Hirdetés

Aktív témák

  • sawtooth

    csendes tag

    válasz Auslander #20 üzenetére

    na te egy igazi vagy :D

    de nem baj. ilyenek is kellenek ide :t

    2.a dvdramra hivatkozom igen te erthetetlen.meg arra,hogy ha olyan mint egy''nagy floppy'' es szuksegem lenne ''nagy floppyra'', akkor nyilvan 10 eve vettem volna zipet,jazzt vagy mittomen.de eleg volt a cdiro.nyilvan hogy ebbol a meggondolasbol nem vennek.es nem arrol van szo hogy a dvdramot a jazzhez hasonlitana akarki rajtad kivul :t

    3.szar csak mint szofordulat,gyujtofogalom itt.de latom olyan vagy mitn a beton, meg ebbe is belekotsz.maskor izet irok,jooo? :t

    4.meg mindig csak kerdeztem.az allitas az ilyen. A dvdram egy even belul meg fog halni. en csak kertem vmi magust es meselje el nekem, mi varhato az elkovetkezo evben. a kijovo 8xos generaciobol hany gyarto fogja tamogatni, milyen mas eszkozokben lesz meg stb. Es nem annyi hogy lesz 1-2 ember lg iroval, meg egy ''nagy floppyval'' otthon azt csa. Es 2 ev mulva mar a kereslet hianya miatt kuta sem teszi bele a termekebe. ez csaj fejtegetes...de arra epp eleg volt, hogy ugorj :t

    egyre tobb? per pillanat az atlag magyar aki dvd iro vasarlasra szanja magat ahogy nezem a nec 1300ban es klonjaiban, a pio106 es klonjaiban vagy lgben gondolkodik.na mar most ebbol az lg az egyetlen. elobb fejtegettem vajh mi lesz a 8xos generacional.nem tudom.sajna.epp ezert kerdeztem...de lecci ne te valaszolj ra,joo? :t

    koszi

    '' time-slip (vagymi) funkciót ''

Aktív témák

Hirdetés