Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:38:36

LOGOUT.hu

ZTE v5 Red Bull (v9180 - WCDMA)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5601) weinmaker válasza wwenigma (#5600) üzenetére


weinmaker
őstag

Én így vettem, és nagyon tetszik. Ez az egyetlen bajom volt vele. Viszont ha odafigyeltem, és nem mozgattam a telót, akkor nem szakadt meg a hívás. Ha ez nem lenne, akor azt mondanám, hogy maga a tökély.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#5602) Laza... válasza weinmaker (#5601) üzenetére


Laza...
addikt

Kijelző kalibrálás már megvolt?

más: Van most Lenovo Vibe x2 is nálam (itthon most akciós 139900 :D ), hááát, nemtom mitől ilyen drága... :( Meg egy Huawei H60-L12 is, ez még teljesen szűz, kell rá gapps, root, majd utána bővebben. De jobban tetszik mint a Vibe 2x

[ Szerkesztve ]

Never give up!

(#5603) weinmaker válasza Laza... (#5602) üzenetére


weinmaker
őstag

Nem csináltam vele semmit, csak használtam :)
Lehet, hogy az segitene, mert akkor hagynám ezt a romot?

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#5604) Laza... válasza weinmaker (#5603) üzenetére


Laza...
addikt

Blogomban ott van mit kell csinálni, semmit nem veszitesz :)

Never give up!

(#5605) weinmaker válasza Laza... (#5604) üzenetére


weinmaker
őstag

Okés, köszi! Holnap kipróbálom!

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#5606) Senais válasza wwenigma (#5600) üzenetére


Senais
aktív tag

Már te is? :(
A végén egyedül fogok maradni a gyári romosok között... :O

[ Szerkesztve ]

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

(#5607) dealerman


dealerman
senior tag

Én már tűkön ülök :)) várom a hétvégét legyen egy újabb cm vagy mokee lollipop-ból ami már teljesen használható lesz :)

underground techno will never die

(#5608) Laza... válasza dealerman (#5607) üzenetére


Laza...
addikt

Az L-t én is várom, nagyon ígéretes :K

De ha a Huawei megtetszene, akkor váltok ;]

Never give up!

(#5609) weinmaker


weinmaker
őstag

Tényleg tud ilyet is, hogyha a fülemhez emelem felveszi a hívást? Az eszem eldobom. Ezt minden rom tudja, vagy csak a gyári?
A dupla koppintasos élesztést, és altatast is imádom.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#5610) Senais válasza weinmaker (#5609) üzenetére


Senais
aktív tag

tuti van rá vmi app gugli play-en, de egyszerűbb mégis, ha be van építve gyári szoftba, nemigaz?:D

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

(#5611) weinmaker válasza Senais (#5610) üzenetére


weinmaker
őstag

De igaz, nagyon durva, holnap,ki is próbálom. Eddig is tetszett a teló, de ha elhárul a hívás megszakítas, akkor az egekbe emelem :D

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#5612) tototos válasza Laza... (#5608) üzenetére


tototos
őstag

Kíváncsi leszek a véleményedre ;] Elég jónak tűnik specifikáció alapján.

(#5613) djpoti válasza tototos (#5612) üzenetére


djpoti
aktív tag

Sziasztok!

Így kb 2 óra fórumolvasás után inkább kérdezek, mert nem találtam sehol, hogy honnan tudom, melyik rom való 1G/4G készülékhez, édesanyámnak bőven elég volt ez a verzió is.
Előre is köszönöm a segítséget.

(#5614) Laza... válasza djpoti (#5613) üzenetére


Laza...
addikt

Ugyan az a rom kell mind2 változathoz

Never give up!

(#5615) djpoti válasza Laza... (#5614) üzenetére


djpoti
aktív tag

Áhá, nagyon szépen köszönöm.
Muszáj lecseerélnem, mert amivel jött, az nagyon hokedli, tele minden baromsággal, Battery saver, mobomarket és társai.

(#5616) 426os válasza Senais (#5606) üzenetére


426os
őstag

+1 gyári. :)
Egyedul az 5.0, ami felkeltette az érdeklődésemet, ha kész lesz, kipróbálom. Egyébként én teljesen boldog vagyok az 1.15 rommal most, bár legutóbb a zenelejátszás nem volt zökkenőmentes. Talán ez az egy bajom van csak, de mivel nagyon ritkán zenélek vele, mindig elfelejtem egy idő után.

.

(#5617) weinmaker


weinmaker
őstag

Na próbáltam volna kalibrálni Laza oldalán leírt módszer szerint, és érvénytelen kódot írt ki.
A rom amit használok:
mokee 1224

Ha a gyárit teszem fel, abból melyiket? 1.15 vagy 1.16
Nem akarnék folyamatosan b@szakodni vele

Illetve még annyi kérdésem lenne, hogy ilyenkor a gyárit hogyan kell feltenni?
Felmásolom sd-re és recovery-ből install sd zip?

[ Szerkesztve ]

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#5618) iscsu válasza weinmaker (#5617) üzenetére


iscsu
tag

A kódok csak gyári ROM-on mennek. Viszont utána mehet fel másik, a kalibrálás "megmarad".

(#5619) pasig


pasig
csendes tag

Üdv
Hol kapom meg a legjobb áron kintről, feketében?

(#5620) hunnia1969


hunnia1969
csendes tag

Sziasztok!

[Ezt] rendelném. Tapasztalat alapján melyik postát ajánlanátok a választhatók közül?
- China Post Registered Air Mail
- Singapore Post
- Swiss Post
- Sweden Post
- HongKong Post Air Mail

Mindegyik ingyenes és ugyanannyi szállítási időt ír.

Köszi. Üdv.

(#5621) weinmaker válasza iscsu (#5618) üzenetére


weinmaker
őstag

A mookee-ra hogyan tehetem fel a gyári romot? Illetve melyiket? Amiben minden működik, beleértve a kamerát is.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#5622) 426os válasza pasig (#5619) üzenetére


426os
őstag

V5 nincs gyárilag feketében. Kintről legjobb áron a Aliexpresszről Chigon-tól, de ha van Laza..-nak készleten, akkor még ennél is olcsóbban hozzájutsz itthon. De ez még csak 500x volt leírva.

hunnia1969: Én utóbbi időben a ChinaPost-tal is megvagyok elégedve, Alis rendeléseim 90%-a azzal jön.

[ Szerkesztve ]

.

(#5623) Laza... válasza hunnia1969 (#5620) üzenetére


Laza...
addikt

HK

Never give up!

(#5624) hunnia1969 válasza Laza... (#5623) üzenetére


hunnia1969
csendes tag

thx

(#5625) weinmaker


weinmaker
őstag

Srácok akár privátban is valaki írja már le hülyegyerek üzemmódban, hogy a mokkera, hogy tudom feltenni a gyári romot. Illetve hogy melyiket érdemes. Szeretném megcsinálni a telót, hogy ne szakadjon meg a hívás.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#5626) Laza... válasza weinmaker (#5625) üzenetére


Laza...
addikt

Letöltöd a blogomból pl. az 1.15-öt, elindítod, és mindent kiír. Ennyi.

Vagy, ha szimpibb, akkor wwenigma drive-ról leszeded a Neked tetsző romot, felmásolod az SD-re, hangerő fel+bekapcs indítasz, updtaeled az update zippel.

Tényleg ennyi, semmi mást nem kell mókolni

[ Szerkesztve ]

Never give up!

(#5627) weinmaker válasza Laza... (#5626) üzenetére


weinmaker
őstag

Oké, csak azért nem mertem, mert nem gyári van fent, hanem mokee 1224, de ha ennyi akkor ez nem vészes.
És akkor az 1.15-t kell nekem, és nem az 1.16?

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#5628) Laza... válasza weinmaker (#5627) üzenetére


Laza...
addikt

1.16 only english. Go for it!

Never give up!

(#5629) KTU válasza weinmaker (#5627) üzenetére


KTU
addikt

Szerintem Te is MTK-ról jöttél.
mint én is :U
:DDD

Ahogy már leírták :C

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#5630) Laza... válasza KTU (#5629) üzenetére


Laza...
addikt

Van nálam most vibe x2 is. Első reakció: b@zzeg, nem jó benne a GPS :W Néhány perc múlva nyugtáztam, hogy hozzászoktam a jóhoz, "csak" eccerűen régen volt MTK soc a kezemben ;]

Hiába van Glonass is, lassú a snapihoz képest. Ugyanakkor a Huawei kyrin kurv@ jó :K

Never give up!

(#5631) weinmaker


weinmaker
őstag

Köszi Srácok! Akkor 1.15 és hajrá :)

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#5632) Jim74 válasza Laza... (#5630) üzenetére


Jim74
nagyúr

Ez pont akkor kell ,mikor már megrendeltem a V5-öt? :O :DDD ;)

(#5633) Laza... válasza Jim74 (#5632) üzenetére


Laza...
addikt

Már úton van. Egész nap csomagoltam, lerohad a hátam :W ;] :P :C Rekord: 1 nap alatt elfogyott 19,3kg teló :DDD

[ Szerkesztve ]

Never give up!

(#5634) Jim74 válasza Laza... (#5633) üzenetére


Jim74
nagyúr

Dánke sör :DDD :R
Kár, hogy szombaton nem szállít a futár :U

(#5635) KurtCobain válasza Laza... (#5630) üzenetére


KurtCobain
őstag

:C
Legalább el is kóricál? :)

Mmm'kay?

(#5636) WOT-H-A-C válasza Laza... (#5633) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Ha csomagolást is számoltál ebben akkor az cirka 38 db teló. Nem rossz!! Good job!!

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#5637) weinmaker


weinmaker
őstag

Bocsi, hogy megint én vagyok, de inkább kérdezek, mint hogy elrontsam a telót.
Most töltöm Lazától az 1.15 gyárit, de a blogban az van, hogy csak gyári 1.13-ra lehet feltenni, nekem meg mokee 1224 van.

Most akkor feltehetem ezt közvetlen a mokee-ra vagy előtte fel kell tennek az 1.13 gyárit, és utána arra az 1.15-öt?

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#5638) kidnou válasza weinmaker (#5637) üzenetére


kidnou
senior tag

Egyből mehet az 1.15

(#5639) rasky válasza kidnou (#5638) üzenetére


rasky
senior tag

A fenét, kell az 1.13 és a gyári recovery, mert ami fent van az csak update. A foxpuppy 1.15 teljes, az mehet mokeera.

(#5640) wwenigma válasza rasky (#5639) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Szvsz nem kell, egybol mehet fel az adott gyári rom. Darál mindent ugyis. 115-nel csak a korabban kiadott update miatt volt keveredes mert hamarabb volt mint teljes ROM.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#5641) kidnou válasza rasky (#5639) üzenetére


kidnou
senior tag

Bocs de én a gyári teljes romra gondoltam. Ma már nincs értelme az update szórakozásnak...

Azt már csak halkan jegyzem meg hogy jó párszor le lett már irva

[ Szerkesztve ]

(#5642) weinmaker


weinmaker
őstag

Na most már fullosan bekevertetek. A laza oldalán levő egy 1.15 update.zip, és ott az van írva, hogy kell az 1.13.
Honnan lehet leszedni a nem updatet, hanem a teljes 1.15-öt?
Tudom, hogy ti profik vagytok, de én inkább 100x kérdezek, mint hogy téglásítsam a telót ;)

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#5643) rasky válasza kidnou (#5641) üzenetére


rasky
senior tag

Írta, hogy Laza oldaláról szedte, ott nincs fent a teljes 1.15 csak az update...az alá kell az 1.13, nehogy csak az updatet próbálja egyből feltolni :) kivéve a foxpuppy, mert az full rom.

[ Szerkesztve ]

(#5644) Laza... válasza weinmaker (#5642) üzenetére


Laza...
addikt

Az csak update (és ahhoz kell az 1.13). A foxpuppys verziót szedd le, az teljes rom

Ezt keresd a blogban: "Official 1.15 Foxpuppy HUN mod"

[ Szerkesztve ]

Never give up!

(#5645) weinmaker válasza Laza... (#5644) üzenetére


weinmaker
őstag

Na ugye milyen jó, hogy kérdeztem!
Kihullott volna a hajam, ha elrontom a telót ;)

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#5646) weinmaker


weinmaker
őstag

Szerintem hülyének fogtok nézni, de a mokee 1224 fényévekkel jobbnak tűnt, mint ez a gyári.
A magyarítás része is jobb volt, és ebben semmi sem esik kézre, abban meg minden.

A kalibrálást megcsináltam. holnap kipróbálom, de egyelőre ez nagyon nem jön be.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#5647) Laza... válasza weinmaker (#5646) üzenetére


Laza...
addikt

Most mondjam azt, hogy tudtam hogy kb. ezt fogod mondani? ;]

De egyébként nem rossz a gyári rendszer sem, azt is használják azért teljesen elégedetten . kinek mi fekszik.

[ Szerkesztve ]

Never give up!

(#5648) Arween


Arween
senior tag

Én is kérdeznék remélem segítetek nekem is. Official 1.15 Foxpuppy HUN mod -ra a CM11_(1021)_jav.exe-t fel tudom tenni? Ha igen azt a gyári cwm-el?(hangerő fel+bekapcs)?

(#5649) Laza... válasza Arween (#5648) üzenetére


Laza...
addikt

Nem!

Az exet a gépeden (az Ámítógépen) kell futtatni!

Never give up!

(#5650) weinmaker válasza Laza... (#5647) üzenetére


weinmaker
őstag

Mondhattad volna :)
Most tehetem vissza azt, mert ez nekem semennyire sem áll kézre.
Mindegy kalibráltam a szenzort, remélem az megmarad, és megy vissza a 1224.
Az új rom előtt gondolom ugyanúgy wipe/factory reset, meg wipe dalvik cache kell?

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.