Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LiteCross91

    aktív tag

    válasz ZGO #31229 üzenetére

    Ezt írtam, hogy nem tudok képarányt váltani ha Smart Share-n DLNA-n keresztül nézem a filmet. Van eredeti meg teljes. Azért zavar, mert csak. :) 21:9-esek a mai filmek. Monitoron szépen ránagyítok és eltűnik(nem nem zavar, hogy levág a széléből). Tv-n is ezt szeretném.

  • zeus90

    aktív tag

    válasz ZGO #31227 üzenetére

    Bár csak 2 hete vettem egy 660-ast, szóval túl nagy tapasztalatom nincs, de a smart-tól nem vagyok elragadtatva. Nem nagyon mentem még bele, de volt olyan app, amit meg se néztem normálisan mert az első 2 kattintásnál már akadt, várni kellett körülményes volt. (Fuso)

    Youtube is elég érdekes, bár az még szerintem teljesen korrekt. Nem egy intenzív youtube keresésre szakosodott kliens, de a telefonnal/tablettel szépen össze lehet kapcsolni, így egész használható. Bár teszem hozzá én több websorozatot/vlogot nézek youtubeon és ezeket végre nagyképernyőn látni elég más dimenzió mint eddig. Feliratkozásokat szépen lekezeli egyébként, egyedül keresgélni körülményes szerintem de ha van egy okostelefonod / tableted akkor kényelmesen meg lehet oldani azt is az ágyból.
    Az meg, hogy az elején néha nincs kép pár másodpercig csak kis bosszúság, visszatekeri az ember és kész.

    Index app türhetőnek mondható, Facebookot egyszer próbáltam de nem nyerte el a tetszésem meg túlzottan nem is érdekelt.

    Szerintem, ha ugyan azokat a szolgáltatásokat és képminőséget megkapja az ember egy nem smart tv-től, akkor én most inkább amellett döntenék + 1 olcsó médialejátszó. Persze egy bizonyos szint után nem kikerülhető a smart, én ezért sem bosszankodok miatta, mert végülis ennél többet nem vártam, elég gyermekcipőben jár ez a technológia még :)

    Többi appról meg majd írnak a tapasztaltabbak. Mint írtam az elején nekem csak 2 hete van meg és azóta is még csak 2*1.5 napot voltam vele egy légtérben.

    [ Szerkesztve ]

  • borist

    tag

    válasz ZGO #31227 üzenetére

    Mi a gyerekkel sokat használjuk a youtubot, az elég jól megy, kezeli a saját listákat, kedvenceket, telefonnal is kereshetsz, még az időjárás is használható, azt számomra ennyi. Szerintem a játékok iszonyú gagyik, nekem nagy csalódás volt, mert egy pár tízezres androidos telón is jobbak futtathatóak. Van a smartban még egy csomó hókusz-pókusz, de ahogy már írták itt, két hét után megunod, meg elég lassúak is.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés