Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archivum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3151) KingSize


KingSize
tag

Szeretnék nagy pirosat adni the dealer-nek tökéletes egeret kaptam töle, megbízható ember! :C

A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny aítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak mkénit rdeeözndenk el a btűek: eyeüdl az a fntoos, hgoy az eslő és az uolstó betű a hlyéen lygeen; ha a tböbrie a lgnoeyabb özeássivsazsg a jleezmlő, a sövzeg aokkr is tleejs mrtébéekn ovasalthó

(#3398) Matt-OPT


Matt-OPT
aktív tag

Piros pont [the dealer-nek] a remek egérért és a jó árért!

(#3459) cszn


cszn
őstag

Kérnék szépen egy pirosat the dealer kolléga úrnak. :R
Egy ilyet vettem tőle a tiltott előreutalással. :B Még mielőtt megérkezett volna a pénz elküldte. Minden flottul ment úgyhogy remek partner volt. :U

(#3475) KillHates


KillHates
nagyúr

the dealer kollégának szeretnék egy pirosat ezért a csecse videókártyáért, tényleg új és illatos volt! :C

Köszönöm :R

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#3480) orbit_


orbit_
csendes tag

Jár a piros the_dealer-nek, a tökéletes állapotú egérpadért :)
Pontosan az, amire számítottam, rugalmas volt, köszönöm az üzletet!

[ Szerkesztve ]

(#4677) szekfizsolt


szekfizsolt
senior tag

the dealer kollégától vettem egy gépet, meg vagyok vele elégedve, piros pontot érdemel.

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#19804) Gabisan


Gabisan
tag

Egy nagy piros pont the dealer kolleganak a korrekt
business-ert ,melynek targya EZ Volt. :R

[ Módosította: philoxenia ]

Gabisan®

(#32644) atus72


atus72
senior tag

Piros pont the dealer -nek, a gyors korrekt üzletért.

[ Módosította: philoxenia ]

(#37882) CsatiZsol


CsatiZsol
tag

Sziasztok!

Kérek: the dealer fórumtásrnak egy pirosat ezért az üzletért... 2db 500-as vinyót vittem. :)

Üdv Zsolt

[ Módosította: Ndruu ]

Az optimista minden vészhelyzetben lehetőséget lát, a pesszimista veszélyt lát minden lehetőségben. “Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree, it will live its whole life believing that it is stupid.”

(#38658) Sandrew


Sandrew
őstag

the dealer-nek kérnék egy hatalmas PIROSAT! Ezt a vinyót vettem tőle. Korrekt,Pontos eladó :R

(#38661) duracell75 válasza Sandrew (#38658) üzenetére


duracell75
csendes tag

the dealer-nek kérnék egy hatalmas PIROSAT. ezt a vinyót vettem Tőle

Korrekt, pontos, gyors eladó
:C

[ Módosította: philoxenia ]

(#38719) Torzo02


Torzo02
csendes tag

PIROS Pontot the dealernek a rugalmasságáért a pontosságáért és nem utolsó sorban a jó termékért. :K

[ Módosította: philoxenia ]

(#41092) Ixybox4862


Ixybox4862
csendes tag

Mehet a piros the dealer kollégának

(#41865) mghltm


mghltm
addikt

the dealer kollega kap pirosat a ezert az uzletert :R

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#44906) tomchy


tomchy
tag

Szintén piros pont the dealer fórumtársnak. Bevállaltam azt, hogy utólag utalja a címére küldött egér ellenértékét és korrektül állta a szavát. Köszi :K :C

internetprint.eu - Fotókönyv, fényképes naptár, névjegy, szórólap. 20%-os kuponkód: JDC20

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archivum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.