Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:38:36

LOGOUT.hu

ZTE v5 Red Bull (v9180 - WCDMA)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11501) XenHai válasza kristof123 (#11500) üzenetére


XenHai
senior tag

1.19 csak részben működnek .

(#11502) Victoryus94 válasza kristof123 (#11500) üzenetére


Victoryus94
őstag

Nekem CM van fent. Az egyik gomb nem működött (talán a halkítás? -nem emlékszem)
Egyébként a zenelejátszótól is függ, mit -hogy kezel.
Mostanába nem próbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#11503) kristof123 válasza XenHai (#11501) üzenetére


kristof123
őstag

és (#11502) Victoryus94:
Köszi a választ! Gyári Music Playert használom azzal csak a play/pause opció megy. Egyelőre elvagyok vele, csak néha megadja magát valami alkalmazás, ezért gondoltam, ha újabb romokon ez menne akkor frissítek, de inkább nem sietem el. ;]

[ Szerkesztve ]

(#11504) Victoryus94 válasza kristof123 (#11503) üzenetére


Victoryus94
őstag

PlayerPro többet tud. Viszont nekem akadt a zene, szóval az Aimp-et használom. Azt viszont nem tudom, hogy kezeli ez a fülest, majd a hétvégén meglesem :)

[ Szerkesztve ]

(#11505) HPAA


HPAA
őstag

új cm , 09,11

************* censored

(#11506) XenHai válasza HPAA (#11505) üzenetére


XenHai
senior tag

Már ez előző is gyors volt és bugmentes csak zabálta az aksit.

(#11507) Upo válasza XenHai (#11506) üzenetére


Upo
addikt

Gyári 119-ről váltottam, a 0825 nekem semmivel nem zabálja jobban az akkut, mint a gyári, a 0725-nél még kellett az init.d script a play servicesnek, de a 0825-ben nincs benne, és teljesen jó az akkuidő. Volt hogy 85% fölött mentem haza este, de 60 alá nem nagyon viszem soha. Simán kihúzna 2-3 napot is szerintem, de én minden este töltőre teszem hogy reggel 100%-ról induljak (volt már hogy váratlan dolog miatt kellett volna a második napon egy kis extra energia, azóta mindennap kap).

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#11508) HPAA válasza HPAA (#11505) üzenetére


HPAA
őstag

viszont ehhez sem találtam eddig changelog ot ...

************* censored

(#11509) CPT.Pirk válasza XenHai (#11506) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ilyet nem tapasztaltam. Nálad mennyi időt jelent a zabál?

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#11510) XenHai válasza CPT.Pirk (#11509) üzenetére


XenHai
senior tag

h119 kijelző idő 4óra
cm 12.1 3 óra .
hasonló körülményék között. De lehet rá nézek az újra.

(#11511) 426os válasza XenHai (#11510) üzenetére


426os
őstag

Nekem a CM12 jobban bírja, mint a gyári. Kijelzőidőt nem mondok, mert az alapvetően elég kevés szokott lenni, de azonos használat mellett nap végére mindig több marad mióta CM-et használok.
Valakinek tapasztalata ezzel az újjal?

Más:
Még mindig nem érkezett meg a fekete hátlap, pedig most már aktuális lenne. Pénteken sikerült leamortizálnom a kijelzővédő fóliát, meg sajnos kapott egy picit a fehér hátlap is..

[ Szerkesztve ]

.

(#11512) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Reggel 6:30-kor vettem le a töltőről, azóta merült 7%-ot bekapcsolt wifivel, otthon és itt a cégnél is van wifi. A 9 óra alatt 7% az elég jó szerintem, a hátralévő időre 3-5 nap körül becsül.

A rádió fw nálam is 119, de a régebbivel se merült máshogy.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#11513) Aethelstone


Aethelstone
addikt

Nekem mokee van. Atomjó :)

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#11514) KurtCobain


KurtCobain
őstag

08.24-es AMSUser féle van fent nálam is. Nekem nem zabálja az akkut. Persze én kapásból azzal kezdem, hogy az adatvédelemnél kiírtom az automatikus indulásokat meg ébrentartás/felébresztéseket bizonyos appoknál.
5 óra körüli kijelzőidőt tud. (1 nap 5.5, 2 nap 4.5.) Wifi bekapcsolva, ha nincs wifi, akkor 3G net.

Mmm'kay?

(#11515) trialboj


trialboj
őstag

Üdv,

Az lenne a gond, hogy nem tudom összekötni a telefont a számítógéppel. Eddig mikor beraktam tölteni a gépről, felajánlott néhány csatlakoztatási módszert, és az elsővel gond nélkül működött.

Most videóztam vele, és le szerettem volna tölteni, de bármit csinálok nem jelenik meg a beállítás. Magamtól meg nem találom, a storage menüben....

Valami ötlet?

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#11516) XtremLor válasza trialboj (#11515) üzenetére


XtremLor
őstag

Beallitsok/tarhely/3 pont jobb oldalt felul katt/Szamitogepes usb....

"Legen...Wait for it...Dary"

(#11517) trialboj


trialboj
őstag

Sajnos nincs ilyen opció: System settings>>>About phone>>>Storage, de itt nincs három pötty, és sajnos egyik almenüben sem jelenik meg lehetőség a csatlakoztatásra.

MÁS:

Próbálta már valaki megvágni a telefonnal készített videót? Most vettem észre hogy 27fps-es rögzít, ami nonszensz. Lejátszásnál nincs vele, gond, habár a lejátszó lebutítja 25-re, de mikor premiereben meg szeretném vágni, szétcsúszik a hang és kép. És hiába csúsztatom el a hangot hogy passzoljon az elején, a közepén már megint elcsúszik, a végére pedig teljes mértékben élvezhetetlen lesz 17 perces videónál akár 10 mp-et is késik.

Telefonon természetesen nincs beállítási lehetőség az fps problémára. De akkor sem értem ki találta ki a 27- et. 23.9**, 24, 25, 29 annyi elfogadott opció lett volna.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#11518) wwenigma válasza trialboj (#11517) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Variable fps-sel rögzít. Igazabol le kene tudni kezelni a proginak.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#11519) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Üdv Mindenkinek, magamra maradtam a feladattal, mert úgy néz ki a szerviz-szakma meghanyatlott Magyarországon...

Adott törött kijelzős V5 Redbull

Szedett-e már szét valaki itt a topicban, neki lehet-e ugrani otthon?

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 91999 FT - ingyen szállítással

(#11520) 426os válasza Graphics (#11519) üzenetére


426os
őstag

Hogyha kerettel együtt rendeled a kijelzőt, akkor vállalható, nem vészes a szerelés (szokásos szerszámok kellenek: pár darab műanyag feszítő vagy gitárpengető, kis csavarhúzó). Ha keret nélkül veszed, akkor azért már nehezebb, de ha gyakorlott kijelző-cserélő vagy akkor szerintem megoldható. Én csak kerettel együtt állnék neki kicserélni.

.

(#11521) Graphics válasza 426os (#11520) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az fix,, hogy kerettel, mar csak azt kell kideriteni, volt-e revizio, vagy vmi :)

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 91999 FT - ingyen szállítással

(#11522) Djsaba


Djsaba
senior tag

Sziasztok!

Valakinek volna valami jó praktikája, hogyan lehetne esetleg megmenteni telefonom?

Elmentem vele futni, zsebbe volt, talán egy kicsit benedvesedhetett, vagy hasonló, mikor végeztem néztem volna az eredményeket, de sajnos "no signal" nem világítja meg a képernyőt.

Próbáltam újraindítani, elindul rendesen, a sim kódnál lehet érezni hogy működik a kijelző érintője is, viszont kép az nincs...

:F :F :F

(#11523) Graphics válasza Djsaba (#11522) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szét kell szedni, szerintem nem a nedvesség, hacsak nem öntötted bele az izzadtságot..

Inkább kicsúszhatott a kijelző szalagkábelje :)

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 91999 FT - ingyen szállítással

(#11524) Viktor0610 válasza Graphics (#11523) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Abból kiindulva, hogy a Nokia 130-am gombja a nagy nyári melegben futás nélkül is "párás lett" a zsebemben, simán kerülhetett futás közben akkora mennyiségű folyadék/izzadtság, hogy az kárt tegyen a készülékben. :(

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#11525) Djsaba válasza Graphics (#11523) üzenetére


Djsaba
senior tag

Erre most azt reagálnám, hogy hál istennek, viszont a másik feléről a dolognak, hogy Én nem nagyon értek a dologhoz :DDD

Viszont ha ki lenne csúszva a kábel, attól függetlenül is tudna működni a kijelző? mmint bevitel-re.

(#11526) Graphics válasza Djsaba (#11525) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az érintőpanel és a kijelző más kábelen fut tudtommal, de erre hamarabb ad választ a szétszedős videó :)

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 91999 FT - ingyen szállítással

(#11527) Djsaba válasza Graphics (#11526) üzenetére


Djsaba
senior tag

Bacca meg, mennyire kellene megbontani ahhoz hogy azt le lehessen ellenőrizni?

Azért annyira nem vagyok ügyes mint a kínai fószer :U

(#11528) Graphics válasza Djsaba (#11527) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

holnapra megmondom :D most eldőlök , hátha addig jön még vki

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 91999 FT - ingyen szállítással

(#11529) Djsaba válasza Graphics (#11528) üzenetére


Djsaba
senior tag

Rendben, köszi az eddigi segítséget, remélem meg tudjuk oldani majd :)

[ Szerkesztve ]

(#11530) Djsaba


Djsaba
senior tag

Ne vesződj vele, az izzadság ment bele.

Kicsit szétszedtem, de nem sikerült leszedni a kék burkot , beszárítottam így is, és volt kép, az alján látszott egy kis folt, szóval az lesz..

Ki is kapcsoltam, tovább szárítottam, holnap reggel majd megpróbálom bekapcsolni.

Vagy tovább kellene várjak vele és próbáljam meg jobban szétszedni holnap új fejjel?

(#11531) Graphics válasza Djsaba (#11530) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Rizs koze tedd be :)

Az kiszivja a párát belole, ja aksit vedd ki!

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 91999 FT - ingyen szállítással

(#11532) Djsaba válasza Graphics (#11531) üzenetére


Djsaba
senior tag

Miket hall az ember, berizseztem rendesen :DDD

Meddig ajánlott benne hagyni?

(#11533) Graphics válasza Djsaba (#11532) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

1nap talan, en is csak hallottam.

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 91999 FT - ingyen szállítással

(#11534) Djsaba válasza Graphics (#11533) üzenetére


Djsaba
senior tag

Beleraktam estére, reggel shakeltem textilbe, ahogy olvastam meg még 1x beszárítottam, egész jól működik már, talán a folt is eltűnt amit említettem.

Szóval még mára bent hagyom rizs között, ha megjöttem be is szárítom shakelem, aztán holnapra remélhetőleg megjavul.

Köszi a segítséget! :)

(#11535) szobipeti199


szobipeti199
tag

SZiasztok!
Nem teljesen ide tartozik, de hátha tiis "okultok" belőle.
Rendeltem a bónuszbrigádtól egy ilyet. Ma meg is jött szépen, annyi különbséggel hogy ez volt benne. Usb csatik feliratok dettó olyan mint az olcsóbbikon, annyi hogy a tetején van egy itotal felirat, de csatik nem úgy vannak rajta mint a drágábbik verzió képén. Namármost a fő kérdés nem is az lenne, hogy hamis e vagy sem, hanem hogy hogy tudok rájönni/kimérni, hogy tölt e a ráírt 2 A-al a töltő? Nameg ugye az sem tisztázott, hogy 2 usb csati van, és akkor 1-1 amperral tölt, esetleg egyik 1 A-os, másik csati 2 A-os töltést tud biztosítani.
Aki képbe van ezzel légyszi világosítson már fel. :R

(#11536) KurtCobain válasza szobipeti199 (#11535) üzenetére


KurtCobain
őstag

Terhelő ellenállással tudod a legegyszerűbben lemérni. Ebay link. Feszültésmérő, ha látni akarod mennyire esik le a feszültség.
SymbianOS logout oldalán sok ilyen videó van, pl ez.

A parasztmódszer, de ezt inkább nem ajánlom:
Fogsz egy eszközt, ami tudod hogy biztosan 2A körül kér enni, pl tablet. Egy microusb kábelben megvágod az egyik tápkábelt, és a 2 vég közé kötsz egy multiméter, 10A áramerősség mérő állásban.

De inkább az előbbi módszert ajánlom, és olvasgasd SymbianOS logout oldalát. :)

Amúgy meg verném az asztalt náluk, mert egy ilyen töltő 500Ft körül van ebayen.

Egyébként nem csak az számít ezeknél a töltőknél, hogy tudják-e a ráírt áramerősséget, hanem hogy pl. stabilan tudja-e tartani a feszültséget (és ideális tartományban), vagy a nyák lapon az alacsony és magasfeszültségű rész mennyire van közel egymáshoz. Ezen az oldalon sok okosság van a töltőkkel kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

Mmm'kay?

(#11537) XtremLor válasza szobipeti199 (#11535) üzenetére


XtremLor
őstag

Ampere letoltod es elinditod, nekem eleg pontos ertekeket mutatott, ha 1.3A korul mersz akkor az mar jo, de ehhez rendes kabel is kell!

"Legen...Wait for it...Dary"

(#11538) Upo válasza XtremLor (#11537) üzenetére


Upo
addikt

Hát kipróbáltam, műszerrel mért stabil 760mA töltés mellett a program 400mA körül ír, de 330 és 560 között ingadozik. A leírásában is benne van hogy nem szabad komolyan venni amit kiír, csak nagyon körülbelüli érték, és lám, tényleg.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#11539) XtremLor válasza Upo (#11538) üzenetére


XtremLor
őstag

Nalam kb -100mA volt a difi a feher charger doctorhoz kepest 1.35 helyett 1.23 vagy 730 helyett 640 etc
Ingadozas itt nem volt mint nalad.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#11540) Upo válasza XtremLor (#11539) üzenetére


Upo
addikt

Lehet hogy a CM12 miatt ilyen.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#11541) wwenigma válasza Upo (#11538) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Pontos, gyári rommal logolható is , irja a pillanatnyi áramfelvételt és azt hogy ebbol mennyi megy akkumulátor töltésre. CM alatt mas modon olvassa ki, de pontos. A difi az a keszulek fogyasztasa.

szobipeti199: ha megbizható töltőt és jó kábelt akarsz venni (esetleg még powerbankot), akkor ez a szentháromság:

- 24W/2x2,4A Blitzwolf töltő (esetleg a 40W-os valtozat, ez tenyleg durvan jo)
- Pisen 2,4A-es kábel
- Xiaomi 10000mAh powerbank (+ ledes lampa, + venti hozzá)

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#11542) peestike válasza wwenigma (#11541) üzenetére


peestike
senior tag

most hoztam haza a postáról a blitzwolf töltőt, már tesztelem 2 telóval, kíváncsi leszek milyen lesz.
a 24 wattosat sikerült banggood-ról megcsípni a múltkori 50 darabos reklámból.
ajánlottan 1800 huf volt, 10 nap alatt jött meg, remélem beválik.

[ Szerkesztve ]

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#11543) poffsoft válasza XtremLor (#11537) üzenetére


poffsoft
addikt

kipróbáltam a szuper artic 2,5A töltőmmel.
Nálam stabilan mutat, +- 30 mA, de nem ugrál összevissza.
Ami picit meglep, hogy mindenféle kombinációban (Sima és fast porton), mindenféle beállítással (Force fastcharge on/off, auto/720/900 mA) ugyanúgy 540mA-vel tölt...
mondjuk gőzöm nincs, ez jó vagy rossz... :B

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#11544) wwenigma válasza poffsoft (#11543) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Sajna ilyen a CM, gyári alatt tölt 1 amperrel is. :/

peestike: jo kabel kell hozza, akkor baba lesz.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#11545) peestike válasza wwenigma (#11544) üzenetére


peestike
senior tag

van már egy pisen kábelem, anno egy jobb féle akcióból, plusz egy egész jó ebay licitből nillkin kábel. :)
egyébként a feleségemnek lenovo telója van, az ahhoz adott kábel is nagyon jó.
különbséget nem veszek észre a nillkin, vagy a pisen kábelhez hasonlítva.

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#11546) poffsoft válasza wwenigma (#11544) üzenetére


poffsoft
addikt

Akkor az akkukímélés mindig műkszik :)
Mondjuk, most jut eszembe, az mindig "kiegyensúlyozott" maradt.
megnézem, az jelent-e valamit :)

a "TRDS" nem tudjátok, mi lenne a gyorsmenüben? "The Real Dark Slim", már látom.
A feketét jobban csípem :)

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#11547) asdf_


asdf_
veterán

Hol a banatban lehet valakit a blokkolt hivolistara tenni? Egyetlen egyszer veletlen sikerult (nezett is nagyot az, aki egy jo par napig emiatt nem tudott felhivni), most meg itt mar masodszor ulok 5 perce a menu felett, es egyszeruen nem talalom. Gyari 1.19.

(#11548) setom válasza asdf_ (#11547) üzenetére


setom
tag

A nubia security-ben (nubia niudun) van blacklist opció de nem hinném h az magától bekapcsolna.

(#11549) asdf_ válasza setom (#11548) üzenetére


asdf_
veterán

Ilyen fulemmel megnyomtam veletlen a le nem lockoldott kijelzon valamit kaliberu veletlenre kell gondolni. A nubia ize, az a kek ikonos bikafej vagy mi nem? Azt azt hiszem, uninstalltam az elso adando alkalommal mindig, ugyhogy nem hiszem, hogy azzal volt.

(#11550) setom válasza asdf_ (#11549) üzenetére


setom
tag

Igen a kék bikafejes izé :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.