Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:38:36

LOGOUT.hu

ZTE v5 Red Bull (v9180 - WCDMA)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5351) Viktor0610 válasza Upo (#5350) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez tök jó lenne, ha nem lenne átlátszó. :W

(Tudom, válogatós vagyok. :D )

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#5352) rasky válasza Upo (#5350) üzenetére


rasky
senior tag

Ez nem csúszik? A nillkin azért lehet jobb, mert van gumis beütése. Én is nézegetem, csak nem tudom melyiket vegyem. :U

(#5353) Melanor


Melanor
tag

Egy elektronikában járatos tanácsát kérném.
Gyakorlatilag szinte az összes usb kábelem egyszerre adta meg magát, így lecseréltem őket hosszabbra (1db2m, 1db 3m). A töltő ami éjjelre használok 1.85A és a 3m-es kábelnek gondolom hatalmas a belső ellenállása, mert a gyári 1A-es is lassabban tölt mint egy rövidebb kábellel (4 helyett 6 óra).
A kérdésem tehát az lenne, hogy mellyire tesz rosszat az akkuznak, ha nem 1A-el töltöm, hanem kevesebbel (~500mAh)? Vagy csak lassabban tölt fől?

Köszönöm a segítségeteket. :R

Soha ne engedd hogy belenyúljanak az agyadba!

(#5354) 426os válasza Melanor (#5353) üzenetére


426os
őstag

Csak lassabban tölt.

.

(#5355) ra^ven válasza Upo (#5350) üzenetére


ra^ven
senior tag

Én is próbáltam hasonlót, annak IMAK Case volt a neve, de ugyan így víztiszta, nem hajlik rá teljesen a kijelzőre körben mint a sima TPU, ráadásul még keményebb szilikon, egyfajta átmenet a szilikon és a műanyag között.

Nekem ez azért nem jött be, mert ha repül a teló, akkor bajos lehet ha úgy esik. Szerintem a legjobb védelmet a sima TPU szilikon nyújta.

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#5356) Melanor válasza 426os (#5354) üzenetére


Melanor
tag

Köszönöm. Akkor este nyugisan töltöketem 4-500mAh-val.

Nekem van 2 felesleges tokom, ha valaki pont ilyet szeretne

Black

color 5

Árak az itt kiírtak, a postát állom.

Újak, de nekem a Nillkin jött be.

Soha ne engedd hogy belenyúljanak az agyadba!

(#5357) Melanor


Melanor
tag

bocs, béna vagyok.

Ő a color 5.

Soha ne engedd hogy belenyúljanak az agyadba!

(#5358) ra^ven


ra^ven
senior tag

A beállításokban található gyári adatok visszaállítása elegendő ha el akarom passzolni a telot? Családon belül maradna csak akkor nem telepíteném újra.
A lényeg hogy törölje a fiókokat és a marketes alkalmazasokat.
Köszi.

[ Szerkesztve ]

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#5359) Laza... válasza ra^ven (#5358) üzenetére


Laza...
addikt

Elegendő, de a képek, videók nem törlődnek, erre figyelj oda

Never give up!

(#5360) Upo válasza ra^ven (#5355) üzenetére


Upo
addikt

Ez viszont kemény polikarbonát szerű karcálló, az előlapra is egész picit ráhajlik, kb. fél millivel túllóg, úgyhogy ha képernyővel lefelé teszed az asztalra akkor nem ér le a képernyő, és hátul a kamera lencsét is védi. Sima felülete van, de nem csúszik jobban mint a gyári hátlap. inkább tapad a kézhez.
Én még nem, de a kislányom már koppantotta a hongmit vele, meg sem látszik rajta, megvédte. Neki van egy Nillkin frosted-je is, az is jól véd, de ez sem rosszabb.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#5361) TayRol


TayRol
veterán

Sziasztok!

Tudnátok segíteni, hogy kishazánkban ezt a készüléket hol tudom azonnal megvenni? Feleségemnek sos kellene.:)

(#5362) Tharkoul


Tharkoul
tag

NTFS kezelésére van valami megoldás? (HD filmek miatt kérdem) Most ha NTFS-re formázom meg az SD-t, a telefon olyan szinten nem látja, hogy egész kártyát vehetem ki telefonból, azért, hogy adapteren keresztül formázzam meg, mert telefonon keresztül már partícionálni sem lehet többé. Régi telefonnak nem volt gondja NTFS-sel, ezért lep meg. Azt meg furcsállnám, ha 2015-ben ketté kellene bontani filmeket, és mindenki így nézné, hogy part1 meg part2.

[ Szerkesztve ]

(#5363) Upo válasza Tharkoul (#5362) üzenetére


Upo
addikt

Szerintem max. OTG-n pendrive + Paragon NTFS.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#5364) Ropman


Ropman
tag

no egy tokot meg is rendeltem :)
szóval ha Laza kollégánál megjön a szállítmány egy példányra vevő leszek :)

igaz még romot kell választanom... ezekről lenne még jó infót kapni, hogy melyikkel kérjem majd :)
[ tervezem, hogy az utolsó 2000 hozzászólást átolvassam, csak szerintem előbb jön meg a szállítmány Laza kollégához, s minél előbb megvenném, szóval ha van valakinek javaslata melyiket válaszam, melyiknek mi a gyengéje erősége, melyik rommal vannak milyen gondok, mire számítsak.. :) ]

ami fontos lenne nekem hogy stabil legyen, esetleg extra beállítások [ elégé hozzászoktam a sok lehetőséghez a CM11-ben felelhető jóságokhoz :) illetve ez a koppogtatos ébresztés dolog is tetszik.. - igaz ilyenem még nem volt ]

[ Szerkesztve ]

By Luke SkyRopman :]

(#5365) Senais válasza Ropman (#5364) üzenetére


Senais
aktív tag

próbáld ki előbb a gyárit, mielőtt azon gondolkoznál hogy custom rom, kétszer olyan jó mint a miui (szerintem) + rengeteg opció van benne + xposed, nem volt olyan a mukiban/cm-ben, ami a gyárin ne lett volna meg. Legalábbis olyan, amit használok is
koppintós módszer minden romon van

[ Szerkesztve ]

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

(#5366) wwenigma válasza Tharkoul (#5362) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

En inkabb megneznem hogy ext4-re formazva mit tud, vagy ha ittartunk akkor exFat.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#5367) Tharkoul válasza wwenigma (#5366) üzenetére


Tharkoul
tag

ext-eket nem erőltetném, mert csak emiatt nem akarom áttenni Linuxra a filmet, hogy azzal felismertessem az ext4-et (legalábbis még egyszer nem tudtam működésre bírni Win alatt egyik programmal sem), exfatot még meglesem, hátha, úgyse próbáltam még.

(#5368) slezakimi válasza Senais (#5365) üzenetére


slezakimi
senior tag

Szia :)

1.15 Foxpuppyn merre van a koppintós? Komolyan nem találom :D
Köszi :)

""Szabadidős elfoglaltság.Nem feltétlen a pénz hajt.:-))""

(#5369) Senais válasza slezakimi (#5368) üzenetére


Senais
aktív tag

cwm recoveryből tedd fel ezt.
utána pedig engedélyezd az init.d-t

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

(#5370) slezakimi válasza Senais (#5369) üzenetére


slezakimi
senior tag

Köszönöm :)

""Szabadidős elfoglaltság.Nem feltétlen a pénz hajt.:-))""

(#5371) peestike válasza Senais (#5369) üzenetére


peestike
senior tag

vagy fordítva. úgy csináltam, működik. :)

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#5372) Tharkoul válasza Tharkoul (#5367) üzenetére


Tharkoul
tag

Nem, nekem nem ismeri fel így sem, egyszerűen "blank". Úgy tűnik, hogy akkor marad a FAT32 (lehet csak H115 ilyen válogatós). Végülis nem tragédia, MKVToolnix 28 másodperc alatt kettédarabolta a videót, ennél drámaibb konvertálásokra számítottam.

(#5373) Beerwolf válasza Senais (#5369) üzenetére


Beerwolf
senior tag

u0_a38@X9180:/ $ su
root@X9180:/ # sh/ sdcard/term-init.sh
tmp-mksh: sh/: not found
127|root@X9180:/ #

Nekem ezt dobja ki a Terminal Emulator. Mit csinálok rosszul?

(#5374) Upo válasza Beerwolf (#5373) üzenetére


Upo
addikt

Az sh után kell a szóköz, nem a / után.
sh /sdcard/term-init.sh

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#5375) Beerwolf válasza Upo (#5374) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Oh, micsoda amatőr hiba. Köszi a választ! :-)

(#5376) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Kérdés.
Miért lehet eltérő a kép megjelenítése a ZTE V5-ön, mint pl. egy Hongmin?

ZTE V5
ZTE V5

Xiaomi Hongmi
Xiaomi Hongmi

Máshol nem tűnt fel különbség a két készülék között, csak FB-n.
A dolog nem böngészőfüggő, minden böngészővel kisebb a kép V5-ön, mint Hongmin... :F

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#5377) Laza... válasza Viktor0610 (#5376) üzenetére


Laza...
addikt

Kiszúrja a szemed :D

Egyik mobil nézetben van, a másik asztali nézetben :DDD

Never give up!

(#5378) Viktor0610 válasza Laza... (#5377) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sajnos, nem ilyen egyszerű a megoldás. Én is láttam a feltöltés után, hogy a címsorban mit ír, de az egy másik, bár sokkal kevésbé zavaró hiba.
Most kipróbáltam, m.facebookkal böngészve is ilyen a kép.

(Engem nem zavarna, mert az alkalmazásból böngészem, de van, aki ragaszodik a böngészőhöz, és több másik eszközön jól jelennek meg a képek...)

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#5379) Viktor0610 válasza Viktor0610 (#5378) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Alkalmazásból böngészem a Facebookot, természetesen. :D

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#5380) ra^ven válasza Viktor0610 (#5379) üzenetére


ra^ven
senior tag

Próbáld ki ezt xdan találtam rá pár napja, én ezt használom.

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#5381) Viktor0610 válasza ra^ven (#5380) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Köszi, de én inkább valami beállításra gondolnék, amivel azonos kinézetűvé lehetne változtatni a Facebook megjelenését.

A DPI-érték (vagy milyen) lehet más szerintem a V5-ön, mint a Hongmin.
Nem a fizikai értékre gondolok, az egyértelmű, hogy más, mivel a kijelző is eltérő méretű azonos felbontással. :D Van valami hasonló nevű érték, amit talán a build.prop-ban lehet módosítani.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#5382) KurtCobain válasza Viktor0610 (#5381) üzenetére


KurtCobain
őstag

Xposed-on belül van egy olyan modul, hogy app settings. Ott lehet állítani DPI-t. Alkalmazásonként.
Kép.

[ Szerkesztve ]

Mmm'kay?

(#5383) TayRol


TayRol
veterán

Srácok,

Akad itt zalaegerszegi vagy kiskunhalasi user? Ebben a két városban járok sokat (Pesten kívül), és érdekelne a 3G-s működés (a 900 mhz miatt kérdem).

Köszi!

(#5384) Viktor0610 válasza KurtCobain (#5382) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az Xposed tök jó lenne, de annyira belassította a telefonomat, miután feltettem, hogy bekapcsolás után jó pár percig nem tudtam használni, szóval nem maradt fenn a készülékemen.
(1.15 Hun PuppyFox)

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#5385) tototos válasza Viktor0610 (#5384) üzenetére


tototos
őstag

Próbájátok ki a Davidking 1.16-t verziót, nekem meglepően gyors tőle a telefon.

(#5386) peestike válasza tototos (#5385) üzenetére


peestike
senior tag

nekem ugye volt fenn, de nem igazán vettem észre különbséget.

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#5387) dealerman


dealerman
senior tag

valaki használ ilyet ? nagyon tetszik így képek alapján,a fekete,és a szürke fekete :))

underground techno will never die

(#5388) Ropman válasza dealerman (#5387) üzenetére


Ropman
tag

bakker ez tényleg nagyon szép...

By Luke SkyRopman :]

(#5389) Melanor válasza dealerman (#5387) üzenetére


Melanor
tag

Kipróbáltam, de nekem nagyon vaskossá tette a telefont. Sajna sokat számít az is amivel a kamera kidudorodik.

Soha ne engedd hogy belenyúljanak az agyadba!

(#5390) dealerman válasza Melanor (#5389) üzenetére


dealerman
senior tag

8.9mm helyett kereken 1cm-lesz ha igazat mondanak a kínaiak :)

underground techno will never die

(#5391) ra^ven válasza dealerman (#5387) üzenetére


ra^ven
senior tag

Tényleg baromi jól néz ki, de ha dobom a telót, az a baj, ez sem védi annyira mint a szilikon. :(

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#5392) bem13


bem13
csendes tag

Sziaszok!

Remélem tud nekem valaki segíteni...
Ma jött meg a Minideal-től rendelt V5-öm. Bekapcsolni nem lehet, ha töltőre dugom akkor rezeg egyet, kb. 10 másodpercig a V5 logót mutatja, majd kikapcsol, aztán megint rezeg egyet, megint logó 10 másodpercig, és ez ismétlődik. A hátlapot leszednem még nem is sikerült, hogy az akksi meglétét ellenőrizzem vagy kiszedjem/visszategyem azt.

Szerintetek ez így visszaküldős lesz? :F

(#5393) dealerman


dealerman
senior tag

honor 3C -n,ez is ilyen lehet,van műanyagba és alumíniumba,utóbbira nem tudom a wifi és a gps ,hogy reagálna :D lehet tényleg nem tetszene a vastagsága miatt,de míg nem próbálom ki addig sose tudom meg :B

[link]

underground techno will never die

(#5394) Laza... válasza bem13 (#5392) üzenetére


Laza...
addikt

Szedd le az akksiról a fóliát

Never give up!

(#5395) bem13 válasza Laza... (#5394) üzenetére


bem13
csendes tag

A hátlap leszedéséhez kaphatnék segítséget? Külön vágat nincs ilyen a célra, a mikro-USB portnál szoktad "lefeszegetni"?

(#5396) KurtCobain válasza bem13 (#5395) üzenetére


KurtCobain
őstag

Hátlap levétel.

(#5384) Viktor0610:
Mivel nincs még ilyen telefonom, csak tipp volt. Lehet, hogy az a ROM nem szereti az xposed-ot.

[ Szerkesztve ]

Mmm'kay?

(#5397) bem13 válasza KurtCobain (#5396) üzenetére


bem13
csendes tag

Hálásan köszönöm a segítséget Neked is és Laza fórumtársnak is! :R

(#5398) Melanor válasza dealerman (#5390) üzenetére


Melanor
tag

Igen, körülbelül így van. Viszont most szépen le van kerekítve a gyári hátlap, amit linkeltél az nincs, így vastag almás érzés lesz kézbentartani. Legalábbis nekem az volt.

Soha ne engedd hogy belenyúljanak az agyadba!

(#5399) tfalcon96 válasza bem13 (#5397) üzenetére


tfalcon96
aktív tag

Nagyon béna hiba, de én is így jártam, muszáj voltam megnézni egy youtube unboxingot, hogy le tudjam fejteni :W :DD Egyébként az a titka, hogy amíg körömmel próbálod lefejteni, másik kéz hüvelykujjával támasztani kell a hátlapot.

[ Szerkesztve ]

_______"I Am Consciousness. I Am Alive. I Am Chappie."_______

(#5400) rasky válasza dealerman (#5393) üzenetére


rasky
senior tag

Korábban én is néztem ezt a hátlapot, de akkor EZT a választ kaptam, így le is tettem róla. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.