)

Röviden ... épül pofozkodik, kit hol ér ... most nem jött be neki, sőt oda kell tertania a másik orcáját is. :C

#42 : Lefordítva : Igaz hogy padlóra küldték abban a bunyóban amit ő kezdett, deeee méééég níííncsvééégeeee bibibííí .... :DDD

[ Szerkesztve ]

4 Tb, 7200 RPM, garis winyó van óccóé' eladóóó : http://goo.gl/bWrs3

(#44) Youri válasza Malachi (#37) üzenetére


Youri
veterán

öhöm... Totálisan értelmetlen, a valóságot eltorzító, hangulatkeltő hsz itt. Gyk: troll

#42: és ítélet nincsen ám per nélkül. csak mondom.
Per nélkül meg nincsen ítélet, csak mondom.

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#45) Bici válasza Malachi (#42) üzenetére


Bici
félisten

Figy, annak örülünk, hogy végre nem valami semmitérő ítélet született, hanem olyan, ami eséllyel csökkentheti a hasonló perek számát. Ennyiről van szó.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#46) juzer78


juzer78
tag

Ezzel az apple pereskedési kedvét akarják elvenni, nagyon helyes, tetszik a döntés... máskor 2* is meggondolják majd, miért kezdenek el pereskedni...

(#47) Sennalacy


Sennalacy
aktív tag

Szerintem még "olcsón" megúszták. Eleve az összes szakmai fórumon a samsung rossz hírét keltették a perrel, és hatályos bírósági ítélet nélkül szerintem komoly üzleti károkat is okoztak ezzel, amennyiben a vádaskodásuk nem igaz, ugyanakkor magukat az innováció egyetlen valós képviselőjének tüntették fel aminek következtében nyilván még több terméket tudtak eladni. Ez nagyon súlyos magatartás, mert az aki perel így hónapokra legalább komoly versenyelőnybe kerülhet. Ezt sokkal komolyabban kéne szankcionálni, hogy tényleg csak akkor merjen perelni valaki ha ezt később bizonyítani is tudja.
Az, hogy kiírják, hogy nem loptak tőlük, nyilván kellemetlen, de nem változtat a tényen, hogy hány eladott készülékük van, és kevésbé rontja a nimbuszukat mint amennyire a vádaskodás emelte (pláne ha szépen elrejtik az oldalon és csak valami vidéki lapban "hirdetnek"... a samsungnak kéne egy komoly saját reklámot csinálni linkkel a apple oldalán lévő közleményhez amiről a számlát be kéne nyújtani az Applenek. Ez lenne a minimum.)

Pssszt, csendet kérek BIOS-t frissítek!

(#48) #95561216 válasza Malachi (#37) üzenetére


#95561216
törölt tag

Azért írsz hülyeséget, mert most is az Apple volt a felperes..

..amúgy meg én nem baszakodnék olyan vállalattal, amelyik hadihajókat is gyárt :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.