Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz Ijk #63065 üzenetére

    Igen, de ez önmagában nem elég sajnos. Mielőtt elkezdtem a saját súlyos edzést, évekig teremben edzettem, guggoltam, felhúztam öv nélkül, mert attól erős törzsem lesz, de nem. Oké, 160 volt a maxom mindkettőben, a tömegemhez az gyenge, de a törzsem baromira nem erősödött meg. Fél perc elülső hídtartás kicsinált az elején, most meg 5 percig kitartom. Ellenben egy támasz ülőtartás meg egy állásból állásba híd már megedzi a törzset rendesen, ez az alapgyakorlatokban is meglátszik, ebben biztos vagyok.

    (#63066) BÁ Nutrition
    Ez nyilvánvaló. Nekem is meg kellett hoznom a döntésem, mert túl sokat akartam egyszerre. Megtörtént, a torna erőelemeket gyakorlom, meg mellette úszok kardió napokon.

    (#63069) N.Ferry
    Nem várok el én senkitől semmit. Illetve annyit, hogy ne nézzen le más irányzatokat és ne legyen szemellenzős. Tudom, túl sok ez így egyszerre.
    A tornászok meg általában a saját súlyukhoz képest elég nagy súlyokat tudnak megemelni. Az egész szertorna arról szól, hogy a tömegre vetített erő a lehető legnagyobb legyen. Itt van például egy 225 kilós felhúzás és egy 160 kilós guggolás és a bizonyíték, hogy tornász.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés