Hirdetés

Aktív témák

  • Antimatrix

    tag

    válasz Bigi #4292 üzenetére

    Ha tényleg nem számít a tuning akkor ez tényleg nem a te kiszerelésed

    Asrác direkt azért vette hogy jól tuningolhasson benne mindent aztán rájött arra hogy felesleges :U
    de ez van ő pedig filmkódolásra használta és hasitott mint állat....

    Ja igen azért az árak nem véglegesek minimálisan alkuképesek.
    Ezért azt nemondjam mennyibe került ez a konfig tavaszzal mert ha most azt beirnám ég és földindulás lenne hogy milyen sokkkk pedig ez akkor annyibA KERÜLT (+16K)

    Amugy tényleg igazad van pesetn ha valakinek kell a pénz akkor sz@rért- hu..ért Ladja a cuccát csakhogy pénze legyen.
    Itt Debrecenben ez nem annyira igaz de 1 kicsit jobban kitartom én is az árát mert itt nincs annyi SHAFTES beszerzési forrás mint pesten ahol lépten nyomom valaki az ÁFÁval trükközik valaki :o
    Nekem összesen van 3 forrásom amiből 1 megint megszünk mert prückök vannak és nem tudják aza áfát hova irni.
    Maradt 2 stabil amiből 1 most oké de a másik is küzködik hogy hol lehet hol nem lehet.
    Röviden Tömören ennyi. Még vannak ilyen alternativ eszer források de ezekből 100-ból 1 ha ideiglenesen működik :Y:O:O:O:O:O:O:O:O

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

Aktív témák

Hirdetés