Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrhitoshi

    veterán

    válasz Cifu #8 üzenetére

    Sose értettem ezt a logikát.
    Egy dolog, amin tanítanak a suliban, és másik, hogy az ember mit használ majd máshol.
    Nem tart senki fejéhez pisztolyt az MS, hogy márpedig neked otthon is kötelező lesz majd használnod az Office-t. Az már más kérdés, ha valaki ragaszkodik ahhoz, hogy ő márpedig MS terméket fog használni.
    Egyébként visszatérve az alternatívákra, nem akkora durranások.
    Próbáltam használni Prezit pl.: és nem fogott meg, maradok a PP-nél. Ugyanez van a Word-nél. Mondjuk nem hinném, hogy mindenkinek szüksége van arra, hogy oldalas egyenleteket gépeljen be, de ez a Word-ben nagyon gyors. Szóval az érem másik oldala, hogy lehet vannak jó alternatívák, de nem biztos, hogy lefedik az összes igényt, ami előfordulhat az oktatásban. Ráadásul itt nem csak Office-t ad az MS, hanem ökoszisztémát. Azért 1TB tárhely nem kis dolog, és az office 365 szisztéma azért annál többet kínál, mint szövegszerkesztés meg táblázatszerkesztés.

    PS4

  • mrhitoshi

    veterán

    válasz #40553216 #127 üzenetére

    Aham. Szóval azért használjak pp helyett egy olyan programot, aminek a koncepciója szar, mert a hype ezt diktálja, és nem is tetszik. Oké, értem én.

    A wordre visszatérve, nem volt a szépséggel semmi gond, elég réteg igény, és nem is állandóan használom a word-öt, de ezt tudta, jól és gyorsan. Nem mondom, hogy a latex nem jobb, de abban a szituációban teljesen megfelelt, és az átlagnak megfelelhet a word. Ha kifizeti, akkor fizesse. Nem tök mindegy, mit használ majd?

    PS4

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés