Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #40553216

    törölt tag

    válasz NGA #446 üzenetére

    "Én a munkahelyemen is a fujjszaracsempét használom. Desktopra bootol, és ott is dolgozom."
    Nem érzel némi ellentmondást? :DDD

    (#447) gyurkikrisz
    Önmagában mit számít a Q2? Igen, egy olyan cikket linkeltem, ami a Q2-es eredményekről szól, azaz arról, hogy már akkor vagy akkor még esett. Meg megnéztem a Statcounter adatait, ahol kimutathatatlan a Win 8.1 mobilkütyün. Mivel utóbbi adathoz (azaz a mai naphoz képest) az ingyenessé tétel 8 hónapja volt, így a piaci jelenlét kimutathatatlan volta szempontjából értendő az, hogy kit érdekel a Q2. De ennél rosszabb, mert a Q2 idején már ingyen kapták, mégis esett. Rágd csak tovább nyugodtan, attól biztos jobb lesz az íze!

    Megtiszteled? Miért? Neked szent hónap? Vagy miért? Én meg a magyar nyelv helyesírási szabályait tisztelem meg azzal, hogy a magam képességei szerint követem azokat, így a hónapok neveit kis kezdőbetűkkel írom.

    (#448) |DavidWoody|
    Felhívásra válaszoltam. Ez neked fáj?

    Éppen most téma: "Akár diák, akár tanár: az Office önnek is jár!", ingyen, mert az MS jólelkű vezérei úgy döntöttek. Tehát logika: a tanátoknak és a diákoknak járó ingyen Office szar.
    A 365 semmilyen formában sosem volt ingyenes és most sem az? Akkor benéztem. Ha igen, akkor te nézted be.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés