Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  átvertek segítsen valaki!! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) GrinCh


GrinCh
csendes tag

Hi mindenkin ek!

Sajnálattal kellet megnyitnom ezt a topikot :O de sajnos vakkan gonosz és elvetemült emberek ebbena világban :( Alig 3 hete h egy bizonyos honlap fórumáról felvettem egy tagot aki a World of Warcraft cimű játékot szerette volna eladni...Én érdeklődően irtam neki és 8k ért akarta eladni nekem diszdobozban meg mindenben,végül 5 ben állapodtunk meg h csak az accountot veszem meg ami nov 24.éig volt feltöltve!Ezt oda is adta énmeg szigorúan tartottam magamat a pénz kifizetéséhez és határidőéhez!Ez az emberke ''Gál Lajos'' megvárta még feltöltöm az accountot pénzel h lehessen vele játszani és utána felülirta a jelszavat amit én megváltoztattam egy ojan modon h elfelejtettem a jelszavamat és feltesz egy kérdést...Erre énis gondoltam de ő bizony rossz megoldást adott meg arra a kérdésre h mi a kedven filme!Az emil cime nem is létezett amit megadott kértem h adja ide a dobozt a biztonsági kóddal de ő kidobta a cdket meg elajándékozta,elmondása szernit ... hát igen a diszdoboz ....Most lelettem rántva 8 ezer forinttal amiben nem is az anyagiak a bántóak hanem ez az emberi szemétség a másikkal!Ezt eljátsza még 5-6 emberrel és van egy csomó pénze!Igen tudom ez az én hibám is jobban oda figyelhettem volna nemszabadott volna megbizni benne de hamarabb odaatta az accot mint kifizettem szval énis megbiztam benne!Tudom a nevét a bankszámlaszámát meg h Kecskeméti!meg h 21 éves.Tudna valaki segiteni mit csinálhatnék??Ha megtalálom ezt a bizonyos embert elnyeri méltó bűntetését amit megérdemel és maradandó heje fog maradni!Aki bármibe tudna segite irjon!! :(((

Writings on the wall.

(#2) #53172992 válasza GrinCh (#1) üzenetére


#53172992
törölt tag

Együttérzés ON
Együttérzek... :(
Együttérzés OFF
Up on
up off

(#3) MarKoo válasza GrinCh (#1) üzenetére


MarKoo
őstag

Annyit tudok hozzátenni, hogy mi (itt) semmit nem tudunk tenni, ha nem ezen a fórumon történt. Egyébként kapott volna egy figyelmeztetést, rosszabb esetben egy ''bye, bye...''-t. :(

(#4) kovasz válasza GrinCh (#1) üzenetére


kovasz
senior tag

penteken van fogadonap a birosagon bemesz es kiadatsz egy fizetesi meghagyast. vagy jol osszeszarja magat es fizet vagy igy jartal.

(#5) Thulcandra válasza GrinCh (#1) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Köszönjük szépen, hogy megosztottad velünk a történeted, de sajna segíteni nem tudunk. Legalábbis én biztos nem, meg szerintem más se, nem is értem mit vársz, milyen segítséget?
Sajnálom, hogy ez történt veled, de a világ sajnos ilyen. Legközelebb jobban nézd meg kivel üzletelsz, vagy jobban tervezd meg az üzlet menetét, nehogy megint átvágjanak.
Mivel gondolom adástvételi szerződést nem írtatok, így feljelenteni sem tudod.
Amit tehetsz, az annyi, hogy megkeresed és elbeszélgetsz vele. Maradandó sérülést helyedben nem okoznék rajta, láthatót se, mert 8000 ft-ért, meg egy ilyen féreg miatt nem éri meg egy rendőrségi balhé. Szal' ha úgy döntesz, hogy ütöd, akkor csak ésszel, de erősen!

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#6) AMD Power válasza Thulcandra (#5) üzenetére


AMD Power
titán

Csak a testét , hogy lesántuljon! :DDD

Az ilyet jó agyon kell rúgni. Én biztos azt tenném! ;]

Tudom , hogy erre jön majd a sok hsz , miért mondasz ilyet , ez nem megoldás , meg bla bla.....

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7) GrinCh válasza Thulcandra (#5) üzenetére


GrinCh
csendes tag

:D Hát igen...De mondom nem is a pénz irritál a leginkább hanem h mekkora szarember!Ha én megtalálom biztos meg szopja de azért kösz az 1ütt érzést;)Még annyit h ha bemék a baknba és elmondom amit tudok h hollakik neve száma akkor pontos cimet kiadhatnak??Nagyon nem bántanánk csak visszaszerezném a wow omat cd-stől meg behajtanák rajta egy 10 est ha nem akarja akkor okoznák maradandó károsodást.

Writings on the wall.

(#8) I_Am


I_Am
veterán

Most akkor Én leszek a rossz, de ebből a totyikból megint csak a szokásos üssük meg, de hogyan totyik lesz.

Zártam.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#9) Cathfaern válasza GrinCh (#7) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Biztos hogy nem adnák ki a címét.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  átvertek segítsen valaki!! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.