Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7501) deak_ricsi


deak_ricsi
csendes tag

Piros lecsokolbi-nak, alaplap+processzor+RAM-ot vettem tőle, ezúton is köszönöm!

(#7502) RoYaL8


RoYaL8
csendes tag

Piros pontot kérnék ro_bert17 számára.
Minden a megbeszéltek szerint történt.512Mb Kingmax Ram Ajánlom mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

(#7503) bitblueduck


bitblueduck
senior tag

powerp4 : piros pont, mert az itt hirdetett SD RAM-okbol vettem, hibatlanok, es segitokesz volt, a vasarlas gyorsan problema nelkul lezajlott.
szerk: 1 karakter modositva

[ Szerkesztve ]

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#7504) LaciMaci84


LaciMaci84
csendes tag

Ravial részére kérnék egy piros pontot a modemért . Minden rendben volt, korrekt és megbízható üzletfél.

[ Szerkesztve ]

(#7505) Rocky90


Rocky90
csendes tag

Pirosat kérnék jtaylor74 -nek ezt a remek Logitech G15 -ös billentyűzetet vettem tőle. Jó üzlet volt.

(#7506) powergoku


powergoku
tag

kenny123-nak kérnék egy nagy piros pontot ezért az üzletért.

[ Szerkesztve ]

Egy hazug eladót akartam negatívval értékelni és én is azt kaptam mint vevő.Ez jár 13 év reg és több száz pozitív értékelés után.Köszönöm.

(#7507) cudarz


cudarz
tag

Piros pont jár Hujikolp kollégának is a fair, gyors, tiszta üzletért. Kösszönöm.

(#7508) adamy90


adamy90
csendes tag

do-Sequence-nek jár a piros, ezt és ezt vette tőlem. Megbízható, pontos, korrekt.

(#7509) zolszi


zolszi
tag

Piros pont alfa156-nak a remek Lenovo T-61 miatt :) Korrekt eladó! Köszi

Xiaomi MI A1, Lenovo T400

(#7510) Tirpitz1 válasza zolszi (#7509) üzenetére


Tirpitz1
csendes tag

Pirosat kérnék LeC fórumtársnak ezért az üzletért.
Minden a megbeszéltek szerint zajlott, a motyó tökéletesen üzemel. :R

(#7511) dymy65


dymy65
csendes tag

Kérnék egy pirosat [link] kollégának ezért[link] a remek alaplapért és a gyors üzletmenetért!

Üdv: Imre

(#7512) Endless válasza Gege00 (#7050) üzenetére


Endless
aktív tag

Kérnék egy piros pontot [óplajtika] forumtársnak egy [WR841ND] wifi routert vettem tőle!
Megbizható korrekt pontos eladó!Ajánlom mindenkinek!

On October 6th the planet blacked out for two minutes and seventeen seconds. ***I12***

(#7513) vlcsko82


vlcsko82
aktív tag

Kérnék egy nagy pirosat gpking kollégának ezért a vételért korrekt megbízható csak ajánlani tudom.

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#7514) Endless


Endless
aktív tag

Piros pont jár LeC kollégénak is KINGSTON HyperX 8GB [2x4GB] 1600MHz DDR3 vettem tőle!
Korrekt pontos megbizható eladó!!!

On October 6th the planet blacked out for two minutes and seventeen seconds. ***I12***

(#7515) tornadóó


tornadóó
tag

kérnék egy pirosat WolfiMusic nak ,megvette tőlem ezt előreutalással, korrekt üzlet volt! :R

[ Szerkesztve ]

█▓▒░░ Szømbªthely ░░▒▓█ 06707034585

(#7516) ro_bert17


ro_bert17
őstag

laci010777 részére szeretnék egy nagy nagy pirosat, ezért az üzletért. Jó terméket adott el, jó áron, rugalmas keretek közt.

(#7517) ozat


ozat
csendes tag

Kérnék egy pirosat Tomy Yayo -nak a gyors vásárlásért és korrekt hozzáállásért. Ezért
Köszönöm.

(#7518) gardener83


gardener83
csendes tag

Pirospont Cole86-nak egy problémásabb üzlet korrekt és gyors lezongorázásáért.. Ez volt az:

[link]

Legyél korrekt, ahogy én is..

(#7519) runner 125


runner 125
nagyúr

Pirosat kérnék szépen Találtgyerek számára, a monitorért.

:R

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#7520) lajtika


lajtika
aktív tag

Kérnék egy pirosat kislaska számára. Ezért.[link]

[ Szerkesztve ]

(#7521) gardener83


gardener83
csendes tag

Pirosat kérnék [petisubaru] - nak is, aki "házhoz" hozta a procit

Legyél korrekt, ahogy én is..

(#7522) mindbreaker


mindbreaker
csendes tag

Egy piros pontot szeretnék kérni steven84 fórumtársnak X-Men: Az ellenállás Vége Blu-ray-ért.

Dobjátok a padlóla le! De dulván!

(#7523) feco985


feco985
csendes tag

Ad-m kollégának egy pirosat kérnék Intel e 7200 :C

[ Módosította: KrAt ]

Ha írok tisztelj meg azzal hogy vissza írsz

(#7524) Klikodesh


Klikodesh
senior tag

Skynet258: Pirospont, ezert az uzletert.

CPUs are not a "war", you are not a solider. And there certainly won't be any battles fought on these forums.

(#7525) Skynet258


Skynet258
veterán

Klikodesh számára is mehet a piros, ezért az üzletért, korrekt vevő. :R

https://geekpulse.hu

(#7526) Tomy Yayo


Tomy Yayo
senior tag

Kérnék egy pirospontot ozat kollégának a kiváló dokkolóért :R :R :R

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#7527) krupitomi


krupitomi
tag

Nagy piros pont dilajoska1nek a ZTEmiatt. minden a megbeszéltek szerint ment. csak ajánlani tudom!

[ Szerkesztve ]

(#7528) --HARDCORE--


--HARDCORE--
senior tag

Piros pontot -NOKIA--nak ezért a SIM kártyáért! és a gyors lebonyolításért! :R Köszi!

Csatlakozz a ReVoluthoz! "Kedvezményes* SMS értesítés KIKAPCS! Nem a havi fizum a "karbonlábnyom", hanem az éves kártyadíj, meg a havi zárlati díj! ___Üdv.: Zsolt___

(#7529) Cole86


Cole86
senior tag

ezért az üzletért kérnék pirosat gardner83 -nak a gyors és korrekt hozzáállása miatt.

[ Szerkesztve ]

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#7530) T@nk


T@nk
tag

Nagy piros pont szottyer fórumtársnak aki a Magyarországon más forrásból beszerezhetetlen Thermalright Socket 1156 Bolt-Thru-Kit Rev.B átalakítót nagyon jó áron eladott nekem.

(#7531) kisza25


kisza25
félisten

jár a piros slett27 kollégának egy i7-870-et vett tőlem, minden a megbeszéltek szerint történt, csak ajánlani tudom :R

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#7532) zoral1043


zoral1043
csendes tag

Pirosat kérnék andras87 kollégának mert megvett tölem egy vga-t és tökáletes volt az adas vétel. ajanlani tudom Öt

üdv

[ Szerkesztve ]

Privátot írj, hamarabb észreveszem!

(#7533) gardener83


gardener83
csendes tag

ugyanazért az üzletért vissza is Cole86 - nak egy pirosat. :R

Legyél korrekt, ahogy én is..

(#7534) LeC válasza Tirpitz1 (#7510) üzenetére


LeC
addikt

Tirpitz1 kollegának küldenék egy pirosat a sikeres üzletért :R

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#7535) Zohan


Zohan
senior tag

Piros Pont jár Viktoár kollégának ezért a bizniszért, korrekt partner ajánlom.

Cooler Master, Asus & Corsair User - Powered By AMD

(#7536) LeC válasza Endless (#7514) üzenetére


LeC
addikt

Endless kollegának küldenék egy pirosat a sikeres üzletért :R

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#7537) LeC


LeC
addikt

Mayall kollegának küldenék egy pirosat a sikeres üzletért :R

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#7538) ooszi


ooszi
senior tag

Sziasztok szeretnék pirosat kérni a következő fórum társaknak, a megbízhatóságuk, pontosságuk, és a jó üzletekért.

1., "grrpowa" tárgy:[link]
2., "corvincomp" tárgy: [link]
3., "gordonfreemN" tárgy: [link]
4., " Midway" tárgy:[link]

Még egyszer köszike srácok, egy nagy UP mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

BY ooszi

(#7539) k3nny90


k3nny90
csendes tag

danih Pirospontot érdemel ezért az üzletért Gyors korrekt eladó Előreutaltam és ő már adta is a kódot

[ Szerkesztve ]

(#7540) moex1


moex1
tag

Szeretnék kérni egy pirosat arfer kollégának. Pontos, megbízható vevő. SD kártya olvasókat vásárolt tőlem.

Az Alone in the Darkban van multiplayer? :)

(#7541) Csabi88888


Csabi88888
csendes tag

Piros pontot kérek coulthard -nak ezért az üzletért: Dell D600
Gyors, megbízható és minden a megbeszéltek szerint történt:)

(#7542) janika1337


janika1337
tag

Szeretnék adni mero1980 nevű kollégánknak egy hatalmas pirosat ezért a vízhűtésért.

Csere volt, én előre elküldtem a cuccokat meg a pénzt... ő korrekten elküldte amit megbeszéltünk olyan állapotban ahogy azt megbeszéltük... 100% KORREKT ARC címet megérdemli! :DDD csak ajánlani tudom!

"Szerinted nagy dolog? Nem nagy dolog."

(#7543) rekop


rekop
senior tag

Kérnék egy pirosat Petike6 kollégának egy ilyen egeret vásároltam tőle, a termék megfelelt a leírtaknak, korrekt eladó, mindenkinek bátran ajánlom.

Eladó dolgaim: https://tinyurl.com/5n7jmuvj

(#7544) HUNPSP


HUNPSP
aktív tag

Kérnék egy piros pontot ezért az üzletért matykooo kollágnak. Előreutaltam, megbízható, 1000% biztos csomagolásban jött! :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=HUNPSP @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=HUNPSP&submit= @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=HUNPSP&submit=

(#7545) janika1337


janika1337
tag

TaaT mesternek egy pirosat ezért a Scythe Himuro hűtésért. Zsír új állapotban adta a kezembe. Pontosan megjelent a megbeszélt helyen. Ajánlom mindenkinek :)

"Szerinted nagy dolog? Nem nagy dolog."

(#7546) Mayall


Mayall
tag

LeC kollégának küldenék egy pirosat a sikeres üzletért.

[ Szerkesztve ]

(#7547) lajtika


lajtika
aktív tag

Szeretnék egy pirosat Idevele007 részére.Mert korrekt üzletet kötöttünk és megbízott bennem.Ez [link] volt az üzlet tárgya.

(#7548) torocsik


torocsik
tag

Piros pontot kérek kendeee kollégának ezért az üzletért. Nagyon pontos és megbízható üzlettárs,mindenkinek csak ajánlani tudom.

Az időnek egyetlen oka van: minden nem történhet egyszerre.

(#7549) matykooo válasza HUNPSP (#7544) üzenetére


matykooo
aktív tag

ezért az üzletért HUNPSP-nek jár a piros! köszönöm a vásárlást!

''a walesi srác aki legenda lett''

(#7550) arfer


arfer
aktív tag

Piros pont moex1 kollégának az SD kártya olvasókért.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.