Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) akoska


akoska
csendes tag

Az a hatalmas problémám van, hogy ha kiírok egy DVD-t akkor a Nero mindig hibát jelez, hogy Illegal disc és Could not perform end of Disc-At-Once. Ezeket sima 4.7-es, 4-szeres, mínuszos (TDK és Ritek) DVD-kkel csinálta összesen 4 db-bal, de viszont a 4.7-es 4-szeres TDK DVD-RW-t simán megírta. Mi lehet a probléma? Kérem aki tud segítsen. A legfrisseb 1.18-as firmware van rajta.

(#2) PPeter válasza akoska (#1) üzenetére


PPeter
addikt

Milyen más programok kavarhatnak be a háttérben: Alcohol120% és Daemon Tools (utóbbi bekapcsolt másolásvédelmi emulációkkal) fent vannak esetleg? Pontosan melyik Nero verzió? Milyen alaplap, milyen IDE driver? Image-ből próbálsz írni?

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#3) haxy válasza akoska (#1) üzenetére


haxy
tag

ha feltenéd a magyorositást talán megértenéd a hiba üzenetet is.

a néro nem tud dvdt másolni a másolás védelem miat.
söt a régebbi neroval ki irt lemezeket sem másolja az uj nero
6.3.0.15 réginek számit
én ezt tapasztaltam de nekem magyarúl irta ki és az böveb hiba üzenet volt mint az angol.

Ez van.

(#4) FeZoli


FeZoli
csendes tag

A problémám a következő:a 4x-szeres sebességgel megírt -bármilyen-lemezeim asztali lajátszóban kikockásodnak.Mit lehet tenni?BIOS frissítés segít?

(#5) PPeter válasza FeZoli (#4) üzenetére


PPeter
addikt

Próbáld más lemezre. Milyen lemez? Új firmware ajánlott.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#6) erdoke válasza FeZoli (#4) üzenetére


erdoke
titán

Néma gyereknek...:((
Milyen lemez, milyen író, milyen íróprogi, milyen lejátszó?

A legjobb aláírás a héten

(#7) FeZoli


FeZoli
csendes tag

Hát Arita 8x-os,Pajó 107-es,Nero,Pajó 350-es...

(#8) erdoke válasza FeZoli (#7) üzenetére


erdoke
titán

Melyik FW van az íróban?

A legjobb aláírás a héten

(#9) PPeter válasza erdoke (#8) üzenetére


PPeter
addikt

Ez majdnem olyan, mint amikor az állatorvos elmegy a dokihoz, aki azzal kezdi:
- Hol fáj, mi a baj?
- Hja, úgy könnyű lenne...
:C

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#10) erdoke válasza PPeter (#9) üzenetére


erdoke
titán

Pedig a kezdő kérdést (BIOS frissítés segít?) könnyű lett volna megválaszolni...:DDD

A legjobb aláírás a héten

(#11) FeZoli


FeZoli
csendes tag

Hát 1.13 Ez nagyon gáz?!

(#12) erdoke válasza FeZoli (#11) üzenetére


erdoke
titán

1.21 a legújabb, elég nagy az eltérés, megéri frissíteni.

A legjobb aláírás a héten

(#13) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

Tiszteletem!

Egy kérdés:
Most vettem 30 db Verbatim 16* -R lemezt. Ez okés. CSAK: a DVR 107-esem nem hajlandó CSAK 4*esen megírni... Gondoltam én vok láma, egyből FW frissítés, 1.22. Utána sem kínálta fel a 8szoros opciót... Gondoltam akkor a Nero-m túl öreg (6.3.0.3.). Most feltettem a 7.0.1.2.-őt... És még mindig...

van vkienk tippje, mit lehetne még kipróbálni?!

köszi

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#14) :AMF: válasza bolondember (#13) üzenetére


:AMF:
senior tag

Üdv.

A probléma ösmerős :( Én is megpróbáltam új Neroval (firm meg már régen 1.22-es), de semmi változás.Szerintem firmoldali hiányosság ezen lemez támogatottsága. (hű de szépen fogalmaztam:)).

Megírtam mindet 4*-esen, nincs velük semmi gixer. Szerintem nálad sem lesz gond.

(#15) bolondember válasza :AMF: (#14) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem is a gond a lényeg, csak ha már van egy 8szoros írom és egy 16szoros lemezem, hadd ne 4szeresen írjam... :O
Sebaj, időm van, csak azt hittem, így fele annyi lesz... :(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#16) fishi


fishi
tag

Lenne kedve valakinek beírni, hogy miben fejlődött a firmware az 1.21-hez képest?

Dare2Live (DVD lemezekről): ''elképzelhető, hogy 100 év múlva is megtudom nézni amit ma kiírok?'' - perempe: ''Te valószínűleg már nem. Bár ahogy manapság az orvostudomány fejlődik...''

(#17) bolondember válasza fishi (#16) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

jó kérdés...
:)

Szerintem hozzáadtak 1-2 új lemezt... Csak sajnos a feljebb általam említett 16*-os Verbatimot (-R) nem... :O

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#18) XeeN válasza bolondember (#17) üzenetére


XeeN
senior tag

Hozzád hasonlóan jártam én is. Legalább mostmár tudom, hogy nem szereti az író ezt a fajta DVD-R-t. :(

(#19) XeeN válasza XeeN (#18) üzenetére


XeeN
senior tag

A TDK DVD+R 16x -el egyetemben...

(#20) Yahoo


Yahoo
aktív tag

Sziasztok!Egy oan - lehet kicsit fura - kérdésem lenne, hogy hogyan lehet egy PIO107D-t PIO108D-nek látszóvá tenni, tehát a BIOS-ban nekem 107 helyett 108at irjon ki?!
Lehetséges ez?Előre is köszi a választ!Üdv

(#21) erdoke válasza Yahoo (#20) üzenetére


erdoke
titán

Egyszerűen nem megoldható, egyébként nyilván lehetséges. Viszont nem tűnik értelmes cselekedetnek...

A legjobb aláírás a héten

(#22) slayer006 válasza erdoke (#21) üzenetére


slayer006
addikt

mivel nem is az :(
inkább tűnik átb@szásnak ...

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#23) Yahoo


Yahoo
aktív tag

Köszönöm a válaszotokat!Nem volt semmilyen hátsó szándék a kérdés mögött inkább puszta kíváncsiság....!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.