Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:38:36

LOGOUT.hu

ZTE v5 Red Bull (v9180 - WCDMA)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12201) Aethelstone válasza Upo (#12200) üzenetére


Aethelstone
addikt

Philz van nálam is, majd azzal adok a szájának :)

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#12202) n@p@lm válasza Upo (#12195) üzenetére


n@p@lm
őstag

Szia!
A program nem csinál logot?
A leírtaknak megfelelően lefuttatom (egy pillanatra kiírja a script futását), azt állítja magáról hogy megcsinálta, ám marad minden a régiben ;)

(#12203) Upo válasza n@p@lm (#12202) üzenetére


Upo
addikt

Nem csinál logot ahogy néztem. De nem én csináltam, hanem az orosz fazon, én csak a ruszki szövegeket írtam át más nyelvekre.
ADB rendben van? Belépett recoverybe? Milyen recovery van fent? Milyen rom? Kéne hogy legyen rajta parted. Én cm12 alatt csináltam az enyém.
Töltsd le a partlist.bat-ot és indítsd el (rádugott telefonnal), kilistázza a 27 partíciót?

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#12204) Telda


Telda
addikt

Hali!

A minap felraktam a 1208 mokee-t, de olyan gondom lenne hogy le szeretnén szedni play-ről az Anki nevü alkamazást, de amint beírom hogy "ank" kifagy a play.
Már csomó mindent végig próbáltam és keresett rendesen, de az "ank" kombinációra kifagy.
Vissza raktam a bevált 0613 blisspop romot (full format, dalvik törlés, stb.) és itt is kifagy.
Ez most mi? :DDD

(#12205) KurtCobain válasza Telda (#12204) üzenetére


KurtCobain
őstag

Opengapps? Nekem már sok problémám volt vele, Slimgapps-re váltottam.

Mmm'kay?

(#12206) Aethelstone válasza Upo (#12203) üzenetére


Aethelstone
addikt

Nah én már odáig eljutottam, hogy a belső sd-ről megvan a másolat és a windowsban feltoltam az adb drivereket :) Most a teló tölt, ha 100%-on lesz, belevágok a nagy műveletbe :)

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#12207) Telda válasza KurtCobain (#12205) üzenetére


Telda
addikt

Köszi, kiprbálom.
Nincs valami mini vagy micro verzió ami ilyen pár megás és csak a kötelező dolgok vannak benne?

(#12208) n@p@lm válasza Upo (#12203) üzenetére


n@p@lm
őstag

Driver fent.
Belép a recoverybe, CWM.
1.12 magyar (Laza féle)
Érdekes, a partlist-re ez a válasz:

(#12209) KurtCobain válasza Telda (#12207) üzenetére


KurtCobain
őstag

Zero, 75 megás.

Mmm'kay?

(#12210) Aethelstone válasza n@p@lm (#12208) üzenetére


Aethelstone
addikt

Ahogy a kolléga írta, CM-mel csinálta. Lehet, hogy a gyári meg a gyári származékok nem tartalmaznak parted-et.

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#12211) Upo válasza Aethelstone (#12210) üzenetére


Upo
addikt

Így van, mikor írta akkor eszembe jutott ez a lehetőség, azért kértem hogy indítsa a partlist.bat-ot.
Valamit próbálok még kitalálni gyári romhoz.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#12212) Aethelstone válasza Upo (#12211) üzenetére


Aethelstone
addikt

Hááát...nekem mokee van....terminálból indítottam egy partedet, de nálam sem találja,,,,

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#12213) Aethelstone


Aethelstone
addikt

Nos, lefutott a partícionálás...4/2-őt választottam. Az szerintem bőven jó.

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#12214) Telda válasza KurtCobain (#12209) üzenetére


Telda
addikt

Lehet hülyeség, de szerintem az xposeddel akad össze.
Most utólag ráraktam és megint kifagy a play, ha beírom "ank" :D.

(#12215) KurtCobain válasza Telda (#12214) üzenetére


KurtCobain
őstag

Nekem is a 12.08-as van fent, SlimGApps, Xposed is van, ugyanaz mint amit neked linkeltem.
Nekem nem fagy ki a Play, ha beírom hogy ank.

Mmm'kay?

(#12216) Aethelstone


Aethelstone
addikt

Szerintem készülnek mokee-ék a cm13-ra....eltűntek a releasek és a nightly buildek is....nagy a csönd. Kszáomira már van 6-os droid...

[ Szerkesztve ]

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#12217) n@p@lm válasza Upo (#12211) üzenetére


n@p@lm
őstag

Köszönöm!

(#12218) HPAA


HPAA
őstag

elkabáztam a linkjét ahonnan a friss CM romokat néztem , megszánna valaki gyorsban :F

************* censored

(#12219) Aethelstone válasza HPAA (#12218) üzenetére


Aethelstone
addikt

Ez talán?

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#12220) HPAA válasza Aethelstone (#12219) üzenetére


HPAA
őstag

akkor mégsem :F , ez megvan , de decemberi nincs ezekből ?

************* censored

(#12221) Aethelstone válasza HPAA (#12220) üzenetére


Aethelstone
addikt

Nincs. Mokee van 12.08-as.

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#12222) trialboj


trialboj
őstag

Nem igazán olvasom a topikot, ezért lehet már meg lett válaszolva a kérdés, de azért megkérdezem nehogy leselejtezzem a telefont.

Szóval ma olvastam hogy már lassan kint az andorid 7.0.. de nekem még mindig az alap 4.4.2 van fent. Kezdek aggódni hogy lassan túlságosan elavul és nem fog menni rajta 1-1 újabb app.

Erre a telefonra nem jön ki hivatalos update? A kínai márkák azért ennyire olcsók mert semmilyen későbbi frissítést nem kapnak?

Ha kézileg szeretném frissíteni legalább 5.0-ra, arra van lehetőségem? Ez mennyire nehéz?

És egy másik kérdés... Lehet állítani a lenti gombok megnyomásakor a rezgést, és ennek erősségét? samsungnál haptic feedbacknak nevezik ezt...

Egy bónusz a végére, hogy kimaxoljam a hsz-t.
Nincs rá mód hogy beállítsam a telefonon, hogy a képernyő lapozásakor mozogjon a háttér is? Muszáj hozzá külső app? Tudnátok ajánlani olyat ami nem gyilkolja feleslegesen az aksit?

Köszönöm

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#12223) CPT.Pirk válasza trialboj (#12222) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

A téma összefoglalóban nézd meg a linkeket, kb. 5 perc felrakni egy Mokee vagy CM12 romot meg a hozzájuk kellő recoveryt.

Android 5.0 egyébként nem élt sokat egyik telefon esetében sem, az az 5.1 amire gondolsz. Jövő év elején már valszeg lesz Android 6 (7-nél még nem tart a google) rom is a telóra az említett 2 társaságtól

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#12224) blackroy


blackroy
csendes tag

Üdv mesterek!

Jelenleg egy HungoBungo 1.15 van a telefonomon (2/8).
A tárhelyet sikerült átpartícinálni az itt leírtak szerint és most szeretnék Mokee-ra váltani.
2 kérdésem lenne, ami még mindig nem tiszta a fórum több napos olvasása után sem.
Erre rá lehet tolni egy az egyben?
Melyik verziót érdemes most feltenni?

Előre is köszönöm a segítséget.

Blackroy

(#12225) Aethelstone válasza CPT.Pirk (#12223) üzenetére


Aethelstone
addikt

Konkrétan a 7-nek még csak a nevét keresik.

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#12226) Mercutio_ válasza trialboj (#12222) üzenetére


Mercutio_
félisten

Még a teló beállításait is lusta voltál végignézni, a háttérkép lapozással mozgatását szeretnéd, de csak, ha nem külön app kell hozzá, de azon aggódsz, hogy talán egyszer majd lesz olyan app (amit a leírtak alapján úgyse telepítenél) ami csak olyan droidon fog futni ami még meg se jelent :(((

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#12227) Aethelstone válasza blackroy (#12224) üzenetére


Aethelstone
addikt

Nos, a google talán nemrég dobta a chrome kapcsán a 4.0-ás droid támogatását. Szerintem nem kell félned. Előbb lesz ócskavas a mobilodból, minthogy a google vagy más fejlesztők beszüntetik a 4.4 támogatást :) Egy mai okostelefon átalgos életciklusa 2 év kb. egy felhasználónál, bár nálunk a Samsung Galaxy 3 (nem s3),a mai napig működik :)

[ Szerkesztve ]

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#12228) weinmaker válasza blackroy (#12224) üzenetére


weinmaker
őstag

Ne tedd :D
Én csak szívtam minddel. Visszatettem a hungobungót és azóta újra minden tökéletes ;)
Persze a döntés a tiéd ;)

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#12229) szobipeti199


szobipeti199
tag

Sziasztok!
Magyar, vagy esetleg olyan forrást tud e valaki nillkin tokhoz, ami 1-2-3 nap alatt megjön, nem kell rá heteket várni? Köszi előre is!

(#12230) Aethelstone válasza weinmaker (#12228) üzenetére


Aethelstone
addikt

Nekem is szívás volt minden 5-ös ROM. Most ezt használom, teljesen rendben van. Igaz, angol, de a morelocale2 csodákra képes :)

http://www.needrom.com/download/zte-v5-v9180-dual-sim-support/

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#12231) blackroy válasza weinmaker (#12228) üzenetére


blackroy
csendes tag

Akkor marad, köszönöm.
Még egy dolog
A telepített alkalmazások ikonjai duplikálódnak. Egyszer már régebben sikerült beállítani, de most sem a telefonban, sem a fórumon nem találtam meg rá a megoldást.
Valaki segítsen már ki.

(#12232) Aethelstone válasza blackroy (#12231) üzenetére


Aethelstone
addikt

play store és ott a beállítások között ki kell kapcsolni. A romban nem tudom, hogy hol lehet.

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#12233) blackroy válasza Aethelstone (#12232) üzenetére


blackroy
csendes tag

oké, ez az.

kösz

(#12234) XtremLor válasza weinmaker (#12228) üzenetére


XtremLor
őstag

Nekem ami nagyon bejott fozott rombol az a 4.4 mokee 1224, ennel voltak 2 honapos uptimeok hibatlan volt a ketyere vegig, akkor is csak azert inditottam ujra mert simet csereltem etc!
Vissza is raktam 1 hete.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#12235) Aethelstone válasza XtremLor (#12234) üzenetére


Aethelstone
addikt

4.4-ből a 2015.05.02-es cm11 is nagyon jó.

[ Szerkesztve ]

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#12236) Aethelstone


Aethelstone
addikt

Kint van a 12.21-es mokee.

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#12237) kispal87 válasza Aethelstone (#12236) üzenetére


kispal87
aktív tag

Pont ezzel kapcsolatban van kérdésem.

Belakott 12.08-as romot frissíthetek erre vagy előbb gyaluljam le az egészet?

(#12238) Aethelstone válasza kispal87 (#12237) üzenetére


Aethelstone
addikt

Szerintem frissítheted.

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#12239) Stanki6 válasza kispal87 (#12237) üzenetére


Stanki6
csendes tag

Nyugodtan felteheted rá csak simán, de ott az ota frissítés ha 12.08-asod van.

OnePlus 5T

(#12240) kispal87 válasza Stanki6 (#12239) üzenetére


kispal87
aktív tag

Köszi. Erre gondoltam pont, hogy a mokee központból felteszem csak gondoltam megkérdem lehet-e valami bibi.

(#12241) trialboj válasza Mercutio_ (#12226) üzenetére


trialboj
őstag

Eléggé elszomorító hogy használható segítséget nem nyújt senki, csak oktat.
A telefonnak kicsit több beállítása almenüje és rejtett része van mint amit egy átlag user igényelne. A neten rákeresve sem lettem okosabb, gondoltam hátha itt segítenek.

Élnézést hogy raboltam az idődet, de ha mondjuk azt az időt ami alatt nagyon elmésen "válaszoltál" nekem, arra fordítottad volna, hogy a számodra egyszerű kérdéseket megválaszold, akkor mindenki előrébb lett volna. De kit izgat hogy karácsony közeleg, szurkáljuk kicsit egymást, mert az olyan jól megy, és még okosnak is tűnünk tőle.

Szebb napot!

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#12242) CPT.Pirk válasza trialboj (#12241) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Én nem tudom, többségünk a téma összefoglalóban lévő írás alapján rakta fel a romot erre a telóra. Miért nem kérdeztél vissza ha még mindig nem egyértelmű, hogy mit kell tenned?

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#12243) Aethelstone válasza trialboj (#12241) üzenetére


Aethelstone
addikt

Túlreagáltad

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#12244) XtremLor válasza trialboj (#12241) üzenetére


XtremLor
őstag

CPT.Pirk valaszolt kb azonnal....nem ertem akkor miert kell azt irni hogy senki nem reagalt.
KInai telefonok kozott a v5 eleg jol megtamogatott, igen 4.4 a hivatalos, de mint lathatod visszaolvasva 1-2 oldalt van jo par fozott rom van a Mokee/AMSUser 12.1 mint 1-2kommentel elobb is irtak android 5.1.1
Igen jon a 6. azokat hivatalosan csak az uj telefonok kapjak meg na meg az elozo evi flagship kb csak, a zte egy beugro model ami egyebkent nagyon jol sikerult.
Egy launcher csere meg en se ertem miert gond, gyarit evek ota nem hasznalok egyiken se, nekem a nova jott be.

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#12245) Aethelstone válasza XtremLor (#12244) üzenetére


Aethelstone
addikt

Lesz erre 6-os szvsz.

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#12246) XtremLor válasza Aethelstone (#12245) üzenetére


XtremLor
őstag

"hivatalosan" Fozott fog jonni az nem kerdes.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#12247) Aethelstone válasza XtremLor (#12246) üzenetére


Aethelstone
addikt

Nyilván :)

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#12248) HPAA válasza Aethelstone (#12247) üzenetére


HPAA
őstag

és remélem CM... :U :C

************* censored

(#12249) peestike válasza HPAA (#12248) üzenetére


peestike
senior tag

és remélem kinövi a cm12.1 nálam előjövő betegségeit, remélem használható lesz... :K :U

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#12250) kispal87 válasza kispal87 (#12240) üzenetére


kispal87
aktív tag

Nos feltettem az új mokeet a központból, de újraindulgat.
Wipe cache-dalvik cache megvolt és nem segített.
Mitévő legyek, gyaluljam le és rakjam újra?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.