Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Pug válasza Plazmacucci (#350) üzenetére


Pug
veterán

Az elvileg a nem rendesen kiszáradt ragasztó gőze és out of box szokott jelentkezni, szóval elvileg nem.

(#352) joey04 válasza Pug (#351) üzenetére


joey04
titán

így van. nálam mindkát 14 ultra durván párásodott, már 13 fokban is, és hamar, nem 800 kép után mint amit a sima 14 topikban írtak. viszont sim tálca ki, 8-10 óra folyamatos videó, és onnantól soha nem jelentkezett, extrém körülmények között sem.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#353) Plazmacucci válasza Pug (#351) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Állítólag ha berakod a hűtőbe tíz percre az is elég.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#354) Pug válasza Plazmacucci (#353) üzenetére


Pug
veterán

Teszek egy próbát.

[ Szerkesztve ]

(#355) joey04 válasza Plazmacucci (#353) üzenetére


joey04
titán

Az nekem nem segített :DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#356) Pug válasza Pug (#354) üzenetére


Pug
veterán

Nah, 10 perc 6 fokos hűtőben, de nincs pára kicsapódás.

(#357) Pug válasza Plazmacucci (#350) üzenetére


Pug
veterán

Amik párosodnak out of box, ott inkább pont jó lehet az IP68, hiszen nem tudott távozni a ragasztó gőz :DDD

(#358) joey04 válasza Pug (#356) üzenetére


joey04
titán

De videót benyomtad?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#359) Pug válasza joey04 (#358) üzenetére


Pug
veterán

Nope, felvétel 4K kéne?

(#360) Pug válasza Pug (#359) üzenetére


Pug
veterán

9,5 perc 60 FPS 4K recording 6 fokos hűtőben.
Még most sincs pára.

A "légmozgással" kapcsolatban:

(#361) joey04 válasza Pug (#360) üzenetére


joey04
titán

Akkor szerencsés vagy :DDD bár én is megoldottam :D
topik elején még tettem be képet, hogy az enyém milyen volt.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#362) Pug válasza Plazmacucci (#353) üzenetére


Pug
veterán

Azt megtenned nekem, hogy Devchek-ben pressure sensor-t nézev egyszerre megnyomod a kijelzőt plusz a hátlapot, hogy így mit mutat (plusz ilyenkor hallasz-e távozó levegő hangot az alsó hangszóró kivágásból?)

(#363) Plazmacucci válasza Pug (#362) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Alig változik, épp, hogy felugrik ezerre. Nem hallok levegőt. Tiéd új készülék volt?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#364) Pug válasza Plazmacucci (#363) üzenetére


Pug
veterán

Yepp, új. Megy vissza garba.

(#365) Plazmacucci válasza Pug (#364) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Sajnálom. 14 nap?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#366) Pug válasza Plazmacucci (#365) üzenetére


Pug
veterán

17-én járt le :DDD

(#367) Plazmacucci válasza Pug (#366) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Befolyásol valamit, hogy huppog a hátlap? Max ne vidd vízbe és majd add be szervizbe később. Legalábbis én ezt tenném.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#368) Pug válasza Plazmacucci (#367) üzenetére


Pug
veterán

Szeretném minél előbb letudni, sajnos az OCD-m nem nagyon tolerálja az ilyeneket :(

(#369) Juliuska válasza Pug (#364) üzenetére


Juliuska
senior tag

Most, hogy megbukott a 14U-d a "szabad tüdős-hátlap megemelésének" tesztjén, nem csinálnál még párat...? :D Ha már egyszer szervízbe adod a telót, biztosra kellene menni... ;]
Mik a konklúziók a karc, flame, drop, bending, kapalács, satu... tesztek után? :DDD

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#370) Gabes13


Gabes13
tag

.

Stay Free-Stay Rebel! Fuck the systems!

(#371) Pug válasza Juliuska (#369) üzenetére


Pug
veterán

Jaja, az én kurv@ számat, hogy hibás a készülék. :K

Egyébb szintén mély szakmai és kicsit sem konzumidióta hozzászólás? :U

(#372) Juliuska válasza Pug (#371) üzenetére


Juliuska
senior tag

Hm... akkor most tapasztalsz hibát a barométer elvárt működésében (ezen a belefújogatós b@romságon túl), vagy nem? :U A Devchek-ben a pressure sensor menünél, közel azonos értékeket látok én is, ha úgy nyomkorászoma telefont, ahogyan azt Te fentebb leírtad. Mivel tokban hordom, mint azon tulajok, akik vigyázni szoktak a kommunikációs eszközeikre, a hátlapi kidomborodás mértékének vizslatása, esetemben nem volna releváns, így erről nyilatkozni nem tudok. Ezzel szemben viszont van egy Garmin Fenix órám, aminek a légnyomásszenzora a telóval egyező légnyomásértékeket mutat. Mindettől függetlenül érdeklődve várom, hogy vajon milyen hibát alapítanak majd meg a szervízben, ha megmutatod nekik...

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#373) Pug válasza Juliuska (#372) üzenetére


Pug
veterán

A telefon nyomásra konrkétan "szelel" az alsó hangszórónál, minhta pumpát nyomkodnál, érezhető légáramlat és hang kíséretében (azt hiszem ezt egy IP68-as rating-gű készülék esetén be lehet látni hibának).

És a barométeren is látszik, hogy a legkisebb mozgatásra is (nem csak nyomásra) ugrál össze-vissza.

Szóval igen, a készülék, ami nálam van hibás, az alsó hangszórónál lévő tömítés kuka.

[ Szerkesztve ]

(#374) VicKing válasza Pug (#373) üzenetére


VicKing
tag

Én mást választottam a vízállóság tesztelésére.
[link]

(#375) surgery válasza VicKing (#374) üzenetére


surgery
senior tag

Bátor döntés volt :DDD mert ha be ázik nem javítják :DD. Ahogy egyik IP68 as telefont sem...

(#376) kiezTe90 válasza surgery (#375) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Amúgy ezt nem is értem.
Ha sós vízbe viszi az ember azt mondom oké, de ha beázik egy eső miatt (az egyik barátom így járt s20 pro-val) akkor azért az apjuk nemiszervét már. :)

Egyre többször egyetértek Thanosal...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.