Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:38:36

LOGOUT.hu

ZTE v5 Red Bull (v9180 - WCDMA)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5451) rasky válasza ra^ven (#5450) üzenetére


rasky
senior tag

csak belekell olvasni az értékelésekbe, sok embernél kifagy, kilép

(#5452) Senais válasza rasky (#5451) üzenetére


Senais
aktív tag

több játéknál is volt már, most nem jutnak hirtelen eszembe, de legutóbb ezért dobtam a mukit, mert kifagyott vmelyik játéknál

[ Szerkesztve ]

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

(#5453) 426os


426os
őstag

Rendeltem ilyen SmartKey-t a telefonhoz (2-ből az egyik rögtön rossz is). Az iKey nevű appal működik rendesen, bár egyelőre nem látom sok gyakorlati hasznát a dolognak.
A lekerekített hátlap miatt ráadásul kicsit bután is néz ki, cserébe elég rendesen bele tud szorulni az aljzatba.

.

(#5454) Laza...


Laza...
addikt

СМ12 обновление (10.01.2015)

1, repair flash photography can not take pictures of the problem
2, the video can not be saved to repair the problem
3, repair network flow problem still shows an exclamation mark
4. Other CM12 source update
5, comes to play video gallery there is a problem, use a third-party player playing as Mxplayer
6. rights management comes a problem

Download <> Gapps

[ Szerkesztve ]

Never give up!

(#5455) Senais


Senais
aktív tag

másnak nem csinál olyat az fb messenger, hogy telespammeli a galléria appot mindenféle hülye képekkel (sticker stb...)?
nagyon idegesítő és nem tudom hogy kapcsoljam ki...

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

(#5456) Senais válasza Senais (#5455) üzenetére


Senais
aktív tag

megoldottam!
az android/data mappába csinálni kellett egy ".nomedia" nevű fájlt és nem fogja mutatni a felesleges képeket mindenféle random alkalmazástól

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

(#5457) peestike válasza 426os (#5453) üzenetére


peestike
senior tag

nekem 2 db iKey van (ebay liciten nem volt 400 HUF a 2), mindkettő működik, de valóban elég hülyén mutat a szerkezeten.

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#5458) pècsimunkás


pècsimunkás
addikt

Sziasztok !

Édesanyámnak vettem egy V5 2 gb-os verziót. Gyári ROM van rajta magyarítva .
Az a gond ,h nem csinál igazán jó képet,főleg beltérben. Kinti képek nem rosszak,de a beltériek ... Kipróbáltam több kamera appot, de egyik sem jó. Fakók,pixelesek a képek , amikor fényképezek vele, szinte átmegy fekete-fehérbe a kijelző .
Mit lehet tenni esetleg ? Másnál is fenn áll ez a helyzet ? Van esetleg kamerajavító fájl ?

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#5459) Jim74 válasza pècsimunkás (#5458) üzenetére


Jim74
nagyúr

Szia! Melyik verziójú gyári rom van a telefonon? Ha jól tudom, akkor az 1.15-ösben egész jó a kamera.

[ Szerkesztve ]

(#5460) pècsimunkás válasza Jim74 (#5459) üzenetére


pècsimunkás
addikt

15- ös. Pont a kamera volt az egyik fő szempont, de nem valami fènyes a helyzet...
Coolpadom klasszisokal jobb kèpet csinál.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#5461) Laza... válasza pècsimunkás (#5460) üzenetére


Laza...
addikt

milyen 15-ös? 0.15 vagy 1.15 :F Ha utóbbi, akkor szar készüléket vettél, Lumia szériából kellett volna választanod, vagy szifon 6ból. Ha előbbi, akkor frissíteni kell a romot

A coolpadot ne keverd ide, nem egy kategória a két készülék (és nem a Coolpad javára)

[ Szerkesztve ]

Never give up!

(#5462) Jim74 válasza pècsimunkás (#5460) üzenetére


Jim74
nagyúr

Minden tisztelettel, szerintem nagyok az elvárásaid egy telefon fényképezési képességeit illetően. Wwenigma logout-os írásában korrektül le van írva, hogy milyen képeket csinál.
Ne felejtsük el, hogy ez egy telefon, amivel mellesleg fényképezni is lehet.

Vagy az is lehet, hogy én vagyok igénytelen :DDD, mert eddig ebben az árkategóriába tartozó készülékeim fényképezési képességeivel nem volt semmi bajom.

(#5463) roti86 válasza roti86 (#5429) üzenetére


roti86
őstag

Patch CM12-re. A mobilhálózatok menüpont Fc-t javítja.

(#5464) Aske válasza pècsimunkás (#5460) üzenetére


Aske
aktív tag

Hello,

ennyi info itt kevés.
Csatolni kéne tesztképeket, hogy összehasonlíthassuk. Meg a beállításokat, amivel készültek. Meg pontosan a romot.

Ezekkel pl. összehasonlíthatod.
http://prohardver.hu/tema/zte_v5_red_bull_u9180/hsz_5096-5096.html
http://prohardver.hu/tema/zte_v5_red_bull_u9180/hsz_5081-5081.html

De korábban is linkeltek képeket, vissza lehet keresni.

Üdv

(#5465) dealerman


dealerman
senior tag

új Mokee alatt camera FV-5-el majdnem 10 mb-os képeket lövök :P tudom nem csak ez jelenti a minőséget,csak érdekességként írtam,egyik haver noname-es kínai telója a 8-as kamerájával 1-3 mega körül készít :))

underground techno will never die

(#5466) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Valaki találkozott már mokee 1210-es alatt olyan hibával ,hogy kb 1 hónapon át tökéletesen ment a kamera, majd nemrég óta csak alkalmazás leállt üzenet van.

2GB-os

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 91999 FT - ingyen szállítással

(#5467) pècsimunkás válasza Jim74 (#5462) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Nem csak a Coolpadom, de Zopo Zp 700-am is jobb képeket csinált , ez biztos !
Azért rendeltem a ZTE-t,mert sok jót olvastam róla,ami igaz is -anyámnak évekig jó lesz - de a kamerája gyenge. Próbáltam több appot, több beállítást , a gyári kamera HDR módban még úgy ahogy elfogadható, meg a Camera fv-5-el néha sikerül 1-1 jobb képet készíteni.
DE !!! : Mondom,csak a benti képek gyengék,a kintiek rendben vannak !
Fényképet nem tudok most felrakni, nincs itthon a telefon .

#5461) Laza... : 15-ös ennyit tudok,mert pár napja ,mikor meg lett a telefon ,akkor jött volna 16-os frissítés ,
de le lett tiltva, nehogy elszálljon a magyar nyelv. Elvileg a legújabb gyári ROM van 4.4.2.-vel
Ezt hol lehet megnézni ? Mármint, h 0.15 vagy 1.15 ?

[ Szerkesztve ]

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#5468) Graphics válasza pècsimunkás (#5467) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Kamera beállítás, zajszűrést vedd ki :)

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 91999 FT - ingyen szállítással

(#5469) nash13 válasza nash13 (#5319) üzenetére


nash13
aktív tag

Na ma talán este lesz időm romolni.
Jól gondolom a menetét?
1. CWM feltesz; backup
2. gyári reco vissza; törlések + 1.3 rom
3. törlések + 1.5 rom
4. CWM feltesz: törlések + mokee 1224 feltesz

Rom flashek között kell újraindítás?

iPhone 7

(#5470) asdf_ válasza nash13 (#5469) üzenetére


asdf_
veterán

Bar egyaltalan nem romolok, ugyhogy lehet, hogy hulyeseget beszelek, de miert kell mindenaron felulirni a gyarit, miert nem eleg bootolni cwm-be? Sosem fogom megerteni :)

(#5471) nash13 válasza asdf_ (#5470) üzenetére


nash13
aktív tag

Belső vagy külső sd-ről megy a telepítés a Laza féle flashelő progiban?

iPhone 7

(#5472) nash13 válasza nash13 (#5471) üzenetére


nash13
aktív tag

Jól megszyíattam magam. Telepítő szerint 1.13 alatt felment a root és gapps, errre most olvasom, hogy a 1.15 update feltétele no root és gapps. :(((((mehet minden előről pedig nem volt rövid...

iPhone 7

(#5473) Graphics válasza Graphics (#5466) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Megválaszolom :D félig-meddig user-error volt, a memkari megtelt, vagyis 40MB-nál már nem akart ráírni a kártyára.

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 91999 FT - ingyen szállítással

(#5474) nash13


nash13
aktív tag

Valaki segítsen. Mokee telepítővel csinálnám, de a romot hely hiányában nem másolja fel.
Működik az ha külső sd-re teszem a romot és a gapps és onnan teszem cwm-ből?
Amúgy belső sd-t hogyan törlök?

iPhone 7

(#5475) Graphics válasza nash13 (#5474) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Alapból az 1/4-esnél kell bele SD kártya.

CWM-ben kiválaszthatod bárhonnan a telepítendő rendszert. így külsőről is.

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 91999 FT - ingyen szállítással

(#5476) nash13 válasza Graphics (#5475) üzenetére


nash13
aktív tag

Tudom csak a progiban van valami sd cserélő patch. Most feltettem progi nélkül. Most bootol:_)

iPhone 7

(#5477) Graphics válasza nash13 (#5476) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Laza... leírását kövesd, ott minden megtalálható.

az SD cserélő csak akkor kell, ha memkari nélkül akarod használni.

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 91999 FT - ingyen szállítással

(#5478) nash13


nash13
aktív tag

Hogy adok mokeeba plusz oldalt be? Alapból kettő van de nem találom sehol.

iPhone 7

(#5479) peestike válasza nash13 (#5478) üzenetére


peestike
senior tag

automatikusan nyitja a plusz oldalakat, nem kell beállítani hogy x db kell. amíg van valami az adott lapon addig aktív, ha üres eltűnik.

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#5480) nash13 válasza peestike (#5479) üzenetére


nash13
aktív tag

Mai utolsó kérdésem. Hol állítom be, hogy a külső sd-re mentse a képeket?
Mod: látom alapból oda menti....na remélem már csak használni kell.

[ Szerkesztve ]

iPhone 7

(#5481) nash13


nash13
aktív tag

3 órát szenvedtem tegnap a romcserével. Az első két hívás megszakadt kapásból a mokee1224-en, pedig nincs rajt mobilnet. Mit tudok tenni? Segítsetek pls:((((

iPhone 7

(#5482) wwenigma válasza nash13 (#5481) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Mit segitsunk? Nem mokee-zol, kb ennyit tudsz tenni. :U

Nekeme is 3 ora egy romcsere, kb. 10 perc menteni ami kell, ujabb 10 felrakni az újat majd 2,5 óra visszarakni es beallitgatni a programokat, beloginolgatni mindenhova. ;]

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#5483) rasky


rasky
senior tag

cm/mokee alatt a hívás zajcsökkentés az ér valamit? Érdemes bekapcsolva hagyni?

(#5484) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem találtam infót arra vonatkozóan, hogy a kamera foltosodás megoldható-e valami fix feltételével a gyári 1.15 Hun PuppyFox alatt?

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#5485) nash13 válasza wwenigma (#5482) üzenetére


nash13
aktív tag

Csak vki írta, h valószínű a mobilnettel akad össze. Ha a hálózatoknál mást választok az megoldhatja? Ezen nincs mobilnet használva.

[ Szerkesztve ]

iPhone 7

(#5486) rasky válasza nash13 (#5485) üzenetére


rasky
senior tag

ha nem használod a mobilnetet, akkor rakd át GSM-re, sokkal jobb lesz a térerő rajta...hátha segít a megszakadáson is, bár szerintem nem ez okozza

(#5487) Graphics válasza wwenigma (#5482) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Titanium Backup? :D

Mindent ment, es nem annyi ido

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 91999 FT - ingyen szállítással

(#5488) iscsu válasza rasky (#5486) üzenetére


iscsu
tag

Én most próbálkoztam ezzel, tehát gyári ROM / kalibrálás / vissza a custom ROM. Eddig pár hívás szakadás nélkül lement (kopp-kopp), de várok még vele kicsit.

Ja, az elforgatásos fagyás Mokee 1224 jelenségnek tűnik, legalábbis se a gyári, se a CM11 nem csinálta, a Mokeeban viszont bármikor reprodukálható. Ha esetleg valaki használ 1224-et, és van lelkieereje feltenni egy Candy Crusht, akkor tesztelhetné... :U

Szóval most maradt a CM11, bár az meg a gyorsbeállító csempék sorrendjének változtatásakor dob systemiu FC-t.

(#5489) wwenigma válasza Graphics (#5487) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ez az hogy mindent ment es vissza is allit ami nem egeszseges 2 különböző rom között.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#5490) Graphics válasza wwenigma (#5489) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ja én arra az esetre gondoltam, hogy Mokee. Mert ott azért mehet így. főképp, hogy az alkalmazások nemigen fognak változni :D

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 91999 FT - ingyen szállítással

(#5491) ra^ven válasza iscsu (#5488) üzenetére


ra^ven
senior tag

Ez is olyan játék, amit tudsz álló módban is meg elforgatva is játszani?

Csak azért kérdezem mert pl.: Asphalt 8-nál (eleve fekvő módban indul) nincs gond.
Temple Run 2 (eleve álló módban indul) nincs gond.
Ezeket nem is tudod elforgatni.
Navigációnál ha úgy indítom, hogy fekvő módban van a teló rögtön fagy, álló módban simán elindul, nincs vele gond, viszont ahogy elfordítom fagyás.

[ Szerkesztve ]

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#5492) nash13


nash13
aktív tag

Laza oldalán lévő CM11-et használja valaki? Van bármilyen betegsége? Hívás és fényképező legyen jó és legyen magyar nyelv. Mokee 1024-re mehet fel CWM-ből ügye?

iPhone 7

(#5493) iscsu válasza ra^ven (#5491) üzenetére


iscsu
tag

Igen, bármilyen (0,90,180,270) módban mennie kellene.

A szitu hasonló nálam is (a fekvő módban indítást ugyan nem próbáltam), indul és fut, de amint forgatom, lefagy.

(#5494) iscsu válasza nash13 (#5492) üzenetére


iscsu
tag

Három órája. :DDD

Nem sok híváson vagyok túl, de úgy tűnik nem szakad (az, hogy ez a CM11 vagy a kalibráció következménye, azt nem tudom). Kamera okés, bár ez szubjektív.
Magyarra nem tudok mit mondani, nálam minden angol.

(#5495) nash13 válasza iscsu (#5494) üzenetére


nash13
aktív tag

Ránéznél a settingsben, hogy tartalmazza-e? Köszi

iPhone 7

(#5496) rasky válasza nash13 (#5495) üzenetére


rasky
senior tag

mivel a mokee az cm alapú és van benne magyar, akkor szerinted? :U

(#5497) iscsu válasza nash13 (#5495) üzenetére


iscsu
tag

Lásd fent, de hogy megerősítsem: van benne.

(#5498) ra^ven válasza nash13 (#5481) üzenetére


ra^ven
senior tag

Elvileg ez lehet megoldást jelent a hívásmegszakadásra.
Viszont ez azzal jár, hogy ugyancsak romolni kell. :U

[ Szerkesztve ]

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#5499) nash13 válasza ra^ven (#5498) üzenetére


nash13
aktív tag

Néztem én is de nem szeretem ha monyákolni kell a stock meg nem tetszik. Kipróbálom este a cm11-et, mert nem ragaszkodok a mokeehoz csak elég sokan használják itt, azért próbáltam.

[ Szerkesztve ]

iPhone 7

(#5500) ra^ven válasza nash13 (#5499) üzenetére


ra^ven
senior tag

Az a baj, hogy tényleg nincs a hívásmegszakadásra ésszerű dolog. Lehet egy újratelepítés segít.
Nálam is jelen volt, 1224 alatt nem tapasztaltam, pedig sokat beszélek.
(Van, hogy babafigyelőként használom :P , oly módon, hogy felhívok egy másik telót amit odateszek a légzésfigyelő mellé múltkor 45 perc után szakítottam én meg a hívást.)

Bennem is most van egy kis félsz, mert az 1/4-es telómat továbbadtam, és most fogok beszerezni egy 2/8-asat, remélem nem lesz ilyen jellegű probléma. Gyárit én sem komálom.

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.