Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  darnellsmith blogja

Hozzászólások

(#42) darnellsmith


darnellsmith
senior tag

2008.02.12. Kedd

Első óra magyar üzleti jog volt. Kb fél óra késéssel jött a tanár, de új. A másik sokkal jobb volt nemtudom miért kellett variálni. Kb úgy tartotta az órát mint ha ő is most hallott volna először ezekről a dolgokról. Jegyzetelni semmit nem tudtam úgyhogy ez vidám lesz. Utána go be a városba éppen várom a buszt amikor keresni akartam egy zsepit. Persze nem találtam, sőt azis feltűnt hogy nincs meg a kulcsom. HAmar levert a víz, gondoltam ba fasza otthagytam a suliba. Anyut felhívatm aztán mondta hogy menjek be hozzá a kulcsért a boltba (orvosi műszer). Oda is adta után sprint a buszhoz majd haza, és otthon volt a kulcsom, örültem neki nagyon, ugyanis reggel anyu késöbb ment el mint én. Gyorsan bedobtam az angol cuccaimat és futottam a suliba, pont időbe érkeztem, elötte még a barátnőmmel találkoztam egy kicsit. Angolon volt 1-2 kiselőadás, aztán globális felmelegedés meg ilyen témák voltak. Utána haza aztán ebédre borsó főzelék, utána némi ph! majd idejött barátnőm de kb 10 perc múlva bebuszoztunk a városba onnan meg gyalog a jegyzetboltba. A rossz angol könyvet vittük vissza, persze nem veszik vissza és nincs is olyan köny ami kéne, minek is... Végül felajánlotta ott a nő hogy hagyjam ott aztán majd eladja vkinek a könyv meg jövő 7végén jön ami kell. Besétáltunk a suliba majd beszélgettünk egy kicsit. Felmentem angolra kicsit elöbb mondtam a tanárnak hogy mi a helyzet, oda adta a könyvét hogy 1 oldal kell csak azt fénymásoljam le magamnak. Tehát barátnővel go fénymásolni után elköszöntem Tőle. Futás vissza órára, kb 10 percet késtem de legalább megvan a lap, ugyanis arról ma kellett volna beadni 2 szöveg fordítást. Nekem ráér 7végéig, majd emailbe elküldöm a tanárnak. Este itthon vacsi majd msn barátnővel utána woman poker open 6. rész. a résztvevők: Katie Hearn, Bronwyn Campbell, Christiane Klecz, Deborah Rogers, Stefanie Berger (münchenből) és Karen Worton. Közbe fél szemmel a nagy fogyást is néztem, IStván nyert, 193 kilóról asszem 90re fogyott le, mondom az igen... most pedig műsorzárás, és alvás.

darnellsmith

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  darnellsmith blogja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.